Witaj Wesnothańczyku
Zobacz temat
 Drukuj temat
XVII Century project - Eastern Europe at War
Sagez
Trafne uwagi.
Insurgent będzie miał 4-2 obuchowym z procy, jego awans 5-3. Ale insurgent będzie za 13, bo gracze przestaną rekrutować noblemanów.
''I śmieszna impotencja słów wobec życia!'' - Witold Gombrowicz, Dzienniki

inferno8
W związku z wykrytym błędem w trybie gry Last Man Standing, załączam do tego posta poprawiony plik options.cfg. Sprawdźcie czy po podmienieniu go w folderze dodatku, wszystko działa tak jak powinno. Wtedy zaktualizuję oficjalną wersję na serwerze.
inferno8 dodał/a następującą plik:
options.cfg [15.21kB / 227 Pobrane]

inferno8
Przed turniejem planujemy (ja i Sagez) wypuścić nową wersję EEaW z następującymi zmianami:

Croatian Rider - atak 6-3
Organki - cena +1 czyli 26g

Jeśli macie jakieś uwagi i pomysły to jest teraz najlepszy moment by to zgłosić.

craken1
Nie wiem o jaki błąd w LMS chodziło i podejrzewam, że czysto technicznych jakiś powodów, ale mogę powtórzyć to co pisałem na SB (dopóki Elder nie zakopał dla mnie wpisu Grin ), że tryb na pierwszy rzut oka działa normalnie. Tak mi się wydaje. Organki 1golda droższe już lepiej wyglądają. Myślałem nad jedno-hitowymi działami w erze które mi się podobają i czy dobrym pomysłem byłoby np: zrobić dwu-hitowe? (w sumie z niezmienionym ogólnym dmg-em) Zawsze to większa szansa, że coś się trafi jak są dwa hity, a nie jeden. Wink
-,, W miarę starzenia się mężczyznom rośnie broda, a kobietom język,, - Pierre Beaumarchais.

inferno8
Planujemy z Sagezem wydać nową wersję EEaW po ukończeniu obecnego turnieju. Pod lupę wzięliśmy głównie armaty i zamierzamy wprowadzić parę znaczących modyfikacji. Oto część z nich:

Turecka Armata:
10-2 -> 8-2
25-1 -> 18-1
resy fizyczne na 0
hp -5 do 35hp

Austriackie Działo:
32-1 -> 25-1
dodatkowy atak 10-2
cena -2g do 23g

Szwedzkie Działo:
dodatkowy atak 12-2

Ruskie Działo:
dodatkowy atak 8-2

Polskie Działo:
25-1 -> 20-1
dodatkowy atak 9-2

Camel Artillery:
+zdolność ucieczki po oddaniu strzału

No-counter wyłączony w starciu działo vs działo

Kozacki Chorąży
dodatkowy atak obuchowy 7-3

Grenadier Austriacki
granat 35-1 -> 10-2 (slow, stun)

Czajka
30% cover terenowy na lądzie

Czerń
13g (-1g)

Kozacki Spearman
7-3 -> 9-3 i 16g

Tatar Krymski (linia)
20% na kłutą

Armaty ogólnie
+zdolność burn (podpalanie okrętów)

Light Galleon
20xp -> 32xp

polski Royal Rebel
7-3 ataki

Kosynier
hp 35 -> 40

Tatar Scout
18g -> 16g

Austriackie Działo lvl1
hp 35
20-1 muszkiet
nowy atak 10-2 bombardowanie (stun, bez bonusów do celności, pogarszający dmg z każdym trafieniem)

Austriackie Działo lvl2
hp 50
38-2 -> 30-2
nowy atak 15-3 bombardowanie

Austriacka Kolubryna
60 hp
50-1 bez crosshair
28-1 strzelec wyborowy
nowy atak 20-2 ciężkie bombardowanie
bez melee

Elite Dragoon
35-1 -> 30-1 + strzelec

Mortar
40% covery
35 hp

Heavy Mortal (poprzednio Howitzer)
50hp

Rekrut Austriacki
14g
8-3 atak zamiast mocnego ciosu
lvl2 10-3
lvl3 13-3

Grenadier lvl3
granat 10-3
muszkiet strzelec wyborowy

Pandur
dodatkowy atak 18-2

Pandur 2
dodatkowy atak 21-2

Szwedzki Battle Cannon lvl2
45-1
dodatkowy atak 13-3 bombardowanie

Siege Cannon
60hp
3 mp
15-3 ciężkie bombardowanie - stun, slow

Kolubryna
80hp
20-3 ciężkie bombardowanie - stun, slow

Szwedzki Chłop
9-2 zamiast 20-1

Rekrut
12-2 piką
16g
lvl2 16-2
lvl3 20-2

Heavy Cannon Turecki
45hp
10-3 ciężkie bombardowanie

Polskie działo:
hp 30
10-2 bombardowanie
lvl2 10-3 ciężkie bombardowanie

Ruskie działo:
10-2 bombardowanie
lvl2 10-3 (ciężkie bombardowanie) 30-1 -> 35-1

Fire Tabor
12-3 bombardowanie

Chorągiew Turecka na zielono

itd. itd. - przestałem edytować bo za dużo tego i się pogubiłem...

Jak widzicie postanowiliśmy zwiększyć szanse armat na celny strzał, bo obecnie zbyt dużo zależy od szczęścia.

Niewykluczone, że w nowej wersji dojdą jakieś nowe jednostki. Póki co na ten moment mamy te oto propozycje. Gdybyście chcieli coś zasugerować, to piszcie śmiało.
Edytowane przez inferno8 dnia 17-07-2017 10:17

craken1
Dałoby się zmienić grafikę dla szwedzkiego harcownika? Bo chyba nie potrzebujemy fencera z defaulta w EEaW, a do tego trochę to nielogiczne, że posiadający dwie szable ,,fencer,, ma także ataki kłute. Grin
-,, W miarę starzenia się mężczyznom rośnie broda, a kobietom język,, - Pierre Beaumarchais.

jurijuice
Minor bug: występują złe imiona w nacji austriackiej, pojawiały się puste i "j"

Proponuję przyjrzeć się jednostce austriackiej "pandur" - 6mp a do tego atak w dzień 50-1 (tak wiem, czasami nie wchodzi mimo sharpshootera) a w nocy 30-1.

No to się wypłakałem Wink powodzenia w balansowaniu Panowie.

jurijuice
Grając Austrią zauważyłem pewne zachowanie konnej artylerii, które może budzić mieszane uczucia. Mogę strzelić, wycofać się a najlepiej zająć wioskę przeciwnika. Może konna artyleria ma zwyczajnie za dużo ruchu w wycofywaniu się?

Zastanawia mnie sytuacja, którą trzeba by jednak zasymulować: konna artyleria wchodzi do wioski wroga (przejmując ją) i z niej atakuje wrogą jednostkę. Po tym wycofuje się do kolejnej wioski wroga znowu ją zajmując.

Działania: zajęcie 2 wiosek i atak w jednej rundzie (przy korzystnych warunkach oczywiście).

Sugeruję żeby już nie podnosić kosztu tej jednostki bo stanie się mało grywalna, ale pewnie znajdziecie inny sposób aby ją zbalansować Smile

kasim
Ja chciałbym dać tu pewien pomysł na jednostki, Polsce można by dać możliwość Lipków(tatarów osiadłych na Litwie), mogłoby to wzmocnić Polskę, poza tym jakby ktoś miał zastrzeżenia co do formacji to naprawdę istniała. Kolejnym pomysłem mogą być wolontarze, ciekawa jednostka która w rzeczywistości składała się z żołnierzy "wolntariuszy", sami się oni uzbrajali(przez co ich uzbrojenie było zazwyczaj słabej jakości) i walczyli w pewnym sensie za darmo. Za zapłatę żądali części łupów, al nie domagali się żadnej formy żołdu, więc można by ich zrobić jako darmowych w utrzymaniu. Poza tym podtrzymuje pomysł zgłoszony w temacie na temat nowych jednostek o 0 poziomowych Kazindżi(tam miałem literówkę teraz zauważyłem i n zapomniałem dać xD) dla tatarów i 1 poziomowych czerńcach o których tam pisałem (ale z słabszymi statami bo tamte mega przesadziłem). I ostatnia propozycja na jednostkę turecką Deli(co znaczy szaleni). Jest to ciekawa jednostka wywodząca się z akindżi, w walce używali kopi typu węgierskiego(czyli niemal identycznych co husarskie) i jako broni pomocniczej dowolnej innej takiej jak szabla, nadziak, koncerz itp. Jako jedyne uzbrojenie ochronne używali tarcz(i to tylko niektórzy) W ubiorze często mieli pióra i skóry dzikich zwierząt. Zazwyczaj walczyli w walkach harcowniczych, a ich najbardziej charakterystyczną cechą która dała im ich nazwę było to że byli niezwykle bitni i najprawdopodobniej przed walką odurzali się, przezco nie wycofywali się i bili do końca. Osobiście ta ostatnia jednostka zdaje mi się najciekawszą opcją i wartą dodania. Jak co mam jeszcze parę pomysłów na jednostki(z opisami historycznymi ogólnie o nich oraz uzbrojenia, taktyki i organizacji)

Sagez
Hmm, te pomysły są ciekawe. Śmiało pisz więcej. Na pewno nadają się jako alternatywne awanse jednostek 1 poziomu.

kasim
Jak mam pisać dalej to napiszę wszystkie pomysły na jakie mam pomysł, więc:
Piechota cudzoziemskiego autorytetu dla polski, formacja złożona na wzór zachodnioeuropejski, składająca się głównie z cudzoziemców(przeważnie Niemców) uzbrojona w piki i muszkiety(tu zagwozdka czy dać ich jako muszkietera czy pikiniera). Mimo że większością nie byli w polskiej armii i nieraz byli długo nieopłacani, to stanowili dobrze zdyscyplinowane i zorganizowane wojsko dysponujące sporą siłą ognia(w stosunku do polskich realiów w tych czasach)
Kapy kułłu(zwani inaczej janczarami chańskimi) dla Krymu, utrzymywana przez chana piechota wyszkoleniem i uzbrojeniem nie różniąca się od tureckich janczarów. Zazwyczaj nie uczestniczyli w wyprawach wojennych iw zasadzie ich rola ograniczała się do obrony tatarskich twierdz, im przypisuje się też wzmianki o strzelaniu przez tatarów z broni palnej.
Azabowie dla Turcji, formacja słabej tureckiej piechoty nieregularnej. W XVII wieku jest już nieliczna używana głównie jako mięso armatnie podczas szturmów oraz do obrany mniej ważnych twierdz. Uzbrojeni jak typowe wojsko nieregularne we wszystko co im wpadło w ręce, włócznie, szable, łuki, halabardy, topory. Broń palna występowała w minimalnej ilości i rzadko.
Segbani(inaczej nazywani też sejmenami i sarica) dla Turcji, składała się głównie z chłopów i biedoty przez co raczej problemów z chętnymi do służby i formacja ta osiągało okresowo znaczą liczebność. Segbani byli uzbrojeni w broń palną(chociaż dostarczano im najniższej jakości broń) i broń do walki wręcz. Zazwyczaj używani do obrony twierdz, a na polu bitwy byli traktowani jako zło konieczne, dawano im najcięższe zadania jak szturmy i zmasowane ataki(jako mięso armatnie) oraz osłanianie bardziej wartościowych formacji. Dużym problemem była ich niskie(a dokładniej żadne) wyszkolenie i dyscyplina. Pojawiał się z nimi kolejny problem, po wojnie rozformowane oddziały segbanów często tworzyli zbójeckie bandy i rabowały Turcję. Bardzo możliwe też że bardzo niewielki odsetek ostrzelanych segbanów był przeszkalany i przeformowywany w jednostki Tufekczi.
Tufekczi dla Turcji, była to formacja wyróżniająca się dużą wartością bojową formacja strzelców. Byli chyba jedyną formacją osmańską stworzona na wzór europejski. Uzbrojeni w muszkiety i prawdopodobnie rapiery(co dziwne jak na turków) stanowili oddziały o wiele lepsze od janczarów który przestawali być już elitą wojsk osmańskich. Mimo wielu walorów tych jednostek nie spełniali kluczowej roli w wojsku tureckim z powodu małej liczebności.
Kozacy służebni dla Rosji, ci kozacy w przeciwieństwie do kozaków wolnych(Dońskich) utracili swoje przywileje, nie wybierali własnych wodzów i dowodzeni byli przez rosyjską szlachtę. Dzielili się na kozaków grodowych, mieszkających w miastach i stanowiących część garnizonu, i kozaków tzw. "słobodzkich", mieszkających w tzw. "słobodach", czyli umocnionych podmiejskich osadach. Kozacy służebni byli wykorzystywani do obrony grodów i pogranicza oraz jako tania siła zbrojna. Walczyli konno, ale byli także przystosowani do walki pieszej. Uzbrojeni byli w to co wpadło im w ręce, przede wszystkim: szable, spisy, długa broń palną, czasem pistolety.
I ostatni kontrowersyjny pomysł:
Husarze moskiewscy dla Rosji, istniejąca formacja będąca próbą skopiowania polskich husarzy przez Rosjan. Nie była ani znaną, ani skuteczną formacją przez co nie było ich wielu.(najbardziej znani są z tego że podczas wyjazdu z kremla za późno opuścili kopie i połamali je o bramę) Pod względem uzbrojenia byli idealną kopią polskich husarzy. Niestety dla Rosjan husarz to nie tylko jeździec z kopią, zbroją i skrzydłami. Husarze moskiewscy nie mieli tego wyszkolenia, świetnych koni, zgrania w oddziale i tradycji co polscy przez co nie dość że nie dorównali polskim pierwowzorom, to nawet nie odegrali nigdy znacznej roli w wojsku Rosyjskim.
Dobra rozpisałem się. Jeszcze mógłbym wcisnąć parę nawet interesujących pomysłów, ale nie sądzę by te co zostały były warte opisania więc to tyle. Osobiście 5 jednostek które z tych na które podsunąłem pomysł i najbardziej chciałbym ujrzeć w erze to:
Czerniec(kozakom przydałyby się obrażenia obuchowe)
Lipkowie
Deli
Piechota cudzoziemskiego autorytetu
Segbani

Sagez
Moje propozycje zmian do następnej wersji, proszę oceniać:

1. 2 poziom dla nurka i nurek2 jako leader
2. 2 poziom szwedzkiego mercenary jako leader
3. szwedzki cannon za 22 golda, atak 13-3 bombardment i 6-2 rapierem
4. austriacki cannon za 21 golda i 10-3 bombardment
5. austriacki pikinier 7-3 atak włócznią
6. croatian rider i jego awans niech mają harcownika
7. ataki statków oznaczone jako ''long range shot'' mają mieć ''no counter''
8. szwedzki mercenary precyzja na oba ataki i jego kolejny poziom też. Do tego dałbym mu taką zdolność, jeżeli to możliwe, że jeśli ma poniżej 50% hp to ma dodatkowy ruch, czyli 6. Jego awans też.
9. siege cannon szwedzkie 4 ruchu i atak 20-3 heavy bombardment (kolubrynie na 3 poziomie też odpowiednio zwiększyć)
10. kozackiego spearmana nerfimy, atak tylko 7-3
11. husarz poziom 1 atak 13-2 szablą, poziom 2 15-2 i precyzja), poziom 3 16-2 i precyzja (chciałbym tej zmiany bo szable husarskie były baaardzo dobre a nie bardzo oddajemy to w erze).
12. Linii fusty dodajemy atak 6-2 antisail i atak 5-2 piercing, poziom 2 7-2 antisail i 7-2 piercing, poziom 3 8-2 antisail i 10-2 piercing
13. Spahisa wzmacniamy - atak lancą 10-2 (szarża) i 12-2 szablą

Fire Tabor: ataki z dział zmieniamy kolejno: 12-4 bombardment oraz 18-2 jako zwykły cannon
Edytowane przez inferno8 dnia 12-08-2017 10:28

craken1
Odniosę się tylko do kilku propozycji. Szwedzki działo super pomysł, wreszcie 4mp i więcej hitów, 2lvl dla mercenary lidership też fajne, a jak nerfimy kozackiego spearmana to może damy mu awans do lvl3? Ogólnie uważam, aby wszyscy wojacy w EEaW powinni mieć awanse do 3 lvl, a niektórzy może i do 4lvl, dlatego, że bardzo świetnie robicie te poziomy i są soczyste. Cool To moja powierzchowna opinia, bo trzeba najpierw ograć wersję 1.11 i wtedy będzie coś więcej wiadomo np. o nurku. Wink Zresztą jeżeli uda się dla mnie rozegrać z Elderem wszystkie zaplanowane mecze (survival project Grin ), to wtedy na pewno znajdą się i pomysły. Smile

Sagez
Dobre uwagi, dzięki. Spahisowi dodamy atak obuchowy buławą z ogłuszeniem. Kozacki spearmen ma wybierane bonusy po awansie, więc nie ma potrzeby 2 i 3 poziomu.
Siczowy kozak miał być taki słaby i jest w sam raz. Niektóre jednostki mają być słabe, niby czemu Kozacy mają mieć dobrą kawalerię?

Tak samo niektórzy nie rozumieją czemu niektóre jednostki mają 60 na wzgórzu a 50 na górach - no bo tylko jednostki ''górskie'' umieją walczyć w górach i mają tam 60. Wszystko jest przemyślane, normalne jednostki walczą lepiej tylko na wzgórzach, specjalistyczne to co innego.

Smerfetka BAN
Czy można przetłumaczyć specjalne ataki z angielskiego na polski , bo czasem jak gram to nie bardzo wiem co dany atak lub zdolność oznacza.

inferno8
Można, ale tłumaczenie pojawi się później. A teraz bierz słownik w dłoń i poznaj parę słówek - ja tak nauczyłem się angielskiego Cool

ForPeace
Skończyła się dla mnie faza grupowa Władców Taktyk - grałem w grupie EEaW. Gra trzy razy wylosowała dla mnie Austrię, więc postanowiłem podzielić się z wami spostrzeżeniami na temat tej frakcji.

Austria to naprawdę fajna frakcja! Smile W turnieju (grach ze Smokiem i Queen) zaadaptowałem strategię, którą używają czasem w erze domyślnej gracze ladderowi Horus2 i Danniel_BR - spamu zwiadowców. Polega to na rekrutacji tylko lub prawie tylko zwiadowców, grożeniu zajęciem wiosek na całej mapie, w miarę możliwości przejmowaniu wiosek przeciwnika oraz wykorzystywaniu mobilności do zdobycia przewagi liczebnej w jednym miejscu na mapie i w ten sposób wybijanie małych grup jednostek przeciwnika.

Okazuje się, że znacznie bardziej opłaca się robić spam grając Austrią w EEaW, niż w erze domyślnej. W Austrii mamy dwie dość tanie jednostki - 15g chorwacki jeździec, który świetnie trzyma wioski ze względu na 60% obrony terenowej, oraz 19g - huzar, który zadaje bardzo duże obrażenia. Obie jednostki są bardzo mobilne, dlatego na większych mapach trudno jest się przed nimi obronić, zwłaszcza gdy ktoś nie gra dobrze. Nie wiem, czy spam jest skuteczny w innych frakcjach. Wiem, że Tatarzy mają silną kawalerię, ale jest jednak droższa.

Jest inna rzecz, która powoduje że spam lepiej działa na EEaW. W erze dominują jednostki drogie i powolne. Mam tu na myśli w szczególności armaty i statki, a także rekrutowalnych dowódców lvl2. Drogie jednostki - przeciwnik będzie miał ich mało. Powolne - często w ogóle nie włączą się do akcji. Używając tanich i szybkich zwiadowców bardzo łatwo zdobywa się przewagę liczebną.

Szczerze mówiąc, uważam że cena austriackiej artylerii jest za wysoka w stosunku do jej realnej wartości. (Prawdopodobnie, podobnie jest też w innych frakcjach). W drugiej grze (z Hardkorowym-koksem) postawiłem na spam artylerii i liczyłem, że będzie wystarczająco wytrzymała i zapewni mi zwycięstwo na dość ciasnej mapie. - Ale jednostki ku memu zdumieniu dość szybko padały, omal nie przegrałem gry, więc przeszedłem w husarów i ostatecznie wygrałem. Możemy tu porównać artylerię i husarów: Obrażenia zbliżone, pod względem ceny i mobilności wygrywa husar. Artyleria jest trochę bardziej wytrzymała, ale moim zdaniem niewystarczająco.

Piechota austriacka moim zdaniem jest zbalansowana. Grenzer ma dość małe obrażenia, ale za to ma zasadzkę, więc mu się to rekompensuje. Statków nie ma sensu używać na większości map, z wyjątkiem Ruphus Isle z Sandboxa i Jeziora Spadającej Gwiazdy czy Aegan Sea, na której nie grałem. Tam z drugiej strony muszą być rekrutowane, bo są bardzo silne i wytrzymałe, mogą blokować przejście jednostkom pieszym przez liczne brody. Skuteczna walka ze statkami jest możliwa chyba tylko za pomocą statków, może armat. Dla porównania, na mapach typu Kryjówka Onisa czy Wolne Ziemie woda jest, ale główna walka toczy się poza wodą i dlatego statki są nieużyteczne.

Tyle z mojej strony. Dziękuję wam za stworzenie i dalsze wspieranie tej historycznej ery. Dużym plusem jest unikalny charakter każdej frakcji - każdą frakcją gra się po prostu inaczej, pomagają w tym niektóre specjalne jednostki, jak kozackie tabory, polska husaria, czy szwedzkie armaty. Balans (zwłaszcza pod względem cen jednostek) wymaga poprawy. Oprócz tego, szkoda że erę rzadko widuje się na oficjalnym serwerze, ale może to się zmieni gdy Wesnoth wejdzie na Steam i przyjdą nowi gracze.

Pozdrawiam i życzę powodzenia w dalszym rozwijaniu EEaW,
pe_em
Edytowane przez ForPeace dnia 22-08-2017 11:52
Mój ladderowy profil

Zarządzam polskim tłumaczeniem Bitwy o Wesnoth. Jeżeli chcesz pomóc, pisz tutaj.

"10 lat mówisz? Jak ja mówię że gram 10 lat to przychodzą ludzie i mówią że grali 15 i nic się nie znam na tej grze bo nie grałem jak PRAWDZIWI prosi grali. xD" ~Hejnewar

inferno8
Dziękujemy za wyczerpującą recenzję Smile

W wielu punktach jestem skłonny się z Tobą zgodzić. Na ten moment działa odgrywają zbyt małą rolę, musimy coś na to zaradzić. Nie może być też tak, że to zwiadowcy wykonują całą brudną robotę. Najlepiej byłoby, gdyby wszystkie typy oddziałów ze sobą kooperowały. Ten cel jest jeszcze przed nami, ale jestem dobrej myśli. Smile

Klimatyczne frakcje już mamy, ciekawe jednostki oraz umiejętności też, pozostaje tylko osiągnąć ten złoty środek w kwestii balansu. A wtedy pojawi się więcej gier EEaW na serwerze. Zrobi się dodatkowy marketing na oficjalnym forum i będzie naprawdę fajnie Wink

Z Sagezem rozważamy wprowadzenie tzw. tanich dział, musimy ustandaryzować medyków (to częściowo zostało wprowadzone, ale jest jeszcze drugi etap przed nami), chcemy dodać Turcji własną jednostkę leczącą, mamy też pomysł na pewien bajer dla strzelców, no i czeka nas jeszcze cała nowa frakcja (która jest właściwie gotowa, ale wymaga testów).

Zapowiada się ciekawy czas dla EEaW Wink

craken1
Fajne jest to co napisał pe_em i Hejne, ale ten poradnik (opis niektórych zagadnień ery bardziej) niczym mnie nie zaskakuje, nic czego nie wiem nie dowiedziałem się, lepiej grać nie będę w EEaW dzięki temu Wink , ale dla początkujących graczy którzy pierwszy raz zetknęli się z erą mogą te rady być w sam raz na start. Wink Natomiast cieszę się, że pe_ema zainteresowanie do EEaW rośnie. Smile Odniosę się tylko do tego co napisał inferno, a dokładniej o medykach. Do rzeczy. @Inferno medycy dalej zbyt słabi, dalej nie kuszą aby ich rekrutować i nikt ich nie rekrutuje, a trochę gram to widzę co się dzieje. Coś tu jest z nimi nie tak. Austriaccy i Polscy medycy są najgorszymi medykami w całej erze według mnie, mniej niż mięso armatnie z tymi hp. Najlepiej wyglądają kozaccy healerzy, gdyby tak jeszcze mieli markshman... Wink Prośba: podkręćcie ich, więcej dmg, hp, jeszcze więcej leczenia, first strike i spowolnienie, nie wiem, opcji jest dużo. Bez jeszcze mocniejszego tuningu medyków, nie będzie nimi gry. Niech nawet będą zbyt mocni i potem znerfieni, ale będzie to łatwo dla was skorygować patchem po testach naszych graczy ze strony. Robicie to z Sagezem nie od dziś także ufam, że będzie dobrze. Cool

Szwedzcy medycy są najbardziej pokrzywdzeni ze wszystkich - mają tylko 2 strike. Propozycja: Polscy, Szwedzcy, Austriaccy medycy po 4 strike, Kozaków healer markshman i niech ma dalej 2 strike, bo ma obrażenia dość przyzwoite. Nie wiem jak z hp, ale poniżej 30hp nie powinien żaden medyk mieć bazówki, Tatarski healer ma wszystko po 2 strike, proponuję 3 strike dla wszystkich ataków. Berserk mógłby być chaotyczny. Jeszcze healing wzmocnić dla wszystkich i już 100x lepiej to wygląda według mnie. Hmm, no dobra, a co z Turkami? To tyle po moich wstępnych ,,oględzinach,, Wink Zostawiam to modom do oceny.
Edytowane przez craken1 dnia 22-08-2017 19:55

inferno8
Ponieważ w EEaW jednostki zadają wyższe obrażenia niż w erze domyślnej to medycy będą mocno leczyć. Jestem gotów nawet wprowadzić uzdrowienie +40 na wyższych poziomach.

Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.19
8,164,687 unikalne wizyty