Witaj Wesnothańczyku
Zobacz temat
 Drukuj temat
Enlightened Ones Remake Project
inferno8
O to właśnie w tym wszystkim chodzi Smile

Werian
Woow, ten atak jest świetny :> Gratuluję pomysłu Smile
wesnoth.com.pl/images/articles/sygnaturka3.jpg

www.dudalukasz.net
Poliuks
Cóż, takie rzeczy tylko w Erze Magii Wink.

Vetch
Świetne to, tylko że jednostka broniąca się zbyt szybko otrzymuje obrażenia. Można to jakoś naprawić?

http://vetch-dziennik.blogspot.com
inferno8
Co za słowa uznania Smile Cieszę się, że Wam odpowiada ^^

Mam dobre wieści.
Nowa wersja wraz z przerobionymi Enlightened pojawi się już w tym tygodniu Smile Przed nami jeszcze 2 jednostki do ukończenia: Mistrz ¯ywiołów i Abyss Mage (tego jeszcze nie narysowałem, ale mam plan). Potem skleję filmik promocyjny Grin i pewnego dnia zobaczycie pięknego newsa autorstwa Sageza (jest w tym najlepszy Smile). Wraz z opublikowaniem nowej wersji rozpocznę przygotowania do masowych testów EoMy w oparciu o Default. Myślę, że początek lipca to najbardziej prawdopodobny termin.

Odezwę się, jak będę miał coś ciekawego Wink

@Vetch: już naprawiłem. To kwestia timingu i sprawnego... kalkulatoraPfft
Edytowane przez inferno8 dnia 21-06-2009 15:45

Zaku
Ja niewiem inferno - czym ci zawiniły te golemy że na każdym filmiku tak ich gnębisz ? Grin

inferno8
Tak jakoś wyszło. Jak chcesz to mogę zamienić je na Ciebie Grin

...żartowałem Wink

Zaku
Heh spoko przynajmniej bendę sławny ^^.

Sagez
No cóż, cudownie... Tych z wesnoth.org powinno powalić na kolana, choć w życiu tego nie powiedzą!Grin

inferno8
Bez przesady, artyści Wesnoth są bardzo dobrzy, bywa że i lepsi, ale czasem są leniwi. Wystarczy spojrzeć na postępy nad ich erami. Myths zmęczyli się już na samych obrazkach i o animacjach nie chcą nawet słyszeć, Strife skończyli na gadaniu i utracono z nimi jakikolwiek kontakt, a pozostali mają "pomysła" na kolejną 7. erę zapominając o swoich poprzednich, nigdy z resztą nie zaczętych.
Mimo wszystko dzięki za tak wysokie oceny. Nowa wersja jest już gotowa i właściwie rzecz biorąc jutro będzie najprawdopodobniej opublikowana Smile

Edit:
Trochę czasu minęło od opublikowania przeróbki magów i nie zauważyłem już więcej sugestii, więc jutro zamykam projekt. Jeśli ktoś jeszcze chce coś zgłosić to ma na to 24h.

Edit2:
Zamykam "Enlightened Ones Remake Project"

Wszelkie ewentualne propozycje co do tej frakcji proszę kierować w przyszłości do działu "Wasze sugestie".
Edytowane przez inferno8 dnia 14-01-2017 22:00

Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.19
6,717,840 unikalne wizyty