Witaj Wesnothańczyku
Zobacz temat
 Drukuj temat
Enlightened Ones Remake Project
inferno8
@Sagez: Prawdopodobnie tak. Trzeba tam będzie nieco zmodyfikować linię jednostek i dodać parę jednostek, zwłaszcza 2 lvl berserkera.

Na razie jesteśmy na etapie Enlightened Ones. Mystic Mu w takim razie przyjęty. Mam teraz dla Was zadanie. Trzeba jakoś zmienić nazwy Lashera i Trashera. Jakieś pomysły? Ogólnie rzecz biorąc planuję zmienić jego wygląd. Myślałem dziś nad konceptem i postanowiłem przywrócić mu maskę (miał ją w pierwszej wersji Ery Magii, która istniała na serwerach przez kilka godzin). Może ta maska Wam jakoś pomoże?

Aureliusz777
inferno8 napisał/a:
Haps! I tu Cię mam. Czwarty to na pewno nie atak astralny Wink Piątka to nie czarna magia (nie ma nawet takiego typu obrażeń). Wszystko co mroczne zadaje obrażenia od chłodu. 4 to właśnie chłód a astralny to 5, czyli na odwrót Wink

nie o to mi chodziło....ja po prostu nie umiem nazywać ataków ,no wiesz trochę się pomyliłem ale 3 na 5 to postępGrinGrinGrin
Edytowane przez AxeFighter dnia 08-11-2014 18:54
„Na współczesnej wojnie… giniesz jak pies, bez szczególnego powodu.”
Ernest Hemingway

Sagez
Nazwy? Chętnie bym pomógł, ale nie jestem na tyle mocny z anglika. Spróbuj może na wesnoth.org Smile

inferno8
Próbuję na razie sam. Może Masked Warrior i Sky Warrior?

Jarvis
Może tak bardziej tajemniczo, epicko Pfft...np. Masked Warrior zamienić na "Hidden Face"(ukryta twarz)?

Zaraz odpalę wesnoth i zobaczę jak oni wyglądają, to będę mógł coś bardziej trafnego stworzyć Smile

inferno8
Nie sprawdzaj jak wyglądają, bo i tak zmieniam ich wygląd. Hidden Face? Hmmm... nie?le Wink

Jak znajdę chwilkę to umieszczę szkic tej jednostki.

Edit:
Mam tu dwie wersje nowego Lashera. Różnią się oczami. Wybierzcie, który jest według Was lepszy.
obrazki skasowane

A to szkic, którym się kierowałem:
obrazki skasowane

Ma ktoś jeszcze pomysły na imię dla tej jednostki? Może być po polsku.
Edytowane przez AxeFighter dnia 29-11-2014 16:58

Sagez
Pierwszy lepszy, ale z nazwą to będzie krucho. Pomyślę, może coś wymyślęWink

inferno8
Tak, to mój szkic. Twarzy nie widać, bo jest w masce? Pfft
Widzę, że głosy się równomiernie rozkładają. Czekam na następne głosy, która wersja lepsza.

vul6
Ten po prawo lepszy, pierwszy wygląda jakby w wyniku dekompresji czy czegoś równie miłego oczy mu wypłynęły Grin

Vetch
szczerze to ma nieco za krótkie sztylety i prawa wersja lepsza. Lewa na początku przypominała mi zmasakrowaną twarz...

http://vetch-dziennik.blogspot.com
Asheron
Ten po prawej jest świetny. Na komputerze proporcje znasz świetnie, ale w tym szkicu odręcznym to mi wiele rzeczy nie współgra

Sagez
Hmm, macie rację, ten po prawej jest lepszySmile
No i masz te głosy, infernoPfft

inferno8
Tak myślałem, ok. Ja w międzyczasie zrobiłem część animacji dla tej jednostki. Na razie poszczególne klatki ataku:
obrazki skasowane

I poziom drugi:
obrazki skasowane

Co do nazwy to na poziom pierwszy może Mystical Warrior? Mi się podoba.
Edytowane przez AxeFighter dnia 08-11-2014 18:55

Sagez
Mnie teżSmile

Aureliusz777
Ta animacja wygląda jak by tańczył lub bawił się w skokiGrinGrinGrin

żartuje.A teraz na serio ,fajnie ta jednostka wygląda

i pytanie

mógł byś oddać rękę 2 lvl-owi...

dodał byś powagi a teraz wygląda jak by zaraz miał grać w papier kamień nożyce

ale to tylko moje spostrzeżenie poza tym ok
„Na współczesnej wojnie… giniesz jak pies, bez szczególnego powodu.”
Ernest Hemingway

inferno8
Nad tymi skokami cały czas pracuję. Efekt powinien być powalający Wink

Schowana z tyłu ręka dodaje poziomowi 2 oryginalności i pewnego dystansu to toczącej się wokół bitwy.

Natomiast co do Khutara to nie jestem zbytnio przekonany. Jeszcze sam spróbuję coś klimatycznego wykombinować.

Asheron
To nie jest khutar, tylko Khatar jeśli już, i nazwa będzie się chyba ¼le kojarzyć. (Katar?) Wink

inferno8
Skończyłem Lashera i Trashera. Mają już pełen zestaw animacji. Teraz zajmę się Mistrzem Ognia. Będzie miał 3 ataki magiczne na odległość. Pierwszy to seria kilkunastu malutkich płomyków słabej mocy.
A to animacja pokazująca Mistrza Ognia w trakcie emisji kolejnego płomyka:
obrazki skasowane
Niezły speed, co nie? Wink

Co do tych nowych nazw to wymyśliłem takie:
Sky Warrior,
Mystical Warrior,
Divine Warrior.

Osobiście jestem za pierwszymi dwoma dla odpowiednio Lashera i Trashera. Co Wy na to?
Edytowane przez AxeFighter dnia 08-11-2014 18:56

Sagez
Świetna animacja, no i nazwy się mi podobają. Coś czuję, że ten Mistrz Ognia będzie strasznie wymiatałPfft

inferno8
Spójrz tylko na to:
obrazki skasowane
Edytowane przez AxeFighter dnia 08-11-2014 18:56

Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.09
6,717,864 unikalne wizyty