Witaj Wesnothańczyku
Zobacz temat
 Drukuj temat
Ciemnokrwiści (Dark-Blood Alliance)
Sagez
Dziwne, że nikt nic nie napisał (pod newsem się nie liczyPfft).

Darkblood oceniam bardzo dobrze. Podoba mi się ich znaczna mobilność i niezłe covery, to dobre połączenie, ale wymaga nieco umiejętności od gracza. Oczywiście ważny też jest u nich teren. Są dla mnie jak Aragwaiths - mocno uderzają i mocno obrywają, co stanowi ciekawe i ryzykowne połączenie.
Najważniejszy jest balans - z całą pewnością udało się go osiągnąć, co jest największym plusem. Nie jest zbyt prosto wygrać, ale nie czuje się też słabości jednostek. Mam wrażenie, że to ''bezpieczna'' pod względem wyważenia frakcja.
Gra się przyjemnie - duży plus za coraz lepszą grafikę i animacje!

barowei
Nic, tylko potwierdzić słowa Sageza. A ja jeszcze nieskromnie dodam, że gdyby nie moje ciągłe propozycje nerfowania(osłabiania, slang z doty, musicie przywyknąćPfft) jednostek, to pewnie byłoby ciężej uzyskać takowy balansWink
I, sorki, ale nie przepiszę swojego posta z komenta, tłumaczyć to mogę wyłącznie lenistwem, i chętnie z tego tłumaczenia skorzystam. Co miałem powiedzieć, to powiedziałem, a co do ceny Salamander, to nic na razie nie proponuję, bo skoro według Ciebie(a mam wielki szacunek do Twojego zdaniaPfft) na razie jest dobrze, to można sobie darować zmiany...
Edytowane przez barowei dnia 21-10-2009 20:05

SIRKUPUS
ja mam pytanie do tego posta na początku forum z łaczeniem jednostek? Przykładowo gdy do tej żaby(z wyglądu) wsadzimy kusznika to gdy zginie zaba to kusznik razem z nią ?

inferno8
Skrypt jest tak napisany, że zginąć może tylko mniejsza jednostka, czyli jaszczurka dosiadająca żaby. Sytuacja którą przedstawiłeś jest niemożliwa do zaistnienia.

Edit:
Jednak nie ma tego skryptu w oryginalnej erze. Choć muszę przyznać, że nie wykluczam wydania "Ery Magii +" gdzie każda frakcja będzie miała własną potężną zdolność. Ale to plany na daleką przyszłość.

Edit2: Projekt Ery Magii + został zawieszony do odwołania. Temat uważam za zamknięty. Wszelkie sugestie dotyczące frakcji Ciemnokrwistych proszę kierować do głównego tematu Ery lub do "Waszych sugestii".
Edytowane przez inferno8 dnia 14-01-2017 22:24

Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.03
6,717,899 unikalne wizyty