Witaj Wesnothańczyku
Zobacz temat
 Drukuj temat
Władcy Taktyk 2017- Szósta Edycja
Deidara
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 31-07-2017 09:01
Awatar

Poszukiwacz Przygód

Data rejestracji: 01.04.13

WŁADCY TAKTYK 2017

www.wesnoth.com.pl/images/news_cats/28649794294454223002.png

Z wielką przyjemnością mogę ogłosić, że rozpoczynamy tegoroczną edycję Władców Taktyk. Jest to turniej, w którym mecze rozgrywa się na wylosowanych erach. Ich znajomość może okazać się zatem kluczowa, by zwyciężyć. Historia turnieju sięga kilka lat wstecz, gdy na stronie z wielkim zapałem tworzone były nowe ery. Wówczas to, poprzez turniej, gracze mogli wyłapać błędy, ulepszyć balans bądź po prostu zapoznać się z produkcjami swoich kolegów. Zważając na ostatnie aktualizacje najpopularniejszych er, w tym roku będziemy przeżywać coś podobnego. Pozwólmy więc sobie na chwilę wytchnienia i zawalczmy o tytuł nowego Władcy Taktyk!

Nagrody

W tym roku na zwycięzcę turnieju czeka... Książka! Jednak nie byle jaka. Zwycięzca sam będzie mógł wybrać, jakie dzieło ma otrzymać. To zaś zostanie mu wysłane drogą pocztową po wcześniejszym podaniu danych do wysyłki.

Uczestnicy:

ElderofZion
Hardkorowy-koks
Smerfetka- 2 pkt.
Smok
jurijuice
Queen
Jarom- 1 pkt.
pe_em

TABELA WALK

Grupa A:
Era Magii

ElderofZion
Smerfetka
jurijuice
Jarom

Grupa B:
Eastern Europe at War

Hardkorowy-koks
Smok
Queen
pe_em

Rozegrane Mecze:

Grupa A:
Smerfetka vs Jarom (Zwycięzca: Smerfetka ; Powtórka: https://www.easyp...gz?lang=pl)

Ery biorące udział w turnieju:
Z tego miejsca możemy pobrać wszystkie aktualne wersje er, na których rozgrywane są mecze. Jeśli lista zostanie zaktualizowana, gracze dowiedzą się o tym.

Eastern Europe at War (Wersja 1.11, dostępna na oficjalnym serwerze dodatków)
Era Magii (Wersja 2.3, dostępna na oficjalnym serwerze dodatków)
Forgotten Legends (Wersja 0.9.1, link: http://www.wesnot...file=28857)
Tales Era (Wersja BETA 0.3.0, link: http://www.wesnot...file=29967)

REGULAMIN:

1. Gramy na stabilnej wersji Wesnoth. Może ona zostać zmieniona w trakcie turnieju, wówczas gracze dowiedzą się o tym.
2. Gramy na wszystkich erach wymienionych w pierwszym poście. Razem z ogłoszeniem listy walk, zostanie także ogłoszone, na jakiej erze będą grali uczestnicy.
3. Gramy na mapkach wbudowanych w grze bądź stworzonych/zaproponowanych przez graczy, po ówczesnym zaaprobowaniu ich przez organizatora. Mecze odbywają się tylko 1vs1, chyba że organizator postanowi inaczej, np. w sytuacji, gdzie zostanie trzech aktywnych graczy.
4. Mgła, całun i obserwatorzy- według upodobań graczy. W razie kłótni całun ma zostać zdjęty, a mgła pozostawiona.
5. Nie mamy sędziego. Po walce zwycięzca dodaje powtórkę meczu oraz ogłasza jej wynik. Powtórki będą sprawdzane przez organizatora.
6. Po walce każdy gracz może dodać swoje uwagi odnośnie balansu, grafik bądź innych zagadnień związanych z daną erą.
7. Po ogłoszeniu listy meczów, gracze mają dziesięć dni na ich rozegranie. Datę i czas rozegrania meczu muszą ustalić między sobą.
8. Jeśli któryś gracz nie będzie obecny podczas pierwszych meczy (doprowadzi do przegranej walkowerem) i nie zgłosi owej nieobecności przed ukazaniem Tabeli Walk, zostanie on natychmiastowo wyrzucony z turnieju. W sytuacjach kryzysowych gracz może zgłosić nieobecność po ukazaniu Tabeli Walk, jednak nie później, niż trzy dni przed zakończeniem rozgrywek.
9. Twórcy er biorą pełną odpowiedzialność za swoje dzieła. Jeśli era okaże się niegrywalna bądź całkowicie pozbawiona balansu, może zostać odsunięta od rozgrywek.
10. Wersje er mogą być zmieniane podczas trwania turnieju, jednak sam twórca musi wyrazić chęć ich aktualizacji. Zmiana taka wchodzi w życie od momentu rozpoczęcia nowych meczy (pojawienia się nowej Tabeli Walk).
11. Gracze mogą zgłaszać swoje mapki do turnieju. Muszą one być symetryczne, obie strony powinny mieć równe szanse na zwycięstwo. Mapki zostaną sprawdzone i potwierdzone (lub nie), przez organizatora. Wówczas gracze dostaną możliwość rozgrywania na nich meczy.
*12. W przypadku gry na erze EEaW, gracze mogą sami wybrać opcje gry, które będą dla nich odpowiednie. Gdy nie będą w tym zgodni, jednostki z poziomem 0 mają zostać włączone do rozgrywki, podobnie ze statkami. Tryb Last Man Standing pozostaje wyłączony.

Stan Turnieju:
Odbywa się faza grupowa, potrwa ona do 24 sierpnia.

Edytowane przez Deidara dnia 16-08-2017 09:07
„Ale tym, co się liczy nie jest magia, tylko serce tego, który jej używa.”
~ Erza Scarlet

Piko
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 31-07-2017 11:10
Awatar

Mistrz

Data rejestracji: 26.07.12

Skoro jednak dałeś Forgotten Legends do turnieju, to spróbuję wrzucić łatkę zanim zaczną się rozgrywki. Chciałbym też zgłosić do turnieju Tales Erę, której autor jest nieaktywny, bo bodajże wyjechał na wakacje.

Piko
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 01-08-2017 13:49
Awatar

Mistrz

Data rejestracji: 26.07.12

Najnowsza wersja Tales Ery jest chyba tutaj

Architekt
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 01-08-2017 22:28
Awatar

Adept

Data rejestracji: 14.05.16

Potwierdzam to najnowsza wypuszczona (na wolność) wersja Tales Ery Smile
[ reklama ]
Zachęcam do grania a szczególnie do korzystania z nowej, Lodowej frakcji. Jest ona wyjątkowa, tzn. posiada wyjątkowe zdolności i jest w stanie przystosować się do każdego gracza - ot taka wisienka na torcie Grin
Oprócz nowych unikatowych zdolności frakcja posiada również bardzo ładnie i profesjonalnie wykonane grafiki ^-^ oprócz pingwina którego wykonał Dingo, wszystkie grafiki wykonałem ja. Grin Pfft
[ /reklama ]
Taka krótka reklama, ale naprawdę zachęcam gorąco do grania w tą erę bo powoli robi się z niej coś fajnego Wink
"Dragon Blade wcale nie opuścił forum. Nie wiem z jakich powodów naprawdę zakończyła się praca na TRoTOS'em, ale wiem, że Dragon_Blade jest na tyle dojrzały, żeby nie udawać, że cokolwiek się tu dzieje nic go nie obchodzi. To że z kilkoma osobami ma na pieńku, w tym między innymi ze mną, nie oznacza, że się tutaj nie liczy. Udowadniał to nie raz robiąc też dobre rzeczy i nie mowa tu wyłącznie o jego umiejętnościach graficznych." - Sulik
Moja pracownia:http://www.wesnot...post_28706

ElderofZion
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 02-08-2017 14:58
Awatar

Poszukiwacz Przygód

Data rejestracji: 12.08.15

zapisuję się
"Don't forget. Always, somewhere, someone is fighting for you. As long as you remember her, you are not alone." - PMMM

Hardkorowy-koks
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 05-08-2017 12:32
Przybysz

Data rejestracji: 07.07.17

Ja też chcę się sprawdzić.

BeQake
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 05-08-2017 23:01
Awatar

Przybysz

Data rejestracji: 05.08.17

Jaka to jest wersja gry?

Deidara
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 05-08-2017 23:52
Awatar

Poszukiwacz Przygód

Data rejestracji: 01.04.13

Gramy na wersji stabilnej, zatem 1.12 Pfft
„Ale tym, co się liczy nie jest magia, tylko serce tego, który jej używa.”
~ Erza Scarlet

Smerfetka
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 06-08-2017 11:26
Przybysz

Data rejestracji: 06.08.17

Obrończyni tytułu stawia się na wezwanie xd.

Smok
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 06-08-2017 14:58
Awatar

Początkujący

Data rejestracji: 05.08.15

Zapisuje się.

jurijuice
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 06-08-2017 19:27
Awatar

Czeladnik

Data rejestracji: 10.02.11

Niech będzie - proszę mnie też zapisać.

Sagez
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 06-08-2017 21:49
Awatar

Główny Zarządca

Data rejestracji: 04.07.08

Nie zapisuję się, ale gdybym dał jakiemuś uczestnikowi bana albo usunął mu konto, to proszę się nie przejmować - nie mam władzy nad turniejami i tylko mówię, że są różne metody kontaktu. Zbanowani niech sobie grają, tyle tylko, że tu ich nie będzie Smile

Może do tego nie dojdzie, ale nie wiem, będziemy tępić grających nie fair. Oczywiście proszę o zgłaszanie jak dojdzie do czegoś takiego.
Edytowane przez Sagez dnia 06-08-2017 21:50
''I śmieszna impotencja słów wobec życia!'' - Witold Gombrowicz, Dzienniki

Queen
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 07-08-2017 23:04
Awatar

Przybysz

Data rejestracji: 06.08.17

Zapisuję się, chociaż nigdy nie grałam w żadną z tych er.
orig03.deviantart.net/3e1c/f/2016/180/3/9/celestia_ludenberg__danganronpa__minimalist_by_slezzy7-da85gyn.png

ElderofZion
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 07-08-2017 23:35
Awatar

Poszukiwacz Przygód

Ok, jak ktoś będzie grał nie fair to go zgłoszę Sagez.
Edytowane przez ElderofZion dnia 07-08-2017 23:35
"Don't forget. Always, somewhere, someone is fighting for you. As long as you remember her, you are not alone." - PMMM

Druid
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 07-08-2017 23:44
Awatar

Opiekun

Data rejestracji: 11.10.09

ElderofZion napisał(a):
Ok, jak ktoś będzie grał nie fair to go zgłoszę Sagez.

No i pewnie tym wpisem wystraszyłeś crakena. Grin Życzę dobrej zabawy podczas turnieju. Wink
Dingo napisał:

Postaram się ignorować wszelkie możliwości do offtopowej dyskusji, ale może nawet lepiej by w ogóle już nigdy z wami nie wchodzić w dyskusję. Grin (<- pozwoliłem sobie dodać z własnej inwencji Wink)

www.rankinggraczybfw.republika.pl/ranking.html
ElderofZion
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 07-08-2017 23:56
Awatar

Poszukiwacz Przygód

Dzięki, a może to nie ja, tylko queen wystraszyła crakena? XD

Druid
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 08-08-2017 00:01
Awatar

Opiekun

Data rejestracji: 11.10.09

ElderofZion napisał(a):
Dzięki, a może to nie ja, tylko queen wystraszyła crakena? XD

A co, też planuje donosić na kolegów ? Grin
Edytowane przez Druid dnia 08-08-2017 00:01
Dingo napisał:

Postaram się ignorować wszelkie możliwości do offtopowej dyskusji, ale może nawet lepiej by w ogóle już nigdy z wami nie wchodzić w dyskusję. Grin (<- pozwoliłem sobie dodać z własnej inwencji Wink)

www.rankinggraczybfw.republika.pl/ranking.html
Hardkorowy-koks
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 08-08-2017 15:36
Przybysz

Data rejestracji: 07.07.17

Fajnie Druid że się zapisałeś w końcu zagramy razem.

pe_em
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 08-08-2017 15:41
Awanturnik

Data rejestracji: 07.12.14

Hardkorowy-koks napisał(a):
Fajnie Druid że się zapisałeś w końcu zagramy razem.

Nie wiem, czy jestem ślepy, ale nie widzę, gdzie Druid się zapisał. Swoją drogą byłoby to miłe zaskoczenie Wink
Edytowane przez pe_em dnia 08-08-2017 15:42
Mój nick ladderowy to: ForPeace
Oprócz Wesnoth, lubię czasem pograć w szachy na lichess.org pod nickiem: sxpg
"Atakujący mogą czasem żałować złych ruchów, ale dużo gorzej jest żałować na zawsze straconej okazji." - Garri Kasparow

ElderofZion
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 08-08-2017 17:16
Awatar

Poszukiwacz Przygód

A co, tylko ja mam się czuć zagrożony donosem? XD Jak taka jest polityka Sageza to a co tam, niech każdy może być donosicielem XD

Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.17
4,994,219 unikalnych wizyt