Witaj Wesnothańczyku
Zobacz temat
 Drukuj temat
Nowy soundtrack dla Wesnoth - menu główne
ForPeace
Ostatnio nieco rzadziej zaglądam na Wesnothowe fora, strony i serwery, niemniej jednak dziś znalazłem tenże temat na oficjalu: https://forums.we...47#p614447

Okazuje się że Mattias Westlund powraca do współpracy z Wesnoth. Zostanie więc stworzony nowy main theme - można już posłuchać jednej z pierwszych wersji: instaud.io/Zhz

Szlifowanie Wesnoth przed wejściem na Steam idzie pełną parą, ale opóźnienia zapewne i tak będą znaczne Wink
Edytowane przez ForPeace dnia 20-06-2017 21:49
Mój ladderowy profil

Zarządzam polskim tłumaczeniem Bitwy o Wesnoth. Jeżeli chcesz pomóc, pisz tutaj.

"10 lat mówisz? Jak ja mówię że gram 10 lat to przychodzą ludzie i mówią że grali 15 i nic się nie znam na tej grze bo nie grałem jak PRAWDZIWI prosi grali. xD" ~Hejnewar
 
Jarom
W sumie szkoda, poprzedni main theme naprawdę mi się podobał, nowy jest trochę zbyt ponury. Za to końcówka genialna, widać rękę mistrza.
Edytowane przez Jarom dnia 20-06-2017 22:56
 
Piko
Mam odmienne zdanie - myślę że końcówka kompletnie nie pasuje. Początek i środek są jednak niezłe.

Battle for Wesnoth to jedna z jedynych gier, w których wyłączam domyślną muzykę. Sporo kawałków uważam za fatalne i mam nadzieję że coś się w ich kwestii poprawi.
 
Modrzew
Zgodzę się z Piko, końcówka sama w sobie jest fajna, ale jako część tej melodii w ogóle nie pasuje. Co do mroku piosenki - nie zapominajmy o czym opowiada Wesnoth - morderstwa, nekromancja, zarazy, śmierć. Może jest to ubrane w ładną, bajkową grafikę, ale wydaje mi się, że jednak gra sama w sobie częściej jest mroczna niż wesoła Smile
 
craken1
Akurat ten kawałek to do Wesnoth dla mnie coś nie pasuje. Może to te trąbki. Wink Zresztą jak już odpalam grę to czołówka drażni jeszcze mocniej i wbijam szybko w menu żeby nie psuć sobie słuchu Grin. Mój ulubiony kawałek, który najlepiej pasuje według mnie do klimatu Wesnoth to - loyalists. Cool
-,, W miarę starzenia się mężczyznom rośnie broda, a kobietom język,, - Pierre Beaumarchais.
 
Sulik
Mam podobne zdanie jak Piko. Byłoby lepiej, gdyby końcówka powtórzyła motyw z początku lub środka z pewnymi modyfikacjami.
 
JackoWacko
Całkiem przyjemnie się tego słucha Smile
__________________
https://promienieslonca.pl/products/details/pistacje-prazone-solone
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.16
9,952,245 unikalne wizyty