Witaj Wesnothańczyku
Zobacz temat
 Drukuj temat
Turniej drużynowy 2vs2 Mistrzowie of Wesnoth
Kasia
Pierwszy Turniej drużynowy Mistrzowie Wesnoth (2vs2)
[img]http://orig00.deviantart.net/af55/f/2013/080/d/e/logo___tha_battle_of_the_wesnoth_by_kinggerar-d5ysota.png[/img] is not a valid Image.
Witajcie.
Ostatni turniej na oficjalnej stronie Battle for Wesnoth bardzo mi się spodobał , dlatego postanowiłam zorganizować swój ale będzie on drużynowy (2vs2). To ma być turniej polski ale jak będzie dużo chętnych to może nawet ogłoszę go na międzynarodowym forum.

[img]http://img00.deviantart.net/6851/i/2012/352/f/c/wesnoth_characters_by_migranerp-d5ofs63.png[/img] is not a valid Image.

Ten turniej polega na tym aby każda drużyna zebrała minimum 2 a maksymalnie 3 graczy ( jeden jako rezerwowy) i wymyśliła swoją nazwę zespołu.Po okresie zapisów każda taka drużyna będzie grała z każdą walka i rewanż ( jeśli drużyn będzie dużo system rozgrywek może ulec zmianie). Wygrywa ta drużyna która będzie miała najwięcej zwycięstw w przypadku remisu będzie dogrywka.
Co do nagrody to z braku jakichkolwiek funduszy będzie nią tytuł to następnego turnieju o ile ten wypali.Poniżej przedstawię szczegółowy regulamin.
A więc do boju drużyno pierścienia obrońcie królestwo Wesnoth przed najazdem barbarzyńców.
[img]http://1.fwcdn.pl/q/q/77.0.jpg[/img] is not a valid Image.

MAPY

-Zaświaty
-Ruiny Terra-Dwelve
-Morituri
-Rzeka Loris
-Krzyż Isar
-Starcie
-Zamki na wyspie
-Chaos Xantie


Zasady turnieju:


1.Gramy na stabilnej wersji gry 1.12.
2.Gramy wyłącznie na erze domyślnej.
3.Walki odbywają się na mapach podanych wyżej.
4.Podczas walki ma być tylko mgła.
5.Każda tura ma być ustawiona na 4 minuty.
5.Doświadczenie ma być ustawione na 70% a złoto z wiosek na 2.
6.Nie wolno grać bez obserwatorów tzn. w ustawieniach trzeba zaznaczyć to okienko aby można walkę oglądać na bieżąco.
7.Po walce zwycięska drużyna wysyła powtórkę w temacie turnieju.
8.W turnieju mogą wziąć udział gracze tylko zarejestrowani.
9.Gramy tylko na oficjalnym serwerze (w przypadku problemów technicznych gracze na forum turnieju ustalają między sobą gdzie dokończą rozgrywkę).
10.Tytuł gry turniejowej na lobby musi zawierać adres strony naszego serwisu czyli wesnoth.com.pl z dopiskiem tournament Champions of Wesnoth.
11.W przypadku, gdy nastąpi rozłączenie jednego z graczy, drugi zapisuje grę i czeka na powrót przeciwnika (minimalny czas oczekiwania 10 minut). Jeśli przeciwnik nie wróci, zachowujemy zapis i grę należy dokończymy w ciągu 7 dni w innym przypadku ta drużyna która się rozłączyła przegrywa walkowerem.
12.Po ustaleniu terminu gry, gracze muszą ją zgłosić w temacie turnieju tak, aby wszyscy mogli w nim dobrowolnie uczestniczyć jako obserwatorzy.
13.Zwycięzcą turnieju jest Drużyna, która będzie miała na swoim koncie najwięcej zwycięstw.
14.Nieprzestrzeganie którejkolwiek z zasad grozi usunięciem z turnieju. Może to jednak nastąpić, dopiero po uprzednim udzieleniu graczowi ostrzeżenia przez organizatora i przeprowadzeniu na forum dyskusji, której celem będzie poznanie zdania uczestników turnieju w tym temacie.
15.Organizator turnieju może zmodyfikować powyższe zasady w zależności od okoliczności. Informacje o ewentualnych modyfikacjach zostaną zamieszczone na forum.
16.Organizator posiada prawo do rozstrzygania wszelkich wątpliwości w całym turnieju, a jego decyzje są ostateczne.
17.Każdy gracz z drużyny wybiera tylko jedną frakcje którą będzie grał przez cały turniej.
18.Zapisanie się do turnieju jest jednoznaczne z zaakceptowaniem wyżej wymienionych zasad.


Termin:
Zapisy trwają od 18 grudnia 2016 do 31 grudnia 2016.

Lista uczestników:
1.Kasia (Kasia13)
2.jurijuice
3.pe_em
4.ElderofZion
5.Piko
6.Hejnewar
7.kalfat
8.bpaweł10
9.glonstons
10.Szpiczeq

Nazwy drużyn:

RUSH-(kasia , jurijuice)
SHREK-(pe_em , ElderofZion)
Pancerne Wiewióry-( Piko , Hejnewar)
Karle Kafary-(kalfat,bpaweł10)
Podjadacze pierników-(glonstons , Szpiczeq)


TABELA



1 miejsce RUSH 3 2
2 miejsce Shrek 3 0
3 miejsce PodPie 1 3
4 miejsce KarKaf 3 3
5 miejsce PanWie 0 2
Edytowane przez Kasia dnia 29-01-2017 18:26
 
ForPeace
i0.kym-cdn.com/photos/images/original/000/489/303/db8.jpg

Drużyna SHREK zgłasza swój udział w turnieju!

Do drużyny należą: pe_em i ElderofZion
Mój ladderowy profil

Zarządzam polskim tłumaczeniem Bitwy o Wesnoth. Jeżeli chcesz pomóc, pisz tutaj.

"10 lat mówisz? Jak ja mówię że gram 10 lat to przychodzą ludzie i mówią że grali 15 i nic się nie znam na tej grze bo nie grałem jak PRAWDZIWI prosi grali. xD" ~Hejnewar
 
kalfat
Jakby komuś brakowało sojusznika do pary to ja bardzo chętnie zgłaszam się na ochotnika! Nie gram na za wysokim poziomie ale gram. Grin
D Y E D M Λ G E N T Λ
 
Kasia
Ważna zmiana w regulaminie zapisy są skrócone do 31 grudnia a pierwsze walki mogą się już odbyć 1 stycznia dlatego że Jurek jest chory.
Ponadto prosiłabym aby do 31 grudnia każdy uczestnik podał w temacie jaką frakcją będzie grał.
 
ForPeace
Team SHREK deklaruje frakcje w turnieju:

pe_em zagra Ludami Północy
ElderofZion zagra Nieumarłymi
Mój ladderowy profil

Zarządzam polskim tłumaczeniem Bitwy o Wesnoth. Jeżeli chcesz pomóc, pisz tutaj.

"10 lat mówisz? Jak ja mówię że gram 10 lat to przychodzą ludzie i mówią że grali 15 i nic się nie znam na tej grze bo nie grałem jak PRAWDZIWI prosi grali. xD" ~Hejnewar
 
bpawel10
Drużyna Karle Kafary także zgłasza się do turnieju.

Skład drużyny:
- bpawel10 - buntownicy
- kalfat - ludy północy

Mam jeszcze pytanie odnośnie przywódcy - ma być ustawiony losowy czy też można wybrać?
 
Kasia
Przywódce można wybrać samemu.
 
bpawel10
Ale zgłaszać nie trzeba, czyli nie musi być zawsze ten sam?
 
Kasia
Zgłasza się tylko frakcje a dowódcę możesz zmieniać do woli.
 
Kasia
Druzyna Rush

Kasia - ludziki
jurijuice - prawdopodobnie elfy lub krasnoludki (nie wiem dokładnie bo się jeszcze nie odezwał)
 
glonstons
Chcialby ktos wziasc udzial wraz ze mna?
 
Kasia
O fajnie że jest kolejny gracz.Spytaj się Szpiczka bo on chciał zagrać.
Na podstawie punktu 15 regulaminu przedłużam zapisy o 3 dni aż glonstons znajdzie parę i to jest nieprzekraczalny termin jak nie znajdzie to niestety nie będzie mógł wziąć udziału w turnieju. Chyba że któraś z drużyn go przygarnie.Ale żeby pozostałe drużyny się nie niecierpliwiły postanowiłam że już można grać od 1 stycznia 2017.
 
glonstons
Dogadalismy sie ze szpiczqiem, tylko nazwa i dajemy zgloszenie wiec niema potrzeby wydluzac
 
jurijuice
To ja będę RUSHował knalgą Cool
 
glonstons
Podjadacze pierników zglaszaja sie do turnieju
glonstons (GLOnek123) elfy
Szpiczeq orki
Mój nick na ladder: GLOnek123.
Kiedyś zmienię awatar.
 
craken1
Wszystkim uczestnikom Turnieju życzę powodzenia i frajdy z grania. Ps:Kasia dlaczego np turniej nie jest w erze EEaW lub Magii np? Zdecydowanie trudniej było by dla mnie wskazać faworyta, a tak...No cóż wiadomo Grin Zabrakło crakena na forum i coś cicho się zrobiło o naszych rodzimych produktach..Wink Da sie to naprawić bez obaw Pfft . A tak serio serio to kawał dobrej roboty Kasia, szczególnie podoba mi sie pkt 15 regulaminu, elastyczna zasada którą powinien skopiować sobie każdy organizer przyszłych turniejów np Horus, tak aby uniknąć ewentualnej wtopy z rozdawaniem za free walkowerów albo coś. Trzymam kciuki za najmniej faworyzowane teamy. Cool
 
ForPeace
Dzięki craken. Fajnie że się odzywasz Smile

---
Wczoraj Elder i ja rozegraliśmy pierwszy mecz turnieju z Pancernymi Wiewiórkami. Oto wynik:

SHREK pokonuje Pancerne Wiewióry. (Krzyż Isar, ork+ud vs knalga+ud)

Bynajmniej nie był to łatwy mecz Smile

http://replays.we...18399).bz2
Mój ladderowy profil

Zarządzam polskim tłumaczeniem Bitwy o Wesnoth. Jeżeli chcesz pomóc, pisz tutaj.

"10 lat mówisz? Jak ja mówię że gram 10 lat to przychodzą ludzie i mówią że grali 15 i nic się nie znam na tej grze bo nie grałem jak PRAWDZIWI prosi grali. xD" ~Hejnewar
 
Kasia
Dzięki craken1 , choć trochę zaczerpnęłam z innych regulaminów turniejów. A co do następnych turniejów to wszystko zależy czy ten wypali.

P.S.
Ważna zmiana dotycząca regulaminu.
Ponieważ są kłopoty z ustawieniem timera dlatego postanowiłam że te 4 minuty co jest w regulaminie to nie musi być konieczne ustawione , ale żeby nie było tak że tura trwa 20 minut. Gdyby tak się zdarzyło drużyna przeciwna ma prawo żądać ustawienia na 4 minuty.
Edytowane przez Kasia dnia 06-01-2017 21:15
 
Kasia
Rush pokonał Podjadaczy pierników.
ZAświaty ludzie i krasie na elfy i orki

https://www.easyp...gz?lang=pl
 
Kasia
Zmiana regulaminu.

Gdyby zabrakło jednego uczestnika to jego partner może zagrać za niego jego frakcją.Czyli będzie wtedy 2 vs1.

Drugi punkt.

Jeśli ktoś chce się jeszcze zapisać do turnieju to może o ile będzie go chciała któraś z drużyn. Każda drużyna może liczyć od 2 do 3 zawodników.
Edytowane przez Kasia dnia 13-01-2017 20:45
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 3.20
9,992,301 unikalne wizyty