Witaj Wesnothańczyku
Zobacz temat
 Drukuj temat
Magic: The Gathering
loboba
To zapraszam w poniedziałek Smile pożyczę talie na kilka gier pokaże zasady gry wytłumaczę Smile przyprowad¼cie tez kolegów Smile zawsze można popatrzeć jak się gra a sama gra jest dynamiczna Smile
Sama talia to jest wydatek 40zł podstawowa żeby tylko pograć i to wystarcza bez problemu na początek Smile
Zapraszam na moje forum www.mtgnews.pl związaną z kanciarką do dyskusji Smile
Edytowane przez loboba dnia 06-08-2010 18:53
 
greycoat
Cichy napisał/a:
A czyli są jednak na tej planecie ludzie którzy grają w MtG. Nawet nie wiecie jak się ciesze. Bakcyla złapałem uwaga! od moich rodziców.Teraz sobie tak pogrywam głównie z kimś z rodziny cociaż ostatnio wkręciłem w to kumpla. Aktualnie gram talią Czarno Czerwoną (Niezbyt oryginalnieGrin) ale często je zmieniam jak ktoś z Magicowców mieszka blisko Jastrzębia Zdroju (Śląsk) to niech da znać, to się spikniemy i pogramy.


Jestem z okolic! Teraz nie wiem kto komu z nieba spadł, bo również od jakiegoś czasu szukam chętnych na spotkania w celach zagrywania się na śmierć. Czy nadal się w to angażujesz? Ja się piszę... prv kontakt.
 
Deidara
No to i ja się wypowiem... Karty kupiłem kilka dni temu, z edycji Khans of Tarkir, z przyjacielem na pół. Później dokupiliśmy sobie Basic Landy i kilka stworów z innych edycji. Ogólnie zasady kojarzę i jakoś staram się grać coraz lepiej. Bakcyla złapałem od Filara. A wy? Jest ktoś jeszcze na stronie, kto gra w MtG? Pfft
„Zniszczmy doszczętnie ten żałosny świat i przejdźmy do kolejnego.”
~ Chara
 
Axtman
Ja sobie czasem z kolegami bez rystrykcji seri pyknę. Większość kart wyprzedałem ale na jako takie talie się ostało.
kontakt:
axtman5@o2.pl
 
Deidara
Czym jest restrykcja? I T2? Shock
Naprawdę jestem nowym graczem i nie ogarniam jeszcze wielu, wielu rzeczy, więc musicie mi troszkę pomóc.
„Zniszczmy doszczętnie ten żałosny świat i przejdźmy do kolejnego.”
~ Chara
 
JackoWacko
od dłuższego czasu już o tym słyszę, chyba czas sprawdzić co to takiego i czy warto
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.13
9,979,581 unikalne wizyty