Witaj Wesnothańczyku
Zobacz temat
 Drukuj temat
Visual Map-Pack
inferno8
Visual Map-Pack to stworzony przeze mnie zbiór ręcznie malowanych map do gry multiplayer. Mapy te wykorzystują technologię multiheksowych terenów znaną z To Lands Unknown, dzięki czemu możliwe jest pokazanie różnych elementów otoczenia płynnie zlewających się z resztą mapy.

Dodatek obecnie zawiera jedną mapę - zmodyfikowany Krzyż Isar o nazwie "Isar in the Sky". Od oryginału różni się jedynie elementem dekoracyjnym w postaci latającej wyspy w chmurach. Oświetlenie chmur zmienia się w zależności od pory dnia/nocy, zwiększając wizualne doznania w trakcie gry.

Oto przykładowe zrzuty ekranu:
i.imgur.com/hUtW1DM.jpg
i.imgur.com/6ghQAYt.jpg
i.imgur.com/6FD5Doj.jpg

Dodatek będzie rozszerzany z czasem o kolejne mapy. Jeśli macie jakieś uwagi, sugestie lub propozycje co do kolejnych map, które warto przerobić w ten sposób, to śmiało piszcie - chętnie poznam Wasze opinie Wink

jurijuice
Jedna drobna uwaga - mgła (a przeważnie gra się z mgłą) nieco przyćmiewa grafikę, którą i tak uważam za bombową - gratulacje!
Czy mógłbyś przetestować zmianę tej grafiki na totalnego (przepraszam za wyrażenie) oczojeba? Być może wtedy mgła czyniłaby jej mniejszą szkodę. Smile

inferno8
Wersja 1.12 usuwa mgłę i całun z grafiki, więc sprawdź czy masz aktualną Wink

jurijuice
inferno8 napisał(a):
Wersja 1.12 usuwa mgłę i całun z grafiki, więc sprawdź czy masz aktualną Wink

Tak to jest jak ściągnąłem addona wczoraj, testowałem na dobre dzisiaj, a Ty wczoraj po 22 aktualizowałeś Pfft

Teraz to dopiero ma rozmach Smile

inferno8
Nowa wersja 1.1.4.

Dodałem wariant Isara z możliwością latania po całej mapie oraz dodałem komunikat dla ludzi, którzy nie mają zainstalowanego dodatku a dołączają do gry wykorzystującej ten mappack. To powinno pomóc załatwić kwestię braku wyświetlanych grafik.

craken1
Oprócz tego co pisałem na sb lub PW już raczej nic nie dodam, ale jakbyś Inferno chciał VMP rozszerzyć o jeszcze jakąś mapke to zaproponowałbym Colosseum. Jest to dość popularna survivalowa mapa na serwerze z obrzydliwie brzydkim otoczeniem niestety. Dało by się dodać nieco ,,chmur,,? Wink Pozdro. Cool
-,, W miarę starzenia się mężczyznom rośnie broda, a kobietom język,, - Pierre Beaumarchais.

inferno8
@craken1: ok, przyjrzę się Colloseum przy następnej okazji Wink

A dziś prezentuję Wam wersję 0.2 a w niej "Aethermaw":

i.imgur.com/fd7FhkS.jpg
i.imgur.com/ojZySRZ.jpg
i.imgur.com/l46lDry.jpg

Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 1.84
5,341,484 unikalne wizyty