Witaj Wesnothańczyku
Zobacz temat
 Drukuj temat
Warsztat Dinga
Dingo
Mimo, że dopiero co się zarejstrowałem,to już chciałbym pokazać, jak rysuję. To nie jest pierwsza jednostka, wcześniej robiłem losowe frankenpaki, potem próbowałem rysować od podstaw, i teraz chyba udało mi się narysować coś proporcjonalnego. Jest to przeróbka nekromanty, robiona bez innych części jednostki, i była głównie bazowana na innych jednostkach. Przyjrzałem się stylem rysowania jednostek z EoMy, i chciałem uzyskać coś podobnego. Oto efekt. Smile

/obrazek skasowany/
Edytowane przez AxeFighter dnia 27-11-2014 15:39
 
Elensefar
Buty dziwnie wyglądają, postaraj się obrócić jego strój i buty stronę, w którą patrzy. Cień wydaje się trochę ucięty, pas trochę przemaluj pędzlem, bo tak to wygląda jednokolorowo, jak rysujesz ołówkiem, tak samo z tym przed rękami, to brązowe (w prawej ręce) i na ramionach usuń te czarne pasy, bo to tak dziwnie wygląda (lub popraw prawy, lewy wyszedł fajnie), i ręce trochę taki brązowe, przyjaśnij je i powiększ, bo są jakieś małe. Tak w ogóle to co to za jednostka?
Edytowane przez Elensefar dnia 19-07-2012 16:06

"Głupota ludzka jest jak wyobraźnia- nie zna granic"

Elensefar
 
elektus
Nie jest źle chyba mało jest osób dorównujących inferno.
Co do tych butów to "oj tam oj tam" ja tam nic nie widzę dziwnego. Wink
 
Dingo
Daawno, dawno temu, zanim jeszcze poznałem wasze cudowne forum, i nie wiedziałem tyle o robieniu jednostek, tworzyłem pojedyncze frankenpacki. Teraz jakoś trudno mi się je robi. Oto więc kilka obrazków z 2011. Użyłem wszelakich elementów, głównie pochodzący z tematu w Art Development z grafikami nowych lojalistów. Wtedy znałem tylko tamte forum. So:

Kosmiczny kowboj!
/obrazek skasowany/
Myśliwy i jego wilczek przed ogniskiem:
/obrazek skasowany/
Krasnolud Czarodziej:
/obrazek skasowany/
Goblińscy Gladiatorzy:
/obrazek skasowany/
/obrazek skasowany/
Zealot:
/obrazek skasowany/
"Snaked Goblin":
/obrazek skasowany/
"Predator":
/obrazek skasowany/
Nieumarły Elficki Mistrz:
/obrazek skasowany/
Przerobiony zbójca (dodane ilości pikseli, to nie franken):
/obrazek skasowany/
Starożytny Mag:
/obrazek skasowany/
Edytowane przez AxeFighter dnia 27-11-2014 15:40
 
AxeFighter
Wow, chyba najlepiej ci wyszedł Zealot i Krasnoludzki czarodziej. W szczególności ten drugi Grin
Ja zaczynałem jako zwykły, napalony user, pisałem często newsy. Bach! Redaktor! Więc niebywale uradowany, pisałem jeszcze więcej, dodatkowo artykuły. Nie ma co, byłem nadpobudliwy wtedy... A jak zostałem mianowany adminem, to z początku w ogóle nie chciałem nim być! Byłem przestraszony odpowiedzialnością. Bo mnie nie kręciły tytuły, tylko Wesnoth. - Sagez

https://www.youtu...QuObfTx6Cg - link zaktualizowany!
 
http://wesnoth.com.pl
inferno8
Zealot miażdży... Shock Inne jednostki też są super Smile
 
Piko
Łał... Dingo, jesteś prawdziwym mistrzem! Nawet frankeny wykonane przez ciebie są niesamowite! Shock
Edytowane przez Piko dnia 01-12-2012 17:37
 
Guurahk
Wszystkie obrazki miażdżą. Jesteś po prostu niesamowity Grin Też chcę tak umieć >:<
"Jest niewiele cnót, których Polacy nie posiadają, i niewiele pomyłek, których udało im się uniknąć." - Winston Churchill
 
Axtman
Cień u starożytnego ....

kontakt:
axtman5@o2.pl
 
Dingo
A tym razem... Odświeżone grafiki frakcji Blight przeze mnie. Blight pochodzą z Mercencaries Ery, składającej się prawie całkowicie z frankenów ubrudzonych przezroczystymi pikselami. Mimo to, era zaciekawiła mnie na tyle bym zrobił własne wersje dwóch linii: Infected i Fetid. Jest to co prawda dosyć stara grafika, sprzed 2 miesięcy. Górna linia, infected, jest przeróbką jednostek z domyślnej mianowicie chłopa, chodzącego trupa i bezdusznego, wiadomo. To nie frakenpack, to przeróbka. Dolna linia, Fetid to przeróbka ogra. Oto efekt:

/obrazek skasowany/
Edytowane przez AxeFighter dnia 27-11-2014 15:40
 
AxeFighter
Dingo, jak zawsze mistrz w swoim fachu Grin Naprawdę super ci wyszły te jednostki (w szczególnośći 3 poziom Fetida). Przyczepić się mogę tylko do tego, że 0 i 1 poziom Infected to to samo pod innym kątem.
Ja zaczynałem jako zwykły, napalony user, pisałem często newsy. Bach! Redaktor! Więc niebywale uradowany, pisałem jeszcze więcej, dodatkowo artykuły. Nie ma co, byłem nadpobudliwy wtedy... A jak zostałem mianowany adminem, to z początku w ogóle nie chciałem nim być! Byłem przestraszony odpowiedzialnością. Bo mnie nie kręciły tytuły, tylko Wesnoth. - Sagez

https://www.youtu...QuObfTx6Cg - link zaktualizowany!
 
http://wesnoth.com.pl
eloelo80
Dokładnie:D I w 0owym poziomie infected ma taki sam cień ręki jak ten na 1 a ma inny kąt widoku na rękę:D
 
Dingo
Tym razem 4 jednostki: jedna dla Mercenaries, dwie własne, jedna dla Defaulta. Pierwsza to moja wersja jednostki Hitman. Kosa oryginalnie narysowana przeze mnie. Reszta poprzerabiana. Druga, to Smoczy Wilk - czyli przerobienie defaultowego warga na smoka. Trzecia to po prostu Czarnoksiężnik. Zwykły, długowłosy, czarny charakter pasujący do jakiejś heroicznej opowieści jako arcywróg. Pfft Czwarta to Elficki Król. To także czwarty poziom Elfickiego władcy. Robiłem go za czasów FLa, ale przypominam sobie by miecz był narysowany przeze mnie. Oto moje dzieła:

/obrazek skasowany//obrazek skasowany//obrazek skasowany//obrazek skasowany/
Edytowane przez AxeFighter dnia 27-11-2014 15:41
 
Piko
Wow. Robią wrażenie. Jak każde twoje dzieło tak zresztą. Pfft Najlepsi są Wargosmok i Czarnoksiężnik. Tak sobie myślę, że nawet przydałyby mi się te dwie grafiki do kampanii, oczywiście o ile się zgodzisz. Grin
 
Kokos
Elegancko to wygląda Smile
Ostrze od kosy mogłoby być nieco dłuższe. I być może mniej zagięte (ale to już chyba dowonie Smile).
 
Piko
Myślę że mały rozmiar ostrza kosy jest umyślny - jest potrzebny do perspektywy, ale mogę się mylić.
Edytowane przez Piko dnia 05-02-2013 10:05
 
Dingo
Kosa jest trochę krótka, racja, ale była już krótka na pierwowzorze. Piko, żeby było jasne, każda moja jednostka jest wolna i gotowa do dowolnego użytku. Możesz wykorzystać wszystkie. Dobra, czas na Złote Krasnoludy. Jest to połączenie grafik krasnoludów z defa, z nowymi lojalistami z Art Development. Stare, także 2011. Pierwsze trzy to jedna linia.:
/obrazek skasowany//obrazek skasowany//obrazek skasowany//obrazek skasowany/
Edytowane przez AxeFighter dnia 27-11-2014 15:41
 
Piko
Wow, jesteś niesamowity. Powinieneś wrzucać swoje grafiki też na wesnoth.org, niejednej osobie stamtąd by się one przydały.
 
Dingo
To dobry pomysł, ale wolę najpierw zaistnieć na tym forum od strony FLa, (więc jest jeszcze dużo czasu) a potem sporządzić zbiór z wszystkimi frankenami/przeróbkami. Ważną sprawę jest też to, że tworzenie frankenów na tym forum umilkło, jakby większość osób odrzucało tą opcje.

W przyszłości zamierzam jeszcze tworzyć sound-packi - ale na razie w przerabianiu dźwięków muszę się jeszcze poduczyć, sam nie mam zbyt dużego doświadczenia, choć przyznam, że niekiedy jest to bardziej przyjemne niż tworzenie grafiki. Smile
 
Dingo
Oprócz tego zimowego mam letnio-wiosenny i jesienny (+ poprawiony zimowy). Na razie czekam na Weriana. Zobaczymy czy się przydadzą, czy obecny banner pozostanie. Oto one:
/obrazek skasowany//obrazek skasowany//obrazek skasowany/

Edit:
Kolejna dawka frankenów. Kiedy będę mieć ich naprawdę dużo, zapodam je na officiala. Wink Animacje dla Predatora, Straszliwy licz, Linia magów burzy, lina złotych krasnoludów, 4 poziom szkieleta łucznika, i jakiś magik, ten czerwono niebieski. Wink
/obrazek skasowany/
Edytowane przez AxeFighter dnia 27-11-2014 15:43
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.24
9,981,167 unikalne wizyty