Witaj Wesnothańczyku
Zobacz temat
 Drukuj temat
Portrety Postaci
Deidara
Temat ten zawiera spoilery. A raczej nie tyle spoilery, co portrety poszczególnych postaci. Jeśli nie grałeś jeszcze w Ucieczkę Marbusa, a nie chcesz sobie psuć rozgrywki oglądając i poznając głównych bohaterów, idź sobie gdzieś indziej.

Okey, zatem tak: portrety dla postaci zgodziła się wykonać dla nas jedna osoba spoza strony. Swoje dzieła prezentuje na DeviantArcie, do którego daję wam link: ciumostwo.deviant.... Jej styl jest raczej komiksowy i różni się od standardów Wesnoth, jednak uważam, że jeśli wszystkie portrety zostaną wykonane w taki sposób, całość będzie innowacyjna i ciekawa.

Na ten moment potrzebujemy dziewięciu głównych portretów: Marbus, Kochan, Emborgi-tarash, Krull Skała, Gewold, Beatrycze, Król Gonu, Aidala... Raz, dwa... Osiem... Pamiętałem, że dziewięć, a jednak naliczyłem tylko osiem teraz. No trudno, może później się znajdzie. A! Jęczmień jeszcze.

Te powyżej, to takie minimum, by portrety prezentowały się dobrze z taką kreską, w takim stylu. Niemniej, mogłoby ich być o wiele więcej. Na pewno przydałyby się grafiki elfich jarlów, krasnoludzkiego króla, Czerwonego Kapturka, członków Sojuszu Północy, Trefla... Ale te plany schodzą na dalszy plan, na wersję grudniową.

Okey, chyba tyle. W pierwszym poście tego tematu postaram się wrzucać wszystkie portrety, jakie będziemy mieć. Proszę was o to, byście się o nich wypowiedzieli, zaproponowali poprawki, pochwalili... Zachęcam też do odwiedzenia DeviantArt'a naszej koleżanki Wink

PS. Jak ktoś nie jest w ekipie twórczej, ale pomimo ostrzeżenia o spoilerach tu wszedł i zobaczył portrety, też może się wypowiedzieć.

Marbus: https://i.imgur.c...iPSZsM.jpg
Kochan: http://i.imgur.co...
Aidala: https://i.imgur.c...GOZOiX.jpg
Gewold: http://static.pok...3_orig.jpg
Emborgi-tarash: https://i.imgur.c...R62ET0.jpg
Krull Skała: https://i.imgur.c...hC9ZrQ.jpg
Beatrycze: https://i.imgur.c...KaysT2.jpg
Król Gonu: https://zapodaj.n...e070da.png
Jęczmień: https://zapodaj.n...f01861.png
* Czerwony Kapturek: https://zapodaj.n...77f745.png
Edytowane przez Deidara dnia 26-09-2017 18:50
„Zniszczmy doszczętnie ten żałosny świat i przejdźmy do kolejnego.”
~ Chara
 
Piko
Fajniutki ten portrecik Kochana. Wink Czekam na następne. Smile
 
kalfat
Super wreszcie coś wizualnie świeżego Grin.
Hmm, czy nie lepiej żeby tła były czarne lub przezroczyste? Nie wiem jak to wygląda przy tych portretach z głównych kampanii ale tamte chyba były przezroczyste.
Rozumiem że Gewold też będzie zdigitalizowany jak Kochan, nie mogę się doczekać? Smile
D Y E D M Λ G E N T Λ
 
Deidara
Napłynął portret Gewolda Smile

Edit.: Oraz wstępny projekt Marbusa!

Edit.2: Marbus jest już gotowy. Na następny ogień poszła Emborgi-tarash oraz Krull Skała.

Edit.3: Odpowiadając na pytanie kalfata oficjalnie, a nie na czacie: tak, tła będą przeźroczyste.
Napłynęły dwa nowe portrety, teraz nasz grafik weźmie na celownik wszystkie pozostałe. Powinny się pokazać w najbliższych dniach Wink
Edytowane przez Deidara dnia 20-09-2017 15:16
„Zniszczmy doszczętnie ten żałosny świat i przejdźmy do kolejnego.”
~ Chara
 
Jarom
Bardzo dobry portret Emborgi-tarash, oby tak dalej.
Zobacz również:
Tales Era
Tower Terrain Pack
 
Deidara
Mamy już wszystkie portrety, które potrzebowaliśmy do wersji polskiej. Doszedł też portret Czerwonego Kapturka, ponieważ postać ta zyskała nieco więcej znaczenia w fabule. Pojawia się także w scenariuszach końcowych, jeżeli postanowimy ją oszczędzić.
Następnym etapem będzie obróbka wielkości portretów i wykrojenie ich z tła, a później wstawienie do samej kampanii. To będzie już forma ostateczna.

I chyba tyle, jeśli chodzi o ten temat. Wszystkie najważniejsze postacie w fabule dostały już swoje portrety. Do wersji grudniowej można będzie dorobić ich nieco więcej, między innymi zrobić portrety Jarlów, Trefla, Lordów i Króla Krasnoludów. Z tym jednak nie musimy się póki co spieszyć.

Myślę jednak, że dobrze będzie już zacząć pracować nad listą wszystkich postaci, które biorą udział w dialogach. W przyszłości każda z nich mogłaby mieć swój portret.

Edit.: Link do pliku z portretami: http://uploadfile...-ocuh.html
Edytowane przez Deidara dnia 23-10-2017 18:18
„Zniszczmy doszczętnie ten żałosny świat i przejdźmy do kolejnego.”
~ Chara
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.07
6,699,166 unikalne wizyty