Witaj Wesnothańczyku
Zobacz temat
 Drukuj temat
TURNIEJ ZAPOMNIANYCH MOCY - rok 2015.
Druid
TURNIEJ ZAPOMNIANYCH MOCY


[img]http://www.rankinggraczybfw.republika.pl/3t/turniej-zm-22-03-2015.jpg[/img] is not a valid Image.


Przeżyj wielką turniejową przygodę i stań w szranki w organizowanym turnieju. Czyli oficjalnie informuję, że od chwili obecnej do godz. 18:00 dnia 5 kwietnia 2015 r. będą przyjmowane zgłoszenia do " TURNIEJU ZAPOMNIANYCH MOCY ". Zgłoszenia należy dokonywać na łamach tego forum. 

W turnieju przewidziana jest nagroda rzeczowa. Jaka, decyzja zapadnie przed rozpoczęciem turnieju. Jest kilka opcji i kilka propozycji więc zobaczymy. Na chwilę obecną jest to ręcznie wykonana figurka krasnala (foto poniżej w informacjach dodatkowych).

Zachęcam więc do szlifowania formy grając gry do naszego rankingu, gdyż zarówno przy tworzeniu grup jak i później w przypadku takiej samej ilości zdobytych punków turniejowych będzie to miało znaczenie. Wyniki gier turniejowych oczywiście zostaną uwzględnione w POLSKIM RANKINGU GRACZY BfW. Dlatego zgłoszenie udziału przez nowych graczy będzie traktowane jednocześnie jako zgoda na ujęcie ich w rankingu. Dodatkowo każdy z aktywnych uczestników turnieju otrzyma punkty chwały.

[img]http://www.rankinggraczybfw.republika.pl/3t/rankingbaner600x40.jpg[/img] is not a valid Image.


Mając jednocześnie na uwadze, że jest jeszcze chwila do rozpoczęcia turnieju proszę zgłaszać sugestie i zapytania związane z zapisami w regulaminie. 

REGULAMIN
ROZDZIAŁ I - podstawowe zasady.


1. Uczestników turnieju obowiązują szeroko pojęte zasady fair play.
2. Gramy na:
- stabilnej wersji gry BfW opatrzonej początkowym symbolem 1.12.
- erze domyślnej,
- oficjalnym serwerze
(w przypadku problemów technicznych gracze na forum turnieju ustalają między sobą gdzie dokończą rozgrywkę). 
2.1. Gramy z timerem ustawionym na 360 sekund (sześć minut) - chyba, że obaj gracze wyrażą zgodę na grę z innymi ustawieniami. W takim wypadku informację o tym fakcje należy zamieścić rozpoczynając rozgrywkę. Brak takiego wpisu może stanowić podstawę do nie uwzględnienia gry.
3. Po rozegranym meczu powtórka powinna zostać zamieszczona przez zwycięzcę na zewnętrznym serwerze. Tak aby można ją było bezproblemowo pobrać. Następnie informację o zwycięstwie należy zgłosić na forum zamieszczając link do zapisu rozgrywki. Informacja powinna zawierać nicki graczy, kto wygrał, która grupa lub, która faza (ćwierćfinał, półfinał, finał) rozgrywki.
4. W turnieju może wziąć udział każdy zarejestrowany użytkownik tego serwisu, jest tylko jedno ograniczenie z jednego adresu IP można dokonać tylko 1 zgłoszenia. 
5. Tytuł gry turniejowej na lobby musi zawierać adres strony naszego serwisu czyli wesnoth.com.pl z dopiskiem tournament (przykład: Tournament - wesnoth.com.pl). 
6. W przypadku, gdy nastąpi rozłączenie jednego z graczy, drugi zapisuje grę i czeka na powrót przeciwnika (minimalny czas oczekiwania pięć minuty). Jeśli przeciwnik nie wróci, zachowujemy zapis i grę należy dokończymy w późniejszym terminie. W przypadku, gdy gra nie zostanie dokończona w terminie podstawowym z pkt 11, zostaje uznana za przegraną przez zawodnika, który miał dc. Oczywiście należy o tym fakcie poinformować na forum. Szczególne przypadki będą rozpatrywane indywidualnie.

ROZDZIAŁ II - faza grupowa


7. Gracze, którzy zgłoszą chęć udziału w turnieju :
- zostaną podzieleni na dwie grupy A i B, 
- w fazie grupowej będą toczyli pojedynki na losowo wybranej mapie.
W grupach gramy każdy z każdym po jednym pojedynku. Z każdej grupy zostanie wyłonionych 4 graczy z największą ilością zgromadzonych punktów. Przejdą oni do następnej fazy. W przypadku, gdy po zakończeniu rozgrywek grupowych gracze będą posiadali taką samą ilość zdobytych punktów o tym, kto zajmie wyższą pozycje do awansu decyduje wynik bezpośredniego pojedynku rozegranego między tymi graczami w grupie. W przypadku, gdy powyższe rozwiązanie nie da rozstrzygnięcia (np. w grupie będzie trzech graczy z taką samą ilością punktów i ich bezpośrednie mecze nie pozwalają jasno stwierdzić, kto powinien wyjść z grupy, na której pozycji) zadecyduje o tym jego pozycja w rankingu. Tabela dostępna tutaj http://www.rankin...nking.html
8. Faza grupowa punktacja:
a ) punktacja w podstawowym terminie (terminy ustalone bezpośrednio między graczami):
- 3 pkt za zwycięstwo,
- 1 pkt za przegraną,
b ) punktacja w dodatkowym terminie (terminy wyznaczone przez organizatora):
- pojedynki odbyte zostaną punktowane jak w pkt 8a,
- pojedynki, które nie zostaną rozegrane będą potraktowane jako walkower. Punktacja w takim przypadku 3 pkt. dla gracza, który stawił się w wyznaczonym terminie gotowy do rozegrania gry i minus 1 pkt. dla gracza (graczy), którzy nie stawili się na pojedynek. Czas oczekiwania na zgłoszenie graczy w dodatkowym terminie wynosi 10 minut licząc od wyznaczonej przez organizatora godziny. (Uwaga walkowery nie będą uwzględniane w rankingu, a jedynie w punktacji turniejowej). 
Nadzór nad prawidłowym przebiegiem pojedynków wyznaczonych w dodatkowym terminie będzie sprawował organizator lub osoba wyznaczona przez niego. Informacja na ten temat zostanie zamieszczona na forum turnieju.  

ROZDZIAŁ III - ćwierć finały, półfinały i finały.


9. Ćwierćfinały, półfinały i finały gramy na mapach: Ruiny Sulli, Pustkowia Wyjących Upiorów, Przeprawa Silverhead, Jezioro Spadającej Gwiazdy, Delta Sablestone - wybrane na przemian przez finalistów. W chwili, gdy będzie konieczne rozegranie trzeciego rozstrzygającego pojedynku mapa powinna zostać wybrana w sposób losowy. 
10. Ćwierćfinały, półfinały a następnie finały gramy do 2 zwycięstw. 


ROZDZIAŁ IV - terminy.


11. Terminy : 
- zapisy trwają od dnia dzisiejszego do godziny 18:00 dnia 5 kwietnia 2015 r.
- mecze fazy grupowej powinny być rozegrane w przedziale czasowym od dnia 6 kwietnia do dnia 25 kwietnia 2015 r. Uwaga zawodnicy między sobą ustalają pojedynki w terminie do 22 kwietnia 2015 r. (termin podstawowy). W terminie dodatkowym tj. 23 -25 kwietnia 2015 r. godzinę pojedynku ustala organizator. Nie stawienie się w tym terminie skutkuje przyznaniem punktów ujemnych (patrz pkt 8 regulaminu).
- mecze ćwierćfinałowe powinny być rozegrane w przedziale czasowym od dnia 26 kwietnia 2015 r. do dnia 9 maja 2015 r. (termin podstawowy do 08.05.2015 r. termin dodatkowy 09.05.2013r.)
- mecze półfinałowe powinny być rozegrane w przedziale czasowym od dnia 10 maja 2015 r. do dnia 20 maja 2015 r. (termin podstawowy do 19.05.2015 r. termin dodatkowy 20.05.2015r.)
- mecze finałowe będą rozgrywane od dnia 21 maja 2015 r. do 4 czerwca 2015 r. 
12.Terminy mogą ulec skróceniu w przypadku sprawnego przebiegu turnieju.


Wyjaśnienie: W pierwszych tygodniach gracze umawiają się miedzy sobą na pojedynki. Końcem 2 tygodnia zostaną rozpisane mecze, które nie został jeszcze rozegrane. Nadal jednak będzie można grać i umawiać się miedzy sobą do końca terminu podstawowego. Odbyte spotkania wyznaczone na termin dodatkowy (3 tydzień) zostaną wykreślane po zgłoszeniu rozegranego pojedynku. Jedynie nieodbyte pojedynki będą punktowane w sposób opisany powyżej w punkcie 8b. 

ROZDZIAŁ V - informacje końcowe.


13. Uczestnik, który nie rozegra przynajmniej jednej gry w pierwszym tygodniu trwania turnieju, zostanie poproszony o potwierdzenie swojego udziału i rozegranie pierwszej gry w ciągu najbliższych trzech dni. Przy braku reakcji zostanie mu wyznaczony termin przez organizatora turnieju. Nie dochowanie wyznaczonego terminu może spowodować dyskwalifikację uczestnika. Decyzję podejmie organizator turnieju.
14. Nieprzestrzeganie którejkolwiek z zasad grozi usunięciem z turnieju. Może to jednak nastąpić, dopiero po uprzednim udzieleniu graczowi ostrzeżenia przez organizatora i przeprowadzeniu na forum dyskusji, której celem będzie poznanie zdania uczestników turnieju w tym temacie. 
15. Organizator turnieju może zmodyfikować powyższe zasady w zależności od okoliczności. Informacje o ewentualnych modyfikacjach zostaną zamieszczone na forum.
16. Organizator turnieju posiada prawo do rozstrzygania wszelkich wątpliwości w całym turnieju, a jego decyzje są ostateczne. 
17. Zapisanie się do turnieju jest jednoznaczne z zaakceptowaniem wyżej wymienionych zasad.

-----------------------------------------------------------
INFORMACJE TURNIEJOWE

Aktualizacja na dzień 01.06.2015 godz. 21:00
-----------------------------------------------------------


[img]http://www.rankinggraczybfw.republika.pl/3t/pucharyBfW200.jpg[/img] is not a valid Image.


Klasyfikacja końcowa :

1 miejsce - Ariu
2 miejsce - kdwww
3 miejsce - axtman


-----------------------------------------------------------
ROZGRYWKI FINAŁOWE:
[img]http://www.rankinggraczybfw.republika.pl/3t/1st.gif[/img] is not a valid Image. [img]http://www.rankinggraczybfw.republika.pl/3t/2nd.gif[/img] is not a valid Image. [img]http://www.rankinggraczybfw.republika.pl/3t/3rd.gif[/img] is not a valid Image.
-----------------------------------------------------------


Rozgrywka o I miejsce:
Ariu - kdwww (2:0)

Rozgrywka o III miejsce:
axtman - Piko (2:1)

-----------------------------------------------------------
ROZGRYWKI PÓŁFINAŁOWE:
-----------------------------------------------------------

axtman - kdwww (0:2) do rozgrywek finałowych o 1 miejsce przechodzi kdwww, pojedynki o 3 miejsce stoczy Axtman
Ariu - Piko (2:0) do rozgrywek finałowych o 1 miejsce przechodzi Ariu, pojedynki o 3 miejsce stoczy Piko

-----------------------------------------------------------
ROZGRYWKI ĆWIERĆFINAŁOWE:
-----------------------------------------------------------

axtman - bpawel10 (2:0)do rozgrywek półfinałowych przechodzi Axtman
Ariu - Sobieski (2:0) do rozgrywek półfinałowych przechodzi Ariu
pe_em - kdwww (1:2) do rozgrywek półfinałowych przechodzi kdwww
Piko - Hejneware (2:1) do rozgrywek półfinałowych przechodzi Piko

-----------------------------------------------------------
SKŁADY GRUP TURNIEJOWYCH
-----------------------------------------------------------


GRUPA A

1. axtman - 14 punktów (rozegrane 4 gry, 1 gra wygrana przez walkower, 1 gra przegrana przez walkower)
2. pe_em - 14 punktów (rozegrane 6 gier)
3. Hejnewar - 12 punktów (rozegrane 6 gier)
4. Sobieski - 8 punktów (rozegrane 6 gier)

5. AxeFighter - 6 punktów (rozegrane 4 gry, 1 gra wygrana przez walkower, 1 gra przegrana przez walkower)
6. Bjorn - 4 punktów (rozegrane 4 gry, 2 gry przegrane przez walkower)
-. Rene - 10 punktów (rozegrane 4 gry, 2 gry przegrane przez walkower)- rezygnacja z udziału w turnieju

GRUPA B

1. Ariu - 18 punktów (rozegrane 6 gier)
2. Piko - 14 punktów (rozegrane 4 gry, 2 gry wygrane przez walkower)
3. kdwww - 14 punktów (rozegrane 5 gier, 1 gra wygrana przez walkower)
4. bpawel10 - 14 punktów (rozegrane 6 gier)

5. PiXeL - 2 punkty (rozegrane 4 gry, 2 gry przegrane przez walkowery)
6. wrzeszczu - 0 punkt (rozegrane 3 gry, 3 gry przegrane przez walkowery)
7. Szpiczek - minus 2 punkty (rozegrane 2 gry, 4 gry przegrane przez walkowery)



-----------------------------------------------------------
LISTA UCZESTNIKÓW :
-----------------------------------------------------------

1. Hejnewar
2. pe_em
3. Szpiczek
4. Ariu
5. Sobieski
6. AxeFighter
7. axtman
8. wrzeszczu
9. Bjorn
10. kdwww
11. bpawel10
12. Piko
13. PiXeL
14. Rene


[img]http://www.rankinggraczybfw.republika.pl/3t/plomienie2bfw.jpg[/img] is not a valid Image.



--------------------------------------------
INFORMACJE DODATKOWE
--------------------------------------------


Informacja dotycząca pojedynków ćwierćfinałowych.

Zwycięzca grupy A gra z graczem, który zajął 4 miejsce w grupie B (para A1 B4)
Zwycięzca grupy B gra z graczem, który zajął 4 miejsce w grupie A (para B1 A4)
Gracz który zajął 2 miejsce w grupie A gra z graczem który zajął 3 miejsce w grupie B (para A2 B3) 
Gracz który zajął 2 miejsce w grupie B gra z graczem który zajął 3 miejsce w grupie A (para B2 A3)

--------------------------------------------


GRY W TERMINIE DODATKOWYM


23 kwietnia 2015 r.
wrzeszczu (- 1 pkt) vs Szpiczek (- 1 pkt) dnia 23.04.2015 r.   godz. 18:00 (GRUPA B )
Rene (- 1 pkt) vs AxeFighter  (3 pkt) dnia 23.04.2015 r.       godz. 20:00 (GRUPA A )
Bjorn (- 1 pkt) vs axtman  (3 pkt) dnia 23.04.2015 r.            godz. 20:00 (GRUPA A )
kdwww (3 pkt) vs Szpiczek  (- 1 pkt) dnia 23.04.2015 r.       godz. 20:00 (GRUPA B )
wrzeszczu (- 1 pkt) vs Piko (3 pkt) dnia 23.04.2015 r.         godz. 20:00 (GRUPA B )
 
24 kwietnia 2015 r.
PiXel (- 1 pkt) vs Szpiczek (- 1 pkt) dnia 24.04.2015 r.           godz. 18:00 (GRUPA B )
Rene (- 1 pkt) vs axtman (- 1 pkt) dnia  24.04.2015 r.             godz. 20:00 (GRUPA A )
Bjorn (- 1 pkt) vs AxeFighter (- 1 pkt)   dnia 24.04.2015 r.        godz. 20:00 (GRUPA A )
Piko (3 pkt) vs Szpiczek (- 1 pkt)   dnia 24.04.2015 r.           godz. 20:00 (GRUPA B )
PiXel (- 1 pkt) vs wrzeszczu  (- 1 pkt) dnia 24.04.2015 r.         godz. 20:00 (GRUPA B )

O wyznaczonym czasie na głównym serwerz będzie założona jedna gra (z hasłem) o nazwie "Organizacja Turnieju". Tam będę sprawdzał "listę obecności". Należy tam wejść jako gracz a nie jako obserwator. Wchodząc przyda się hasło, które każdy otrzymał na PW. Hasła oczywiście nikomu nie udostępniamy. Na podstawie tej listy obecności będą przyznawane punkty za stawienie się, bądź nie stawienie się (tak zwane walkowery opisane w regulaminie). Czas oczekiwania wynosi 10 minut licząc od wyznaczonej godziny. Dodam tylko, że punkty minusowe mogą sporo namieszać. Na zgłoszenia wyników walk i zapisów gier czekam do godz. 20:00 w sobotę 25 kwietnia 2015 r. Po tej godzinie zaczynam liczyć punkty w grupach. Jeżeli braknie jakiegoś zgłoszenia wygranej a gracze stawili się w dodatkowym terminie to traktuję to jako strategiczne zagranie (że nie chcą, aby gra została ujęta w punktacji) i nie doliczymy punktów. Czyli w sobotę w godzinach wieczornych poznamy pary ćwierćfinałowe. Przypominam, że z każdej grupy wychodzi po 4 graczy. 

--------------------------------------------


Nagroda główna - drewniana, ręcznie robiona figurka krasnala.
Poznajecie na kim wzorowana ? Można ją powiesić na ścianie lub ustawić na półce żeby przypominała zwycięzcy jego sukces. Jest to druga na świecie tego typu figurka. Pierwszą otrzymał zwycięzca "Turnieju Powiernika". Wink
[img]http://www.rankinggraczybfw.republika.pl/3t/krasnal500.jpg[/img] is not a valid Image.


--------------------------------------------


Ilości przyznanych po zakończeniu turnieju punktów chwały:
1 pkt dla każdego gracza, który :
- zgłosił się do turnieju i rozegrał przynajmniej dwa pojedynki,
- przeszedł do gier ćwierćfinałowych,
- przeszedł do gier półfinałowych.
- zajął 3 miejsce w turnieju. 
2 pkt dla gracza który zajął 2 miejsce w turnieju. 
3 pkt dla gracza który zajął 1 miejsce w turnieju.
Edytowane przez Druid dnia 05-06-2015 18:30
Dingo napisał:

Postaram się ignorować wszelkie możliwości do offtopowej dyskusji, ale może nawet lepiej by w ogóle już nigdy z wami nie wchodzić w dyskusję. Grin (<- pozwoliłem sobie dodać z własnej inwencji Wink)
 
www.rankinggraczybfw.republika.pl/ranking.html
ForPeace
Zgłaszam się i liczę na wysoki poziom rozgrywek oraz organizacji turnieju.
PS. Turniej Wielkanocny Wink

Sugestia - rozdz. I pkt 3: powtórek NIE powinno umieszczać się na zewnętrznym serwerze. Jest przecież strona replays.wesnoth.org, na której są dostępne wszystkie powtórki publicznych meczy z serwerów oficjalnych. Wystarczy podać link.

Edit: link w pkt 7 nie działa
Edytowane przez ForPeace dnia 26-03-2015 22:27
Mój ladderowy profil

"10 lat mówisz? Jak ja mówię że gram 10 lat to przychodzą ludzie i mówią że grali 15 i nic się nie znam na tej grze bo nie grałem jak PRAWDZIWI prosi grali. xD" ~Hejnewar
 
Druid
pe_em napisał/a:
.... Sugestia - rozdz. I pkt 3: powtórek NIE powinno umieszczać się na zewnętrznym serwerze. Jest przecież strona replays.wesnoth.org, na której są dostępne wszystkie powtórki publicznych meczy z serwerów oficjalnych. Wystarczy podać link.

Edit: link w pkt 7 nie działa

Ale replays.wesnoth.org to jest właśnie zewnętrzny serwer i jak podlinkujesz grę z tego serwera to wszystko będzie ok. Wink W poprzednich turniejach nie każdy sobie radził z odszukiwaniem gier. Proście było dla większości zapisać na innym serwerze, dlatego został zapis zewnętrzny serwer. Co do "link w pkt 7" Shock możesz konkretniej. Tam nie ma nic podlinkowane.
Dingo napisał:

Postaram się ignorować wszelkie możliwości do offtopowej dyskusji, ale może nawet lepiej by w ogóle już nigdy z wami nie wchodzić w dyskusję. Grin (<- pozwoliłem sobie dodać z własnej inwencji Wink)
 
www.rankinggraczybfw.republika.pl/ranking.html
ForPeace
Tabela dostępna tutaj :http://www.rankin...nking.html

Mój ladderowy profil

"10 lat mówisz? Jak ja mówię że gram 10 lat to przychodzą ludzie i mówią że grali 15 i nic się nie znam na tej grze bo nie grałem jak PRAWDZIWI prosi grali. xD" ~Hejnewar
 
Druid
Faktycznie. Dzięki. Poprawione.Wink
Dingo napisał:

Postaram się ignorować wszelkie możliwości do offtopowej dyskusji, ale może nawet lepiej by w ogóle już nigdy z wami nie wchodzić w dyskusję. Grin (<- pozwoliłem sobie dodać z własnej inwencji Wink)
 
www.rankinggraczybfw.republika.pl/ranking.html
szpiczek
Zgłaszam się choć przegram w pierwszej rundzie
 
Ariu
Miło będzie znowu pograć. Grin Proszę o dopisanie mnie do listy uczestników.
Ariu
 
AxeFighter
Czas sobie zagrać, zgłaszam się. Wink
Ja zaczynałem jako zwykły, napalony user, pisałem często newsy. Bach! Redaktor! Więc niebywale uradowany, pisałem jeszcze więcej, dodatkowo artykuły. Nie ma co, byłem nadpobudliwy wtedy... A jak zostałem mianowany adminem, to z początku w ogóle nie chciałem nim być! Byłem przestraszony odpowiedzialnością. Bo mnie nie kręciły tytuły, tylko Wesnoth. - Sagez

https://www.youtu...QuObfTx6Cg - link zaktualizowany!
 
http://wesnoth.com.pl
Axtman
W końcu zagram do końca, no chyba że maj będę miał zapchany.
Zgłaszam się.
PS. Byś się nie głowił co edytowałem zmieniłem nieobyte na nieodbyte.
Edytowane przez Axtman dnia 27-03-2015 20:13
kontakt:
axtman5@o2.pl
 
Druid
axtman napisał/a:
... Byś się nie głowił co edytowałem zmieniłem nieobyte na nieodbyte.

Dzięki wiedziałem, że na Ciebie można liczyć. Wink
Słuchajcie tak się zastanawiam nad dodaniem do regulaminu zapisu "mobilizującego" Grin o treści "Kto nie rozegra przynajmniej jednej gry w pierwszym tygodniu trwania turnieju, zostanie mu już od drugiego tygodnia wyznaczony harmonogram rozgrywek. W przypadku nie dochowania któregoś z wyznaczonych terminów zostanie zdyskwalifikowany". Co wy na to ? Czy jedna gra na tydzień to za wysokie wymagania ? Cool Według mnie pozwoli to wyeliminować osoby, które tylko raz się zalogowały i na tym zakończyły swoją aktywność. A może macie jakieś inne pomysły ?
Dingo napisał:

Postaram się ignorować wszelkie możliwości do offtopowej dyskusji, ale może nawet lepiej by w ogóle już nigdy z wami nie wchodzić w dyskusję. Grin (<- pozwoliłem sobie dodać z własnej inwencji Wink)
 
www.rankinggraczybfw.republika.pl/ranking.html
ForPeace
Nie trzeba, i tak odpadną po fazie grupowej Wink

Można natomiast poprosić o potwierdzenie udziału w turnieju np. w dzień zakończenia zapisów.

PS. Tylu znakomitych graczy się zgłasza, nie mam szans Shock / troll
Edytowane przez ForPeace dnia 27-03-2015 21:33
Mój ladderowy profil

"10 lat mówisz? Jak ja mówię że gram 10 lat to przychodzą ludzie i mówią że grali 15 i nic się nie znam na tej grze bo nie grałem jak PRAWDZIWI prosi grali. xD" ~Hejnewar
 
Druid
pe_em napisał/a:
Nie trzeba, i tak odpadną po fazie grupowej Wink ...

Fakty tylko, że wtedy będziemy musieli czekać do ostatniej chwili i ciężko będzie rozpisać mecze w terminie dodatkowym .

pe_em napisał/a:
... Można natomiast poprosić o potwierdzenie udziału w turnieju np. w dzień zakończenia zapisów.

Ciekawy pomysł. A co na to inni. Wink
Dingo napisał:

Postaram się ignorować wszelkie możliwości do offtopowej dyskusji, ale może nawet lepiej by w ogóle już nigdy z wami nie wchodzić w dyskusję. Grin (<- pozwoliłem sobie dodać z własnej inwencji Wink)
 
www.rankinggraczybfw.republika.pl/ranking.html
Axtman
Trzy dni przed zakończeniem byłoby lepiej.
PS. Druid :Zmień Organizator na Organizator turnieju, będzie wiadomo że nie ja. Smile
pe_em : połowa z nich to walkover'y.
kontakt:
axtman5@o2.pl
 
wrzeszczu
Miło byłoby nauczyć się grać na multi, proszę o dopisanie do listy uczestników.
 
ForPeace
Na jakich mapach gramy fazę grupową? RBY?
Mój ladderowy profil

"10 lat mówisz? Jak ja mówię że gram 10 lat to przychodzą ludzie i mówią że grali 15 i nic się nie znam na tej grze bo nie grałem jak PRAWDZIWI prosi grali. xD" ~Hejnewar
 
Druid
@axtman Mówisz masz. Chociaż może lepiej zostawić jak jest. Jak coś nie wypali wina rozłoży się na dwóch. Grin
pe_em napisał/a:
Na jakich mapach gramy fazę grupową? RBY?

Tak jest to zapisane w regulaminie. Potrzeba będzie pobrać RBY.
Dingo napisał:

Postaram się ignorować wszelkie możliwości do offtopowej dyskusji, ale może nawet lepiej by w ogóle już nigdy z wami nie wchodzić w dyskusję. Grin (<- pozwoliłem sobie dodać z własnej inwencji Wink)
 
www.rankinggraczybfw.republika.pl/ranking.html
ForPeace
Sobieski napisał/a:
Moja propozycja jest taka aby rozegrać wszystkie mecze na jednej mapie albo jedna mapa na jedną fazę turnieju
[...]
Jeśli będą z góry określone mapy to każdy będzie wiedział na jakiej się gra i nikogo mapa nie będzie faworyzować np.( Przesmyk Weldyn albo Kryjówka Onisa) są to dwie chyba najłatwiejsze mapy.


Byłbym za wybraniem kilku łatwych map na fazę grupową, zamiast wszystkich (PS. jakie dokładnie mapy mają być? Wszystkie z RBY?):
- Wioski
- Jaskinie Bazyliszka
- Kryjówka Onisa
- Wolne ziemie
- Ruiny Sulli

Wolę losowanie map (jest ciekawiej), ale decyzja należy do Druida.

Sobieski napisał/a:
I żeby były ze 3-4 grupy.
[...]
A jeśli będzie więcej grup to będzie mniej meczy do rozegrania i będzie więcej chętnych do rozegrania.Jak będą tylko dwie grypy to nikomu za bardzo nie chciało by się grać co najmniej 10 meczów.
Tak mi się wydaje.


10 meczów? Nie, aż tyle nie będzie, bo 30% zgłaszających się i tak nie zagra. Będzie po 4-6 meczy.

Przy 3 grupach nie dałoby się wyłonić 8 najlepszych, tylko 9 (3 z każdej grupy), przez co sytuacja by się nieco skomplikowała. Na 4 grupy jest nas za mało.
Edytowane przez ForPeace dnia 28-03-2015 17:22
Mój ladderowy profil

"10 lat mówisz? Jak ja mówię że gram 10 lat to przychodzą ludzie i mówią że grali 15 i nic się nie znam na tej grze bo nie grałem jak PRAWDZIWI prosi grali. xD" ~Hejnewar
 
Druid
Sobieski napisał/a:
Moja propozycja jest taka aby rozegrać wszystkie mecze na jednej mapie albo jedna mapa na jedną fazę turnieju.
........
Jeśli będą z góry określone mapy to każdy będzie wiedział na jakiej się gra i nikogo mapa nie będzie faworyzować ...


Shock A gdzie chęć przygody i miejsce na adrenalinkę .

Sobieski napisał/a:
A jeśli będzie więcej grup to będzie mniej meczy do rozegrania i będzie więcej chętnych do rozegrania.Jak będą tylko dwie grypy to nikomu za bardzo nie chciało by się grać co najmniej 10 meczów.
Tak mi się wydaje.

Mniej meczy i więcej chętnych Facepalm e mam inne zdanie na ten temat. Wink Poza tym przy dużej ilości grup jak się trafią "martwe dusze" to wcale nie będzie z kim grać. Przy 2 grupach, każdy liczy swoje punkciki i stara się wyjść z jak najwyższej pozycji . Dlaczego bo w następnej rundzie ostatni który przechodzi dalej z grupy A trafi na najlepszego z grupy B i odwrotnie.

@pe_em tak mapki wszystkie z RBY i co za pesymizm z tym "aż tyle nie będzie". Chcesz wykrakać ? Grin
Dingo napisał:

Postaram się ignorować wszelkie możliwości do offtopowej dyskusji, ale może nawet lepiej by w ogóle już nigdy z wami nie wchodzić w dyskusję. Grin (<- pozwoliłem sobie dodać z własnej inwencji Wink)
 
www.rankinggraczybfw.republika.pl/ranking.html
Przebudzony
Druid napisał/a:
..."Kto nie rozegra przynajmniej jednej gry w pierwszym tygodniu trwania turnieju, zostanie mu już od drugiego tygodnia wyznaczony harmonogram rozgrywek. W przypadku nie dochowania któregoś z wyznaczonych terminów zostanie zdyskwalifikowany". ...

Bardzo dobry pomysł. Albo ktoś poważnie do tego podchodzi i docenia zaangażowanie innych, albo niech nie psuje zabawy. Mając to na uwadze niestety w tym terminie ja nie mogę zagwarantować, że dograłbym turniej do końca więc życzę tylko dobrej zabawy podczas turnieju. Wink
 
Druid
Przebudzony napisał/a:
... niestety w tym terminie ja nie mogę zagwarantować, że dograłbym turniej do końca więc życzę tylko dobrej zabawy podczas turnieju. Wink

Dzięki, że się odezwałeś i jakby coś się pozmieniało to wiesz. Wink
Dingo napisał:

Postaram się ignorować wszelkie możliwości do offtopowej dyskusji, ale może nawet lepiej by w ogóle już nigdy z wami nie wchodzić w dyskusję. Grin (<- pozwoliłem sobie dodać z własnej inwencji Wink)
 
www.rankinggraczybfw.republika.pl/ranking.html
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.74
10,026,063 unikalne wizyty