Witaj Wesnothańczyku
Zobacz temat
 Drukuj temat
TURNIEJ ZAPOMNIANYCH MOCY - rok 2015.
Druid
Rene napisał/a:
Rezygnuje z udziału w turnieju.

Rene zastanów się jeszcze, ja poczekam do soboty. Dodam, że znam powody z PW i czuję się trochę winny z powodu tej rezygnacji. Jednak znasz moje podejście do regulaminu.

Edycja 24.04.2015

Punkty za walkowery przyznane. Mimo to poczekamy do soboty i wtedy zamieszczę info o parach ćwierćfinałowych.

GRUPA A
Jak Rene nie zmieni zdania to mamy króla w ćwierćfinale. Wink Przykład jak życie potrafi zaskakiwać a solidność i rozgrywanie wszystkich meczy zaowocować. Dodam, że Sobieski rozegrał wszystkie mecze w grupie i mimo "chwilowego braku wiary w awans" powrócił do turnieju. Pfft

GRUPA B
Gratulacje dla Ariu, który rozegrał wszystkie swoje mecze gromadząc komplet punktów. Co do pozycji od 2 do 4 to niespodzianka bo o miejscu zadecydowała pozycja z rankingu.

Z innej beczki, mam kilka pomysłów na zmiany w przyszłych turniejach. Cool Promowane będą osoby, które już funkcjonują w rankingu i maja odpowiedni staż. Nie ukrywam, że spowodowane to jest tym, co mi napisał Rene na PW (jest coś nie tak czyli trzeba zadziałać Wink). Pomyślę też nad regulaminem dla kart strategicznych, które oczywiście zostaną przyznane. Czyli będzie dodatkowa zabawa przy losowaniu grup w następnym turnieju. Sam jestem ciekawy jak to odpali. Wink Wszystkie pomysły poddam pod Waszą ocenę i Wasza opinia będzie miała duży wpływ na ostateczną wersję tych propozycji. Oczywiście jeżeli będziecie chcieli mieć na to wpływ. Wink

Edycja 25.04.2015

Rozgrywki grupowe dostarczyły wiele emocji. Czas na rozgrywki ćwierćfinałowe

Do ćwierćfinału awansowali :

Axtman vs bpawel10
Ariu vs Sobieski
pe_em vs kdwww
Piko vs Hejneware


Życzę powodzenia i dobrej zabawy. Wink

Dla przypomnienia :

9. Ćwierćfinały, półfinały i finały gramy na mapach: Ruiny Sulli, Pustkowia Wyjących Upiorów, Przeprawa Silverhead, Jezioro Spadającej Gwiazdy, Delta Sablestone - wybrane na przemian przez finalistów. W chwili, gdy będzie konieczne rozegranie trzeciego rozstrzygającego pojedynku mapa powinna zostać wybrana w sposób losowy. 
10. Ćwierćfinały, półfinały a następnie finały gramy do 2 zwycięstw. 

Ps. Rene brak wpisu oznacza że nie zmieniłeś zdania. Szanuję Twoją decyzję i dziękuję nawet za te kilka meczy w których pokazałeś jak potrafi grać "stara gwardia" . Wink Byłoby świetnie, gdybyś wrócił do nas i z nami dobrze bawił się kiedy tylko będziesz mógł. Smile Sam kiedyś zapoczątkowałeś niesamowitą i niepowtarzalną atmosferę, jaka tutaj panuje i sam wiesz, że nigdy nie było łatwo. To między innymi dzięki Tobie nasz ranking stał się nie tylko jednym z działów na forum, a czymś o wiele, wiele większym i ważniejszym. Cool
Edytowane przez Druid dnia 25-04-2015 20:27
Dingo napisał:

Postaram się ignorować wszelkie możliwości do offtopowej dyskusji, ale może nawet lepiej by w ogóle już nigdy z wami nie wchodzić w dyskusję. Grin (<- pozwoliłem sobie dodać z własnej inwencji Wink)
 
www.rankinggraczybfw.republika.pl/ranking.html
Ariu
Emocji ciąg dalszy. Królu to kiedy znajdziesz czas ?
Ariu
 
Ariu
Ariu vs Sobieski wygrał Ariu
Powtórka : http://replays.we...28988).bz2
Dziękuję za grę i już jestem ciekaw jaki fortel Sobieski wymyśli przy następnej okazji.

Ariu
 
Druid
Czyli pierwsze koty za płoty. Ćwierćfinały ruszyły.Pfft
Dingo napisał:

Postaram się ignorować wszelkie możliwości do offtopowej dyskusji, ale może nawet lepiej by w ogóle już nigdy z wami nie wchodzić w dyskusję. Grin (<- pozwoliłem sobie dodać z własnej inwencji Wink)
 
www.rankinggraczybfw.republika.pl/ranking.html
Axtman
Pierwsza gra bpawel10 vs Axtman:
Zwycięża Axtman
http://sendfile.p...-emyd.html

Druga gra bpawel10 vs Axtman:
Zwycięża Axtman
http://sendfile.p...-c450.html
kontakt:
axtman5@o2.pl
 
Druid
I mamy pierwszego półfinalistę. Gratuluję. Pfft
Dingo napisał:

Postaram się ignorować wszelkie możliwości do offtopowej dyskusji, ale może nawet lepiej by w ogóle już nigdy z wami nie wchodzić w dyskusję. Grin (<- pozwoliłem sobie dodać z własnej inwencji Wink)
 
www.rankinggraczybfw.republika.pl/ranking.html
kdwww
kdwww vs pe_em - wygrał kdwww (smoki vs nieumarli)

powtórka:
http://speedy.sh/...owtorka.gz

Cóż to była za gra. Smile Przez długi okres czasu tak mi RNG "sprzyjało" że już byłem przegrany, ale nieuwaga pe_em zostawiła jego bosa moim 3 jednostkom, które wykorzystały tą okazję. Wink
Dziękuję za grę.
 
ForPeace
A miałem tę wygraną w kieszeni - lider kdwww miał 5 hp a poza nim były tylko owe trzy jednostki. Ostrożności, głupcze! Facepalm
@Axtman dzięki, że mnie nauczyłeś taktyki spamu zombiaków. Bardzo się przydała.

PS. Znowu ktoś zwala winę na fart. Nie lubię tego. Jednak muszę przyznać, że trochę mi pomógł. Grin
Edytowane przez ForPeace dnia 01-05-2015 21:02
Mój ladderowy profil

Zarządzam polskim tłumaczeniem Bitwy o Wesnoth. Jeżeli chcesz pomóc, pisz tutaj.

"10 lat mówisz? Jak ja mówię że gram 10 lat to przychodzą ludzie i mówią że grali 15 i nic się nie znam na tej grze bo nie grałem jak PRAWDZIWI prosi grali. xD" ~Hejnewar
 
Druid
pe_em napisał/a:
A miałem tę wygraną w kieszeni - lider kdwww miał 5 hp a poza nim były tylko owe trzy jednostki. Ostrożności, głupcze! ...


Czyli były emocje. Wink Na pocieszenie dodam, że podobno najlepiej uczymy się na własnych błędach i gramy do 2 wygranych. Cool
Dingo napisał:

Postaram się ignorować wszelkie możliwości do offtopowej dyskusji, ale może nawet lepiej by w ogóle już nigdy z wami nie wchodzić w dyskusję. Grin (<- pozwoliłem sobie dodać z własnej inwencji Wink)
 
www.rankinggraczybfw.republika.pl/ranking.html
Axtman
I tak jestem dumny z tego, że go czegoś nauczyłem.<wzruszony, że choć jeden użytkownik go docenia>

PS. Pamiętajcie gramy teraz po dwie gry.
Edytowane przez Axtman dnia 02-05-2015 00:03
kontakt:
axtman5@o2.pl
 
Druid
Axtman napisał/a:
I tak jestem dumny z tego, że go czegoś nauczyłem.<wzruszony, że choć jeden użytkownik go docenia>

PS. Pamiętajcie gramy teraz po dwie gry.


Doceniają, doceniają - ale małe sprostowanie nie "po dwie gry" ale do dwóch zwycięstw (pojedynków może być trzy ). Wink
Dingo napisał:

Postaram się ignorować wszelkie możliwości do offtopowej dyskusji, ale może nawet lepiej by w ogóle już nigdy z wami nie wchodzić w dyskusję. Grin (<- pozwoliłem sobie dodać z własnej inwencji Wink)
 
www.rankinggraczybfw.republika.pl/ranking.html
ForPeace
Pytanie do Druida: jak wygląda drabinka turniejowa? Tzn. chciałbym wiedzieć, kto na kogo ewentualnie trafi w dalszej fazie turnieju.
A1B4vsA3B2 i A2B3vsA4B1, jak w Turnieju Poszukiwacza?


pe_em vs kdwww - wygrał pe_em
A więc jest 1:1

Przeprawa Silverhead - Orki vs Krasnoludy
Już myślałem, że odpadnę po kiepskim początku, ale przewaga ekonomiczna dała mi przewagę liczebną, która dała mi zwycięstwo Smile
ForPeace dodał/a następującą plik:
powtorka.zip [30.27kB / 370 Pobrane]

Edytowane przez ForPeace dnia 02-05-2015 22:13
Mój ladderowy profil

Zarządzam polskim tłumaczeniem Bitwy o Wesnoth. Jeżeli chcesz pomóc, pisz tutaj.

"10 lat mówisz? Jak ja mówię że gram 10 lat to przychodzą ludzie i mówią że grali 15 i nic się nie znam na tej grze bo nie grałem jak PRAWDZIWI prosi grali. xD" ~Hejnewar
 
Druid
pe_em napisał/a:
Pytanie do Druida: jak wygląda drabinka turniejowa? ...


Na chwilę obecną nie potrafię Ci odpowiedzieć. Uzależniam to od tego kto przejdzie dalej. Faworyzowani będą Ci co awansowali z lepszego miejsca w swojej grupie. Czyli jak Ariu dołączy do półfinalistów to na pewno nie będzie grał półfinału z Ax tylko to ich będę rozstawiał. Jeżeli będzie taka możliwość to będę chciał tak rozpisać żeby grali ze sobą ci co się nie spotkali w meczach grupowych. Wink
Dingo napisał:

Postaram się ignorować wszelkie możliwości do offtopowej dyskusji, ale może nawet lepiej by w ogóle już nigdy z wami nie wchodzić w dyskusję. Grin (<- pozwoliłem sobie dodać z własnej inwencji Wink)
 
www.rankinggraczybfw.republika.pl/ranking.html
Ariu
Drugi pojedynek
Ariu vs Sobieski wygrał Ariu
Link :http://replays.we...35761).bz2
Dziękuję za grę i emocje z nią związane.
Edytowane przez Ariu dnia 04-05-2015 09:51
Ariu
 
Druid
I mamy drugiego półfinalistę. Gratuluję. Wink
Dingo napisał:

Postaram się ignorować wszelkie możliwości do offtopowej dyskusji, ale może nawet lepiej by w ogóle już nigdy z wami nie wchodzić w dyskusję. Grin (<- pozwoliłem sobie dodać z własnej inwencji Wink)
 
www.rankinggraczybfw.republika.pl/ranking.html
kdwww
kdwww vs pe_em - wygrał kdwww (nieumarli vs lojaliści )

powtórka:
http://speedy.sh/...owtorka.gz

Dziękuję za wszystkie 3 mecze, przyjemnie się grało. Wink
 
Druid
I mamy trzeciego półfinalistę a zarazem kolejnego gracza, który osiągnął pierwszy poziom w rankingu. Gratuluję. Wink

Piko i Hejneware jbc to wiecie, że ja chętnie pomogę w ustaleniu terminów na 9 maja. Grin Było by to pierwszy raz na tym etapie turnieju. Wink
Dingo napisał:

Postaram się ignorować wszelkie możliwości do offtopowej dyskusji, ale może nawet lepiej by w ogóle już nigdy z wami nie wchodzić w dyskusję. Grin (<- pozwoliłem sobie dodać z własnej inwencji Wink)
 
www.rankinggraczybfw.republika.pl/ranking.html
ForPeace
Pragnę podziękować za ten turniej wszystkim graczom, z którymi grałem, zwłaszcza kdwww za mecze ćwierćfinałowe oraz Druidowi za organizację turnieju. Życzę powodzenia półfinalistom, a sam z niecierpliwością oczekuję kolejnego turnieju.Patataj
Mój ladderowy profil

Zarządzam polskim tłumaczeniem Bitwy o Wesnoth. Jeżeli chcesz pomóc, pisz tutaj.

"10 lat mówisz? Jak ja mówię że gram 10 lat to przychodzą ludzie i mówią że grali 15 i nic się nie znam na tej grze bo nie grałem jak PRAWDZIWI prosi grali. xD" ~Hejnewar
 
Druid
pe_em napisał/a:
Pragnę podziękować za ten turniej wszystkim graczom, z którymi grałem, zwłaszcza kdwww za mecze ćwierćfinałowe oraz Druidowi za organizację turnieju. Życzę powodzenia półfinalistom, a sam z niecierpliwością oczekuję kolejnego turnieju.


Dziękuję, ale nie chwalmy dnia przed zachodem słońca. Na to będzie jeszcze czas po ostatniej grze finałowej. Wink Pe_em mogę jednak już napisać, że bardzo mi się podobał Twój sposób gry - dodam że nie tylko on. Również zachowanie i sposób w jaki potrafisz przyjąć przegraną. Chciało by się powiedzieć dobry materiał na mistrza. Pfft Nie zaprzepaść tego, Wink a jak złapiesz jeszcze odrobinę doświadczenia to w następnym turnieju dla mnie będziesz jednym z kandydatów do gier finałowych. Cool

Wracając do gier turniejowych, termin dodatkowy dla ostatniej z par ćwierćfinałowych:

9 maja 2015 r. godz. 20:00 pojedynek Piko - Hejneware


@Piko i Hejneware w woli informacji, jeżeli do terminu dodatkowego się nie wyrobicie z przynajmniej jedną grą, która rozstrzygnie kto powinien awansować, rozstrzygała będzie tylko jedna gra (w wyznaczonym wyżej terminie) lub zasada walkowerów. Przy dwóch walkowerach finały będą grane przez graczy, którzy już awansowali do półfinału na zasadach każdy z każdy do dwóch zwycięstw. Szkoda by jednak było gdyby do tego doszło. Sad
Edytowane przez Druid dnia 07-05-2015 21:03
Dingo napisał:

Postaram się ignorować wszelkie możliwości do offtopowej dyskusji, ale może nawet lepiej by w ogóle już nigdy z wami nie wchodzić w dyskusję. Grin (<- pozwoliłem sobie dodać z własnej inwencji Wink)
 
www.rankinggraczybfw.republika.pl/ranking.html
Piko
Druid, Druid, co to za panika, nie spodziewałbym się tego po tobie. Shock Doceniam że próbujesz budować napięcie Cool przed ostatnim meczem ćwierćfinałów, ale nic na siłę. Grin Myślę że uda nam się dograć mecz wcześniej niż na ostatni moment. Wink


Dla informacji, aby uniknąć nieporozumień - do tej pory rozegrane zostały dwa mecze Piko - Hejnewar po których wynik wynosi 1:1. Niżej linki do powtórek:

Mecz #1
http://replays.we...33874).bz2

Mecz #2
http://replays.we...33894).bz2

Pozdrawiam
Edytowane przez Piko dnia 07-05-2015 21:22
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.31
9,992,245 unikalne wizyty