Witaj Wesnothańczyku
Zobacz temat
 Drukuj temat
Błędy w Erze Magii
DelverRezzie
A ja znalazłem taki bład: Jak wybieram tharis i wybieram bohatera, np. Dowódce, to zawsze wybiera tego z samej góry!SadAngryFacepalm
www.wesnoth.com.pl/img/syg1.jpg

Battle for Wesnoth - Legenda bez końca...
 
Heedal
To może masz problem z myszką?
www.wesnoth.com.pl/img/syg3.jpg
Twórca Ery Po Upadku (Prace wstrzymane)
Twórca linii nanokombinezonu

Saurians forever!
Nick na Steam/Uplay/Origin: Heedal
 
inferno8
Ja tak nie mam Pfft
 
DelverRezzie
Wybiera dowódce, ładuje grę, a i tak mam Czarnoksiężnika.
www.wesnoth.com.pl/img/syg1.jpg

Battle for Wesnoth - Legenda bez końca...
 
maks4444
Mi w kampanii wyskakuje błąd w misji "Wrota Przyszłości"
Nie mogę w niej rekrutować "weteranów" wywala do głównego menu gry.
A po spaleniu zwłok kiedy mam szukać wroga. Wchodzę do jaskini chyba nie ląduje jakiegoś dialogu bo wyskakuje error.
I po tym przechodzi mi do kolejnej misji(teraz głupio się pytać znalazł tego wroga czy wpadł na pomysł wejścia do jaskini... urwał mi się wątek Grin ).

Wersja 1.9.8 ustawione na PL
Edytowane przez AxeFighter dnia 08-11-2014 18:08
 
Elensefar
W kampanii w drugiej misji jest bug: póki nie zabije się wodza jaszczurek oni nie będą przychodzić i dzięki temu uratowałem tamtego jeźdźca Pfft ( będą przychodzić dopiero jak wejdziesz do obozu ale te wiwerny z żabami a nie jaszczury Grin

"Głupota ludzka jest jak wyobraźnia- nie zna granic"

Elensefar
 
Rusty Polok
W pewnej misji jest taki pierścionek na żywiołaka dzięki któremu będziemy mogli sobie zamieniać na byle jaki żywioł. Błąd polega na tym ,że jeśli np. mamy bóstwo ziemi 96hp i kończymy nim misje, to jak sobie go przywołamy w następnej gdy będzie miał pełne życie, i zmnienimy na np. bóstwo powietrza to życie tego bóstwa bedzie wynosiło 96/50 hp.
 
Elensefar
W kampanii jak się jest w ka-gattcie (czy jak to się pisze) jak się weźmie mistyczny sejmitar to wtedy tamte rhami i Mehir gadają po angielsku.
Edytowane przez Elensefar dnia 19-08-2013 14:07

"Głupota ludzka jest jak wyobraźnia- nie zna granic"

Elensefar
 
Markus
maks4444 napisał/a:
Mi w kampanii wyskakuje błąd w misji "Wrota Przyszłości"
Nie mogę w niej rekrutować "weteranów" wywala do głównego menu gry.
Wersja 1.9.8 ustawione na PL

Potwierdzam - mam to samo
"Amor patriae nostra lex"
 
preter
Gdy Mroczny Wojownik (Tharis) atakuje Siekacza (Kharos) to dzięki umiejętności 'brak ataku' bezkarnie go zabija.
Według mnie nie powinno tak być, gdyż skoro Siekacz z umiejętnością 'berserk' walcząc z Mrocznym Wojownikiem nie ma możliwości zaatakowania podczas obrony, to Mroczny Wojownik nie powinien atakować Siekacza aż ten zginie, tylko powinien zaatakować tyle razy ile posiada ataków, czyli 4 razy.
Nie wiem czy tak samo dzieje się po awansie tych jednostek na wyższe poziomy, gdyż grałem dopiero po raz pierwszy tymi frakcjami.

EDIT: Sprawdziłem i po awansie tych jednostek na wyższe poziomy jest dokładnie tak samo. Bez znaczenia jest czy Siekacza (Fanatyka 2lvl) zaatakuje Mroczny Wojownik czy 2-go poziomowy Mroczny Morderca. To jest bezsensu, bo taki 1-szo poziomowy Mroczny Wojownik bez żadnego problemu zabija 2-go poziomowego Fanatyka, który nota bene jest mocną jednostką.

Mam nadzieję inferno8, że to poprawisz, bo na dzień dzisiejszy granie Kharos vs. Tharis uniemożliwia właściwie swobodną grę Siekaczem (Fanatykiem).

Pozdrawiam Smile
Edytowane przez preter dnia 26-09-2011 12:50
 
Elensefar
Cienisty Mag idzie tyłem.Chodzi mi o to że np. idzie w prawo, a patrzy się w lewą stronę.
U jaszczurów Kusznik nie ma animacji ataku na dystans.
Edytowane przez Elensefar dnia 27-12-2011 13:21

"Głupota ludzka jest jak wyobraźnia- nie zna granic"

Elensefar
 
Cerber24
W Tharis Uczeń kosztuje 18, Mroczny Czarodziej 42, Wielki Czrnoksieznik 18, tak jak Mistrz ciemnosci. Więcej błedów nie znalazłem.
 
Piko
I tak tych jednostek się nie rekrutuje, więc zmienienie tych cen jest jedynie kwestią estetyki.
Myślę, że błąd związany z atakowaniem Mrocznym Wojownikiem berserkera powinien być już dawno temu naprawiony, bo w EoMie naprawdę dużo frakcji ma jednostki ze zdolnością "berserk" (Tharis, Kharos, Barbarzyńcy i Krasnoludy), a można ich zabić nie odnosząc żadnych strat.
 
PuebloPL
preter napisał/a:
Gdy Mroczny Wojownik (Tharis) atakuje Siekacza (Kharos) to dzięki umiejętności 'brak ataku' bezkarnie go zabija.

Mam nadzieję inferno8, że to poprawisz, bo na dzień dzisiejszy granie Kharos vs. Tharis uniemożliwia właściwie swobodną grę Siekaczem (Fanatykiem).



Wyszło kilka wersji (chyba dwie, czy trzy) i minął rok odkąd ten błąd został zgłoszony, a nie został poprawiony do tej pory. Proszę Inferno, zrób coś z tym, bo swobodnie sobie pograć nie można. Wiem, że trochę zabawy z tym pewnie jest, a ty masz/miałeś (?) na głowie studia, ale przez rok chyba mogłeś coś zrobić...
Proszę popraw to...Patataj
Ain't a DJ gonna save my soul
I sold it long ago for rock 'n' roll

My Cemical Romance - Party Poison


Zapraszam na bloga: KLIK

My Anime List - moja lista anime obejrzanych/oglądanych/tych, które mam w planach.
 
inferno8
Obecnie Era Magii nie jest rozwijana. Wszystkie zgłoszone przez Was błędy zostaną jednak naprawione ale dopiero w wersji 1.0, która zawierać będzie ostatnią frakcję. Wydanie tej wersji planowane jest na "niedaleką przyszłość". Więcej szczegółów dowiecie się po zakończeniu turnieju Adrisa.
 
Piko
W odświeżonym TLU, w "Południowych Nacjach", napotkałem na błąd w tłumaczeniu - cały wątek jaszczurki dającej Mehirowi złoto Jaffara jest wypowiedziany po angielsku.

Edit: Przyuważyłem też że "wzbierająca furia" cyklopów nie działa. Pierwszym ciosem zadają 5 obrażeń, drugim 5, a trzecim też 5...
Edit2: Wielki przywoływacz ma opcję przywołania żywiołaka powietrza za 15gp i żywiołaka powietrza za 16gp, z czego pierwsza przywołuje żywiołaka ognia, a druga - wody.

@down - pewnie tak. ^^
Edytowane przez Piko dnia 19-08-2013 15:19
 
Elensefar
Piko, tylko to? U mnie połowa tekstów, głównie w "przerywnikach" między misjami, jest po angielsku. Jakiś błąd? :F
Edytowane przez Elensefar dnia 19-08-2013 14:15

"Głupota ludzka jest jak wyobraźnia- nie zna granic"

Elensefar
 
inferno8
Co do tłumaczenia niewykluczone, że plik translacji został w jakiś sposób uszkodzony w trakcie generowania i przez to niektóre frazy wyglądają jak nieprzetłumaczone.

@Piko: błąd z nieprawidłowymi nazwami przywołań jest dość stary i niestety ciężko będzie go wytropić. Spróbuję to naprawić, lecz nieprędko to się stanie.

Na chwilę obecną pozostaje Wam sięgnąć jedynie po słownik Grin
 
Richiter
Ale po co komu słownik? Niech się Angielskiego nauczą... I po problemie Smile.
images40.fotosik.pl/479/60c9049eacf8d030.jpg
 
AxeFighter
* Mag ognia ma magiczne płomienie, zaś Mistrz ognia tylko strzelca wyborowego.
* Linia maga bojowego ma kupę RIPLIBU.
Ja zaczynałem jako zwykły, napalony user, pisałem często newsy. Bach! Redaktor! Więc niebywale uradowany, pisałem jeszcze więcej, dodatkowo artykuły. Nie ma co, byłem nadpobudliwy wtedy... A jak zostałem mianowany adminem, to z początku w ogóle nie chciałem nim być! Byłem przestraszony odpowiedzialnością. Bo mnie nie kręciły tytuły, tylko Wesnoth. - Sagez

https://www.youtu...QuObfTx6Cg - link zaktualizowany!
 
http://wesnoth.com.pl
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.67
9,952,334 unikalne wizyty