Witaj Wesnothańczyku
Zobacz temat
 Drukuj temat
Kampania "From The Polish Site"
Crag Hack
golibark napisał/a:
Crag Hack a czy przypadkiem Crag Hack nie był człowiekiem? Pfft

Całkiem możliwe, dawno nie grałem w HoMM3 to nie pamiętam dokładnie. Wiem, wstyd Pfft

Mafcio
Był człowiekiem-barbarzyńcąWink

peroox
Hmm. Za silne staty??

A takie(jak dobre to wstawię)

1-poziom
HP-60
Do lvl-50
Miecz- 5 * 3
Kopia- 10 * 2
Karabin - 5 * 2

2-poziom
HP-70
Do lvl-100
Miecz- 7 * 4
Kopia- 15 * 2
Karabin - 8 * 3

1-poziom
HP-100
Do lvl-210
Miecz- 10 * 4
Kopia- 15 * 3
Karabin - 10 * 3

P.S nie zauważyłem wcześniej 1000Hp na 3 lvl. Poprawiam

golibark
Dobra barowei odpowiedział zabieram się za postać Crag Hacka.

Jeszcze jeden double post i będę mieć warna Grin - Sagez
Edytowane przez golibark dnia 14-10-2009 19:09
images32.fotosik.pl/310/2b58a6dc1b61a482.jpg

http://uniteddogs...llingdogs/
Pomóż nie zabijać zwierząt Sad

Mafcio
Hp o 10 na każdy poziom zmniejsz

Sagez
Golibark, jeszcze raz odwalisz taki numer jak ''Grin'' zedytowane wyżej, to się pożegnamy. Traktujesz mnie poważnie, albo wypad. Warn - a kolejny wyskok i będzie ban.

A żeby nie było tak nieprzyjemnie i ciężko ( i bez offtopu) , to powiem, że pomysł z kampanią świetny, będę trzymał kciuki za wykonanie Smile Czegoś takiego jeszcze nie byłoPfft

Mafcio
To ja już nie wiem, czy to będzie era czy kampania?

Aureliusz777
Mafcio ja nie wiem czy ty głupa rżniesz czy ci się nudzi... Albo jedno i drugie, bo inteligencją się nie popisałeś.

Ps.Jak byś się nie zrozumiał o co mi chodzi to popatrz na tytuł tematu.
„Na współczesnej wojnie… giniesz jak pies, bez szczególnego powodu.”
Ernest Hemingway

peroox
o 15 zmniejszyć mogę na 3 lvl bo tam jest naprawdę dużo.

Kto na PW napisze mi gdzie trzeba co powstawiać i co zrobić abym mógł używać moich jednostek w grze??

Vetch
Peroox napisał:
1-poziom
HP-60
Do lvl-50
Miecz- 5 * 3
Kopia- 10 * 2
Karabin - 5 * 2

2-poziom
HP-70
Do lvl-100
Miecz- 7 * 4
Kopia- 15 * 2
Karabin - 8 * 3

3-poziom
HP-100
Do lvl-210
Miecz- 10 * 4
Kopia- 15 * 3
Karabin - 10 * 3

Ja poprawię(Pfft):
1-poziom
HP-40
Do lvl-50
Miecz- 5 * 3
Kopia- 10 * 2
Karabin - 5 * 2

2-poziom
HP-50
Do lvl-120
Miecz- 6 * 4
Kopia- 14 * 2
Karabin - 7 * 3

1-poziom
HP-65
Do lvl-210
Miecz- 9 * 4
Kopia- 14 * 3
Karabin - 9 * 3

Może niedługo dam swoją postać...
Edytowane przez Vetch dnia 17-10-2009 17:34

http://vetch-dziennik.blogspot.com
peroox
Może być. Ktoś napisze na PW jak gdzie wstawiać pliki abym mógł korzystać z własnych postaci??

Mafcio
Popatrz na inne ery, ja ci jutro jakby co to wyśle jak, bo narazie czasu nie mamPfft

A Vetchu, za dużo trochę nawaliłeś expa do następnego lvl, zobacz np. jak u mnie, lub np. jak w erze magii...
Edytowane przez Mafcio dnia 17-10-2009 20:58

krasnoludpogromca
ahhh... patrze coś ciekawego się zapowiada. Patrze 2 raz i widze date :17-10-2009. Szkoda to jest bardzo fajny pomysł. Już sobie wymyślałem siebie. Łupierzca umysłów Gustaw żrący mózgiGrin.
,,Chcę iść do piekła, nie do nieba. W piekle będę miał towarzystwo papieży, królów i książąt, a w niebie są sami żebracy, mnisi, pustelnicy i apostołowie.''

Archiebald
Imię:Archiebald Ogon
Herb:(jakbyś zrobił, najlepiej na tarczy)Ogończyk
Rasa:człowiek
Zwierze:Chciałbym, żeby był to wilk, który wabi się Klawres i, żeby występował razem z nim w kampani

Chciałbym, żeby w fabule występował na początku jako przyjaciel potem jako wróg

Wygląd:
-(jako dobry)coś na pozór kawalerzysty tylko z tarczą i Klawresem u nogi
-(jako zły)coś na pozór orka siepacza tez z Klawresem u nogi
Historia:Jest najmłodszym synem średnio bogatego szlachcica, więc nie miał szans na spadek.Kilka lat temu dostał od swego wuja szczeniaka wilka.Nazwał go Klawres.Lubił alchemię, a najbardziej trucizny dlatego też posiada trujący miecz i zatrute bełty.Zrobił też truciznę na kły wilka.Kiedy dorósł poszedł do armii.Dostał się do kawalerii razem z Klawresem.Jednak nie spodobały mu się zamiary króla, więc odszedł i został najemnikiem.(Teraz zamienia się w złego)Główny wróg z kampanii wynajął go i podszkolił.

Statystyki:
Archiebald:
-(jako dobry)*lanca=8x2
*miecz=5x3+trucizna
*kusza=5x3+trucizna
-(jako zły)*miecz=8x3+trucizna
*kusza =6x4+trucizna
Klawres:
-jako dobry
kły=6x3+trucizna
-jako zły
kły=9x3+trucizna
Edytowane przez Archiebald dnia 04-11-2012 20:22

jozio
Archiebald, nie chcę cię smucić, ale popatrz na daty wcześniejszych postów... Chociaż można by kiedyś powrócić do tego projektu, bo to był ciekawy pomysł...

AxeFighter
Hej, sorki za odkopanie tematu, ale mnie naszła myśl, by pomysł zreaktywować. Mamy ciekawych użytkowników na forum, są między nimi podziały i konflikty, co idealnie nadawałoby się na scenariusz. Co o tym myślicie? Na przykład podróż pana D. i pana D., którzy się nie znoszą, ale muszą współpracować dla większego celu. Grin Podoba się? Pfft
Ja zaczynałem jako zwykły, napalony user, pisałem często newsy. Bach! Redaktor! Więc niebywale uradowany, pisałem jeszcze więcej, dodatkowo artykuły. Nie ma co, byłem nadpobudliwy wtedy... A jak zostałem mianowany adminem, to z początku w ogóle nie chciałem nim być! Byłem przestraszony odpowiedzialnością. Bo mnie nie kręciły tytuły, tylko Wesnoth. - Sagez

https://www.youtu...QuObfTx6Cg - link zaktualizowany!

http://wesnoth.com.pl
Dingo
AxeFighter napisał/a:
Hej, sorki za odkopanie tematu, ale mnie naszła myśl, by pomysł zreaktywować. Mamy ciekawych użytkowników na forum, są między nimi podziały i konflikty, co idealnie nadawałoby się na scenariusz. Co o tym myślicie? Na przykład podróż pana D. i pana D., którzy się nie znoszą, ale muszą współpracować dla większego celu. Grin Podoba się? Pfft

Uważam, że jest to dobry pomysł. Ty byś pisał wersety dla mnie i balasta? To by było trudno do zrealizowania. Przesyt niezrozumiałych dla balastów spoilerów.
"Wesnoth.com.pl isn't a Polish forum, its something what's preteting to be it, but its not. It's a place where active people who want's to create something are insulted, ridiculed and also by who? Someone who gaves self some nicknames like "super użytkownik" (super user) and more like that and they did nothing for Wesnoth to be the worthy of it." - ChaosRider

Sylar
To może zróbmy tą kampanię ale w realiach EEaW a nazwiemy ją w myśl polskiego serialu płaszcza i szpady- Czarne chmury Grin
Edytowane przez Sylar dnia 31-03-2014 21:23

AxeFighter
Zmiksowany pomysł - mi się podoba. Smile Tym sposobem dogodzimy chyba każdemu. Musi się jednak znaleźć śmiałek, który zrobi pierwszą mapkę, ja ich tworzenia nigdy nie próbowałem. Pfft
Ja zaczynałem jako zwykły, napalony user, pisałem często newsy. Bach! Redaktor! Więc niebywale uradowany, pisałem jeszcze więcej, dodatkowo artykuły. Nie ma co, byłem nadpobudliwy wtedy... A jak zostałem mianowany adminem, to z początku w ogóle nie chciałem nim być! Byłem przestraszony odpowiedzialnością. Bo mnie nie kręciły tytuły, tylko Wesnoth. - Sagez

https://www.youtu...QuObfTx6Cg - link zaktualizowany!

http://wesnoth.com.pl
Sulik
Cyba nie ma sensu robienia jakichkolwiek mapek, bez omówienia fabuły kampanii.

Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.48
7,965,897 unikalne wizyty