Witaj Wesnothańczyku
Zobacz temat
 Drukuj temat
Enlightened Ones Remake Project
inferno8
Ratujesz sytuację Smile

Skróty. Np. Shift+n -> ołówek, lub Shift+e ->gumka. Jeśli chcesz poznać więcej to najed¼ myszką na przycisk z interesującym Cię narzędziem, a pojawi się pole ze skrótem Wink

Vetch
dziękiSmile zapomniałem powiedzieć, że spróbuję zrobić taką animację(skoro taka prostaWink)

http://vetch-dziennik.blogspot.com
Asheron
Ok, dzięki Inferno. A co miałeś na myśli mówiąc, dwukolorowy ołówek?
Edytowane przez Asheron dnia 17-06-2009 19:44

inferno8
Wykorzystywanie tylko dwóch kolorów - pomarańczowego i żółtego.

Asheron
Bez cieni? Chodzi Ci o to, że ustawiłeś po prostu 2 kolory i je zmieniałeś?

Vetch
zgadza sięSmile ja to widzę na okoSmile

inferno8
Tak, to banalne ale efekt ognia niesamowity Smile

Asheron
W sumie... racja.

inferno8
Oznajmiam, że następujące jednostki z tej serii magów są już całkowicie gotowe:

Mistrz Ognia, Mistrz Wody, Mag Ognia, Mag Wody.

Lasher nazywa się teraz Hidden Face (dzięki, Jarvis Smile). Trasher to Mystical Warrior. Zaryzykowałem też zmianę nazwy Mistycal Mu na... Um Smile Mam nadzieję, że przypadnie do gustu. W sumie to odwrócony Mu Wink

Poprawiłem koszty niektórych magów zgodnie z uwagami Minerwy.

Dziś zajmuję się Mistrzem i Magiem Powietrza. Będzie grzmiało Wink

Edit:
Oto kawałek mojej dzisiejszej pracy:
http://pl.tinypic.../35iud75/5
Mistrz i Mag Powietrza gotowi. Jutro pewnie zabiorę się za zwykłych magów. Pytanie: czy mam zmieniać wygląd poziomów pierwszych - Battle Mage'a, Subversive Mage'a i Elementalisty? Osobiście uważam, że są w miarę dobre (pewnie dlatego, że się do nich przyzwyczaiłem Pfft - te rysunki mają ponad rok Grin). Jeśli je zostawimy, to będę mógł się zająć Abyss Mage'em i ekstra animacjami dla 1 poziomów.
Edytowane przez AxeFighter dnia 08-11-2014 18:59

Sagez
Świetne, jak zwyklePfft Grafiki pierwszych poziomów nie są tak ''wypasione'' i będą stanowiły kontrast dla mistrzów, ja bym zostawił. Czego byś nie zrobił - będzie dobre.

Zaku
Zgadzam się z Sagezem - Zostawmy tak jak są . Nie wyglądają przecierz ¼le a ponadto moglibyśmy je przekobinować co szło by za stratą czasu i wysiłku.
Abbys Mag jakoś nie kojaże tej jednostki - moglibyście mi ją przypomnieć jakoś ?Pfft Bo niewiem nad czym myśleć jak coś ^^
Edytowane przez Zaku dnia 18-06-2009 17:03

inferno8
Abyss Mage to poziom wyższy dla Black Mage'a i alternatywa dla Shadowmage'a. To coś w rodzaju 4. Mistrza, tylko, że jego żywiołem jest mrok (taka czarna owca, jeśli mnie rozumiecie). Tutaj niewiele jest z Waszej strony do zrobienia, bo głównie jednostka ta będzie posiadać lepsze wersje ataków Blackmage'a.

Zastanawiam się tylko nad zmianą nazw wszystkich trzech jednostek w całej linii "cienia"

Jest tak (od lvl 1 do 3)
Subversive Mage -> Black Mage -> Shadow Mage
.......................................-> Abyss Mage

A może by zmienić na tak?
Black Mage -> Abyss Mage -> Magical Assassin
.................................-> Master of Shadow (w nawiązaniu do reszty)

Tu potrzebuję Waszej pomocy. Co o tym sądzicie? (Zaku może się wykazać Wink)
Mi osobiście jest obojętne. Możemy zostać przy oryginale, albo zmienić.
Edytowane przez inferno8 dnia 18-06-2009 18:10

Asheron
Nazwa Magic Assasin brzmi tak sobie, Shadowmage, chyba lepszy.

Zaku
Shadow Caster taka moja propozycja.Odbiega troszke od słowa "mag" dosyć oklepanego... ale możę i poprostu dobrego. Niemniej ja bym postawił na Shdow Mage lub Shadow Caster. Ten assasin jakoś nie pasuje mi do kogoś kto rzuca czarami Wink

inferno8
Czyli rozumiem, że zostawiamy obecne nazwy w spokoju, a nową jednostkę 3 poziomu nazywamy Abyss Mage, tak?

kit
Mnie osobiście nie podoba się nazwa "Master of Shadow" jakoś nie brzmi w uchu. Niestety mój angielski jest za kiepski, żeby wymyślić coś oryginalnego zamiast tej nazwy.

malutka prośba do inferno - byłabym niezmiernie wdzięczna gdybyś filmiki wrzucał na inny host, tinypic okropnie mi się tnie i w rezultacie nie mogę obejrzeć żadnej z Twoich animacji w akcjiSad
Edytowane przez kit dnia 19-06-2009 11:19

Vetch
mi by odpowiadał "Shadow Master" brzmi to bardziej majestatycznie niż "Master of Shadow"

inferno8
Dobra, to zostawiam Shadow Mage'a bez zmian, za to jego wersja alternatywna będzie się zwać Abyss Mage. Koniec kropka.

@Vetch: Shadow Master odpada. Często się używa jej w dodatkach, poza tym nie chcę się podlizać takiemu jednemu devowi na oficjalnej stronie BfW Pfft

@Kit: nie ma problemu, jak znajdę chwilkę to wszystkie filmiki przerzucę gdzieś indziej Wink

Dziś praca wre, że się tak wyrażę. Zrobiłem mnóstwo animacji dla zwykłych magów. Sorcerer (kiedyś Archmage) atakuje wręcz przy pomocy iluzji. Przeciwnik broni się przed widmem, kiedy właściwy Czarodziej materializuje się za jego plecami. Filmiku nie nagrałem, ale w grze wygląda to świetnie. Oprócz tego dodałem nowy 4 poziom: Mistrza Elementów. Skupia on w sobie najpotężniejsze cechy wszystkich mistrzów. Kończę teraz jego animacje. Mała próbka:
obrazek skasowany

Kolejne pytanie: czy dawać mistrzom żywiołów możliwość przywołania żywiołaków (tak jak robią to Summonerzy)? Oczywiście nie za darmo. Ewentualnie dać ceny wyższe niż normalnie? Czy może to przesada, jak na Takie jednostki?
Edytowane przez AxeFighter dnia 08-11-2014 19:00

Sagez
Jego prawa noga wydaje mi się krzywa. Co do rekrutowania - jak się uda osiągnąć ten poziom 4 w normalnej grze, to już nie może być żadnej przesadyPfft Rekrutowanie i tak by już raczej nie wpłynęło na przebieg rozgrywki - wyższe ceny i powinno być okejSmile

inferno8
Ok. W takim razie będą rekrutować.

Poprawiłem nogę. Lepiej?
/obrazek skasowany/
Edytowane przez AxeFighter dnia 08-11-2014 19:00

Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.06
6,717,820 unikalne wizyty