Witaj Wesnothańczyku
Zobacz temat
 Drukuj temat
Błędy w Erze Magii
Deidara
Jest mały problem z TLU.
W scenariuszu, w którym pomagamy Ciemnokrwistym pokonać Barbarzyńców jest taki moment, w którym pojawia się salamandra ze skrzynią złota i "dochodzi" do nas trzech przywoływaczy i ifryty. Wówczas większość dialogów jest po angielsku.
Miałem tak jeszcze w kilku miejscach w kampanii, ale grałem dawno, na starych wersjach. Teraz przechodzę najnowszą na stabilnej wersji Wesnoth. Jak jeszcze coś odkryję, to napiszę Wink

inferno8
Moi drodzy - prośba:
Ostatnimi czasy jeden z naszych użytkowników, Jarom, przechodził kampanię i natknął się na dziwne błędy lua (wyświetlane na ekranie w trakcie gry). Czy ktoś mógłby przejść kampanię i potwierdzić to? Ja niestety nie mam teraz na to czasu.

Jakby co Jarom korzystał z BfW 1.10.7.

Bravepineapple
Mam gdzieś stare save, to się dzieje w określonej misji czy w przeciągu całej kampani?

inferno8
Podobno zaczyna się od drugiego scenariusza i ponoć pojawia się dalej w ciągu całej kampanii. Jarom musiał przechodzić kampanię na debugu.

Deidara
Grałem jakiś miesiąc temu, doszedłem do około piątego scenariusza i nic takiego nie zauważyłem Frown

Bravepineapple
Ja też niedawno zaczynałem i nic nie znalazłem, wszystko działa bez zarzutu Pfft

Szpiczeq
Czy w kampanii kiedy uwalniasz jaszczurki, nie Powinieneś mieć jaszczurek w liście rekrutacji

Alan
@UP - nie. Jaszczurki są przecież niezależną frakcją, jak je uwalniasz nie stają się "twoimi" jednostkami, tylko wracają do swoich rasowych ziem.

inferno8
To ciekawe, bo przed każdą premierą nowej wersji testuję całą kampanię 2 razy i z tego co pamiętam nie miałem żadnych błędów, ale przejdę wszystkie scenariusze raz jeszcze.
Poza tym szkoda, że tak ogólnie wypisałeś te błędy. Na przyszłość staraj się być dokładniejszy, ok? Wink

Czy ktoś jeszcze może potwierdzić całą sytuację z kampanią?

kasim
Mam problem bo chcąc włączyć kampanie na wersji 1.12.5 przy ładowaniu kampanii wyskakuje mi jakiś błąd "Nieznany scenariusz:'01_al-Kamija'", prosiłbym o pomoc bo mam ochotę przejść kampanie, a tu nie działa Sad Jakby co kampanie pobrałem z dodatków w menu gry.

Teraz wyskoczyło mi jeszcze to:

Następujący dodatek zawierał błędy i nie mógł zostać załadowany:
C:/Battle for Wesnoth 1.12.5/userdata/data/add-ons/To_Lands_Unknown/_main.cfg

Wyślij raport błędu do autora lub zarządcy tego dodatku

Details:

Macro/file 'WEAPON_SPECIAL_PRECISION' is missing
at ~add-ons\\To_Lands_Unknown\\units\\AlKamija_HoRashti.cfg:118
included from ~add-ons\\To_Lands_Unknown\\_main.cfg:78
Edytowane przez kasim dnia 20-04-2017 11:25

inferno8
Hej, kasim. Trochę późny ten mój post, ale jakoś teraz zauważyłem.

Tak się składa, że obecna wersja kampanii nie działa. Ale lada moment ukaże się działająca wersja 2.0 z mnóstwem usprawnień. Radzę Ci więc poczekać, bo warto Smile

inferno8
Dzięki za info. Sprawdzę to.

Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.10
6,718,022 unikalne wizyty