Zakończony MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ "THE BATTLE FOR WESNOTH" - POLSKA EDYCJA 2017 ROK
Dodane przez inferno8 dnia Kwiecień 24 2017 12:46:43
turniej-international
Oficjalnie informuję, że MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ "THE BATTLE FOR WESNOTH" - POLSKA EDYCJA 2017 ROK został zakończony.

Do wzięcia w nim udziału zgłosiło się 29 graczy. Nie wszyscy jednak spełnili stawiane uczestnikom wymagania, dlatego jedynie 24 graczy zostało zakwalifikowanych do wzięcia w nim udziału. W trakcie trwania turnieju zostało rozegranych 133 gry. Był to pierwszy międzynarodowy turniej (jeden na jeden) zorganizowany przy naszym serwisie. Jego organizacja przebiegała dwutorowo, na naszym forum (ponad 5000 obejrzeń) oraz na forum anglojęzycznym (ponad 9100 obejrzeń). Wzięli w nim udział przedstawiciele: Polski, Węgier, Brazylii, Wielkiej Brytanii, Rosji, Francji, Włoch, Niemiec, Białorusi, Ukrainy, Nowej Zelandii i Irlandii.

Podczas walk turniejowych już tradycyjnie nie obyło się bez emocji i niespodzianek. Przy awansie do ćwierćfinału liczył się każdy wywalczony punkcik, a i to nie wystarczało. Rozstrzygały bezpośrednie wyniki pojedynków w grupie. Do ostatniej chwili nie było wiadome, kto i z jakiej pozycji awansuje do dalszych gier. Dlatego tutaj chciałem podziękować tym wszystkim, którzy do końca walczyli i nie odpuszczali. Panowie chwała Wam za to. Warto również przypomnieć postawy fair play w wykonaniu bpawel10 czy Caritasa. One także wpisują się w historię turniejową.

Co do wyników turnieju, najlepszym graczem okazał się Krogen (gracz z Węgier - 1 miejsce), który pokonał w rozgrywce finałowej Danniel_BR (gracz z Brazylii - 2 miejsce). Trzecie miejsce zajął ElderofZion (gracz z Polski). Do nich zostaną wysłane medale i nagrody. Oczywiście wszystkie rozegrane pojedynki zostaną uwzględnione w Polskim Rankingu Graczy BfW. Przyznane zostaną również nagrody dodatkowe w postaci punktów chwały oraz czarów zapomnianej mocy (za rozegranie wszystkich gier turniejowych). Więcej informacji na temat spraw związanych z przebiegiem turnieju można znaleźć na w/w forach.

Dziękuję, również wszystkim tym, którzy wspierali mnie podczas organizacji turnieju i stworzyli niesamowitą atmosferę podczas rozgrywek. Na zakończenie życzę wszystkim powodzenia w przyszłych zmaganiach grając w „The Battle for Wesnoth”.