Witaj Wesnothańczyku
Zobacz temat
 Drukuj temat
Enlightened Ones Remake Project
Sagez
Genialne, takie animacje to tylko w Erze MagiiPfft Kto wie, może kiedyś w deflaucie też będą jakieś ''wypasione''...

inferno8
Nie mogę przestać Smile:
obrazki skasowane
Strasznie się "napaliłem" na tę jednostkę. Przy okazji zrobiłem też filmik instruktażowy Wink
Edytowane przez AxeFighter dnia 08-11-2014 18:56

Zaku
Ok, więc startuje z moimi uwagami.
Do lashera nazwa Jarvisa (Hidden warior- i ciekawie brzmi i odnosi się do przedstawionej postaci ) by mi bardziej pasowała niż np ten sky ( co on ma z lataniem, niebem czymkolwiek w górze wspólnego?Wink )

Poziom drugi lashera ... mam wrażesnie że trzyma tę lance tylko połową dłoni.. niewiem jak to wyjaśnić i zdaje sobie z tego sprawe że to szczegół ale jakoś pierwsze co jak spojżałem na niego rzuciło mi się to w oczy więc zdecydowałem sie o tym wspomnieć . Może inni też mają takie wrażenie.

Następna sprawa to to że ten mag jak na niego patrzę to wydaje mi sie że to facet w smokingu i z krawatem . Myśle że usunięcie tej czarnej kreski na złotej koszuli załatwi sprawe bo to własnie ona przypomina mi krawat a za którym idzie smokingWink

Za to animacje są świetne. Naprawde nie dziwie śe że nie możesz przestać - świetnie ci one wyszły. I tylko sie cieszyć Smile

inferno8
Niebo - Sky to nawiązanie do kampanii. Tych wojowników nie spotkasz poniżej 12 tys. m.n.p.m. Więcej nie powiem. Co do samej nazwy to jeszcze się zastanowię. Jakbyście mieli jeszcze własne propozycje to piszcie.

Popracuję nad dłonią Trashera. Masz rację.

Zaku napisał:
Myśle że usunięcie tej czarnej kreski na złotej koszuli załatwi sprawe bo to własnie ona przypomina mi krawat a za którym idzie smoking

A to ciekawe. Bo jest całkiem na odwrót. Mag ma czarną koszulę z dwoma złotymi wstążkami po bokach Smile Pozostawiłbym to jak jest, bo dla mnie taka oryginalność to fajna rzecz Wink

Ostatnia animacja, tym razem atak wręcz:
obrazki skasowane
Niektóre elementy są nieruchome, ale w trakcie ataku tego nie widać Wink

Oświadczam, że skończyłem już tę jednostkę w raz z nowym kodem. Jest już gotowa i oczekuje na wydanie. Teraz Mistrz Wody.

Podobnie jak Mistrz Ognia, jednostka ta będzie miała 3 różne ataki magiczne na odległość o różnych wartościach obrażeń + (wyjątkowo tylko tu) różne rodzaje obrażeń.

I. Sople -> dużo uderzeń, mało obrażeń, kłute.
II. Ice Strike -> mniej uderzeń, więcej obrażeń, chłód
III. Glacier -> jedno uderzenie, maksimum obrażeń, obuchowe.

Rysunki w toku.
Edytowane przez AxeFighter dnia 08-11-2014 18:56

Minerwa
Animacja świetna Wink

Natomiast zauważyłam, że Black Mage kosztuje tylko 18 złota, a to za mało jak na 2 poziom. Poza tym Subversive Mage, z którego on awansuje kosztuje tyle samo! A więc trzeba zwiększyć cenę Black Mage.
Chciałabym dodać, że Spelswood (w porównaniu do innych jednostek w tej frakcji) nie jest wart tak dużej ceny.

To na razie tyle, jeśli chodzi o moje spostrzeżenia...

inferno8
Dzięki, gapa ze mnie Wink Poprawię te ceny. Pisząc Spelswood pewnie miałaś na myśli Spellsword'a, który teraz nazywa się War Mage. Ale wiem o co chodzi Wink

Edit:
Każdemu się zdarza. Ja też jestem przyzwyczajony do poprzednich nazw Wink

Wracając do głównego wątku:
obrazki skasowane
To najtrudniejsza animacja, jaką skleiłem w Gimpie. Na dziś mam już dosyć. Ale muszę nieskromnie przyznać, że tak dobrze dawno mi się nie rysowało jak teraz Smile
Edytowane przez AxeFighter dnia 29-11-2014 17:04

Asheron
Inferno, jesteś mistrzem.
Kamixo, coś Ty, poziom wesnotha to Inferno zostawił chyba w przedszkolu... Te animacje wymiatają.

Sagez
Racja, powinieneś też robić więcej takich wyczesanych filmikówPfft
http://video.goog...0133&hl=en

kit
Jak zwykle pomysłowość i talent robią spustoszenie. Świetne, można patrzeć godzinami na te animacje i ciągle się nimi zachwycać, prawdziwy majstersztyk. Smile

inferno8
Dziękuję Wam wszystkim za te słowa Smile Bez Was nic bym nie zrobił. Jesteście dla mnie największą motywacją. Bardzo się cieszę, że lubicie te animacje. Opłacało się siedzieć nad tym wszystkim kilka dni Pfft Obiecuję, że będą filmiki pokroju Dimensional Vortex Wink Na razie mały kawałek:
http://pl.tinypic...r/5agcye/5

Zaku
OOOOOOO poprostu wymiot GrinGrinGrinGrinGrin Gratki Grin

inferno8
Dzięki Wink

Fragment najpotężniejszego ataku wody:
obrazki skasowane
Edytowane przez AxeFighter dnia 08-11-2014 18:57

Jarvis
inferno, jedno słowo - WYMIATASZ! Animacje są świetne. Już sobie wyobrażam bitwę z Mistrzami w roli głównej. To będzie wyglądało jak akcji, tylko z ciut innej perspektywy ;D Obrona Mistrza Wody przypomina mi postać z Naruto, tego takiego napaleńca z wazonem na plecach(bronił się podobnie, tylko że skorupą z piasku) Pfft
Za to jego atak wygląda jak uderzenie Frizen'a z Little Fighter 2 Pfft Majstersztyk Grin

A Mistrz Ognia bije taką siłą, charyzmą. Na sam widok ciepło się robi Grin Atak "Inferno" bajeczny. Jego animacje też są świetne. Szczere gratulacje, tak trzymaj !

inferno8
Jak ja to robię? Rysuję od 3 roku życia. Non stop. Przeważnie komiksy, ale ostatnio szkice. Gimpa używam już 4 lata i wciąż się uczę Wink

Wracając do Mistrza Wody:
http://pl.tinypic...r/rh4od2/5

Na chwilę obecną to szczyt moich możliwości. A tak wygląda fragment tej animacji w WML'u:

[attack_anim]
[filter_attack]
name=bubble
[/filter_attack]
missile_start_time=-1500
[missile_frame]
duration=75
image="halo/bubble-a.png"
image_diagonal="halo/bubble-a.png"
offset=0.0~0.071
y=-55
[/missile_frame]
[missile_frame]
duration=75
image="halo/bubble-b.png"
image_diagonal="halo/bubble-b.png"
offset=0.071~0.142
y=-55
[/missile_frame]
...
...
[missile_frame]
duration=75
image="halo/bubble-land8.png"
image_diagonal="halo/bubble-land8.png"
offset=1.0
y=0
[/missile_frame]
...
...
[/attack_anim]

Normalne animacje są znacznie prostsze i krótsze. Tu wyjątkowo musiałem dzielić 1 na 14 Pfft

Edit:
Animacja leczenia:
obrazki skasowane
Edytowane przez AxeFighter dnia 08-11-2014 18:58

Asheron
Kurczę, brak mi słów... Chyba muszę się ostro wziąć do roboty jeśli kiedyś chce robić takie rzeczy

inferno8
Wystarczy, że będziesz znał narzędzia i ich... skróty klawiszowe. Tak, tak, do rysowania używa się też klawiatury Grin

Mając chęci i korzystając z dwukolorowego ołówka można zrobić na szybko prostą animację:
obrazki skasowane
Porusza się tylko dwukolorowy płomień. A przemieszcza się po nitce, którą można wygumować (dzięki temu nie zgubimy drogi Wink).
Edytowane przez AxeFighter dnia 08-11-2014 18:58

Zaku
No przecierz to takie proste Cool Przestańmy tak chwalić inferno bo w końcu zabardzo sie przywyczai i już nie będzie mu sie chciało albo któregoś dnia jak powiemy - " Inferno to było super " pogniewa się czego go nie doceniamy i tak słabo oceniamy Smile Dlatego ja na jakiś czas kończe z tym chwaleniem ( poczekam na koniec wszystkiego jeśli chodzi o Ere Magi i wtedy zreasumuje Smile ) No ale tak ostatni raz - fajna ta animacja PfftPfft

inferno8
Zaku napisał:
bo w końcu zabardzo sie przywyczai
Ja nie z tych.

Zaku napisał:
nie będzie mu sie chciało
Tym bardziej nie z tych Wink

Zaku napisał:
pogniewa się
W życiu! Smile

Zaku napisał:
kończe z tym chwaleniem
Nieeeee! Kto mnie będzie motywować? Sad

Asheron
Ja będę. Oby tak dalej Inferno!!! To jakie skróty powinienem znać?

Vetch
ja też się chcę dowiedzieć!Wink

http://vetch-dziennik.blogspot.com
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.11
6,717,842 unikalne wizyty