Witaj Wesnothańczyku
Zobacz temat
 Drukuj temat
Ankieta - następna kampania
inferno8
Obmyślam fabułę i pracuję nad jednym specyficznym scenariuszem, ale szczegółów nie zdradzę Grin

Sylar
Adris Zobacz na dół pierwszej strony, tym razem Inferno8 zdradzą rąbek tajemnicy. Widzę, że już Inferno (prawdopodobnie) ma na avatarze jednostkę nekromantów ^^ A może to będą tacy nekromanci, jak w pojęciach starożytnej Grecji, czyli ludzie potrafiący rozmawiać i przywoływać ofiary śmierci najczęściej w celach detektywistycznych... Inferno8, wiesz już +/-, kiedy zaktualizujesz EoMa do wersji z tymi nekrofilami ;P?

inferno8
@Sylar: jeszcze nie wiem. Najpierw muszę obmyślić jednostki, ale to nie teraz. I skończmy ten offtop. Temat jest o ankiecie, a nie o nekromantach.

barowei
Pamiętam nawet, że coś podobnego proponowałem w kampanii To Lands Unknown, ale z pewnych powodów nie dało się tego zrealizować. Jednak chociaż możliwość odpoczęcia od jednej osoby jest naprawdę spoko, to wypada pamiętać, że jednak potrzebny jest jakiś główny bohater, który stanowiłby oś fabuły. Dużo łatwiej się przywiązać do takiego niż do setki "jednoscenariuszowców".

Elensefar
Adris: chodzi ci że tam ze 3 razy bohaterem był Kalenz a nie Delfador?
Hmm... to naprawdę nie głupi pomysł, ale to zależy od fabuły jaką wymyśli inferno ( chodzi mi o to że jak inferno wymyśli taką fabułę gdzie trzeba będzie być w każdym scenariuszu tym samym bohaterem...) , a przy okazji ten awatar wygląda jak wampir, a więc to on, tak?
Edytowane przez Elensefar dnia 22-12-2010 17:46

"Głupota ludzka jest jak wyobraźnia- nie zna granic"

Elensefar

barowei
Eh, widać niektórzy wciąż nie wiedzą niektórych rzeczy. Inferno w tej chwili jest zajęty, jeśli dobrze pamiętam ma to związek z pewnymi egzaminami. Tak więc wszystkie jego prace są wstrzymane do, o ile mi wiadomo, lutego. Zaspokoiłem ciekawość?

Cerber24
TakSmile

Lord Memik
Al-Kamija, ciekawi mnie co jest po drugiej stronie portalu.Smile

Axtman
Zmieniam zdanie : o niszczycielach.
kontakt: 1436114-gg
Oskar_karczewski -skype
axtman5@o2.pl

kalfat
axtman napisał/a:
Zmieniam zdanie : o niszczycielach.

O samych niszczycielach to tak nie bardzo, może lepiej o ich powstaniu albo ich końcu ;p.
Z tego co rozumuje to w bezdusznych szeregach niszczycieli nie ma miejsca na indywidualność na coś innego niż pragnienie niszczenia... ale mogę się mylić Pfft

Trochę Jazzu, tego nowoczesnego i polskiego zarazem. ^^ http://www.youtub...xf0iHRjXGs

Szczerze mówiąc to ja zagrałbym w kampanię opisującą wydarzenia inwazji jeszcze żyjących Atokpi na jaszczurów. Gdzie głównym bohaterem jest jaszczurzy szaman który musi dokonać wyboru niczym Faust między czystością własnej duszy, przetrwaniem Jaszczurów w niewoli a paktowaniem z nieczystymi siłami, szatanem po to by uczynić swój naród wolnym a zarazem zatracić swoją duszę i przekląć swoich pobratymców. Niestety życie to nie koncert życzeń a najlepsze rzeczy są efektem własnej ciężkiej pracy. Grin
D Y E D M Λ G E N T Λ

Mario
Jestem ciekaw kiedy będzie gotowe...

Guurahk
Jak każdy, nekromanto Grin
"Jest niewiele cnót, których Polacy nie posiadają, i niewiele pomyłek, których udało im się uniknąć." - Winston Churchill

Piko
Z tego co mi wiadomo to inferno nie pracuje nad tym na chwilę obecną.

Mario
Przyznam szczerze, że mój komentarz miał na celu, że tak powiem kolokwialnie, wzbudzić dyskusje na nowo Grin

AxeFighter
Ja tam byłbym ciekaw nowej kampanii, jednak wiadomo, że Inferno jest w obecnym czasie zajęty i nie ma nawet na co teraz liczyć...
Ja zaczynałem jako zwykły, napalony user, pisałem często newsy. Bach! Redaktor! Więc niebywale uradowany, pisałem jeszcze więcej, dodatkowo artykuły. Nie ma co, byłem nadpobudliwy wtedy... A jak zostałem mianowany adminem, to z początku w ogóle nie chciałem nim być! Byłem przestraszony odpowiedzialnością. Bo mnie nie kręciły tytuły, tylko Wesnoth. - Sagez

https://www.youtu...QuObfTx6Cg - link zaktualizowany!

http://wesnoth.com.pl
limo822
trochę jestem spóźniony ale ja chce dalszej części 1 scenariusza ! A jeśli nie ma takiej możliwości to cokolwiek Smile

AxeFighter
Inferno, z tego co słyszałem na razie nie pracuje nad nową kampanią (zbytnio), na razie zapowiedziano remake pierwszej, cieszmy się tym co mamy.
Edytowane przez AxeFighter dnia 12-08-2013 22:53
Ja zaczynałem jako zwykły, napalony user, pisałem często newsy. Bach! Redaktor! Więc niebywale uradowany, pisałem jeszcze więcej, dodatkowo artykuły. Nie ma co, byłem nadpobudliwy wtedy... A jak zostałem mianowany adminem, to z początku w ogóle nie chciałem nim być! Byłem przestraszony odpowiedzialnością. Bo mnie nie kręciły tytuły, tylko Wesnoth. - Sagez

https://www.youtu...QuObfTx6Cg - link zaktualizowany!

http://wesnoth.com.pl
Norbert_xD
Tharis
skoro była o dobrych toniech będzieteż o złych pozatym mająfajne jednostkiGrin

Piko
Słyszałem plotki że drugiej kampanii nie będzie, Norbert. Grin

inferno8
No co Ty nie powiesz Grin Ale niech ludzie piszą dalej. To da mi pogląd na to, która frakcja okazała się dla nich najbardziej intrygująca i dlaczego. Takie informacje zawsze się przydają. Wink

Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.14
6,717,990 unikalne wizyty