Witaj Wesnothańczyku
Nawigacja
-> Poradniki dla graczy
-> Poradniki dla twórców
-> Zrzuty ekranu
-> Komendy do BfW
-> Ladder of Wesnoth
-> JAK NIE DOSTAĆ BANA?
-> Kodeks strony
-> Kanały IRC
-> Darczyńcy
-> Galeria
-> Kontakt
-> Szukaj

-> Władcy Taktyk
-> Polski Ranking Graczy

-> Era Magii
-> Eastern Europe at War
-> Forgotten Legends
-> Nowy Porządek
-> Ku Nieznanym Krainom
 
Aktualnie online
-> Gości online: 2

-> Użytkowników online: 0

-> Łącznie użytkowników: 2,092
-> Najnowszy użytkownik: gerrard
 
Linki

Polecane portale

Sygnaturki i buttony wesnoth.com.pl


 
Powitanie
Witaj na oficjalnej polskiej stronie Battle for Wesnoth!

Dodawaj własne artykuły na temat Wesnoth, dziel się doświadczeniem z innymi graczami, przekazuj informacje na temat ciekawych dodatków,
jednym słowem - dołącz do nas!

EEaW 1.9.3
EEaW 1EEaW w wersji 1.9.3 jest już dostępne na serwerze stablinej wersji BfW 1.12.x. Zmiany dotyczą głównie balansu. Tryb Last Man Standing został naprawiony, Chorwacki Jeździec został nieznacznie osłabiony, zaś organki stały się minimalnie droższe. Największą zmianą jest nowy sposób naliczania doświadczenia w przypadku organków. Tym razem doświadczenie naliczane jest po walce. Z uwagi na te zmiany limit doświadczenia organków zwiększył się parokrotnie by zapobiec zbyt szybkiemu awansowi.

Wszelkie nieprawidłowości bądź sugestie zgłaszajcie w temacie EEaW
Turniej EEaW - powrót na wojnę!
TurniejeNa naszej stronie rozpoczynają się zapisy do turnieju Powrót na wojnę. Będzie to turniej rozgrywany na erze Eastern Europe at War z drobnymi modyfikacjami. Wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w turnieju zapraszamy na forum:

Zapisy trwają od 27 czerwca do 9 lipca 2017.
Ucieczka Marbusa 0.7 oraz Recenzja TLU!
WieściPrace nad Ucieczką Marbusa ruszyły pełną parą! W kampanii pojawiało się już osiem z trzynastu grywalnych scenariuszy. Dla tych, którzy nie mieli jeszcze okazji zapoznać się z dodatkiem, możemy powiedzieć, że jest to opowieść o ostatnich orkach, którzy zmagają się z legionami nieumarłych napadającymi na całą północ. Graczom oferujemy gamę wyborów, które wpłyną na ostateczne zakończenie historii Marbusa. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z projektem na FORUM. Przydadzą nam się tłumacze, testerzy oraz graficy. Z chęcią przyjmiemy też każdą inną pomoc bądź zaangażowanie w tworzenie kampanii.

Dodatkowo, w artykułach możecie zobaczyć dosyć obszerną recenzję kampanii To Lands Unknown w wersji 2.0.2! Link do niej możecie znaleźć TUTAJ.
10 tysięcy pobrań Eastern Europe at War!
EEaW 1Mam zaszczyt poinformować, że Eastern Europe at War - historyczny dodatek do Bitwy o Wesnoth autorstwa naszej społeczności - został pobrany ponad 10 tyś. razy na oficjalnym serwerze dodatków dla stabilnej wersji 1.12! To wspaniałe wieści, tym bardziej, że taka ilość pobrań to nie byle co, zwłaszcza, że nasza kochana gra ostatnio miała gorszy okres. Ale myślę, że dzięki tak unikalnym i wspaniałym dodatkom jak właśnie EEaW ta sytuacja zacznie się powoli poprawiać a wraz z wejściem gry na Steam będziemy mogli pochwalić się naprawdę elitarnym dodatkiem!
Bitwa o Wesnoth 1.13.8 oraz tłumaczenie do To Lands Unknown
Nowe wersje Battle for WesnothWesnoth 1.13.8 jest już dostępne! To ósme wydanie rozwojowe z serii 1.13.x i pierwsze wydanie 1.14 beta! Dostarcza wiele ulepszeń, zwłaszcza interfesju użytkownika i zawiera mnóstwo poprawek błędów. Tak więc nowa stabilna wersja 1.14 jest już naprawdę blisko!

Oprócz tego wyszła nowa wersja kampanii To Lands Unknown oznaczona numerkiem 2.0.2 naprawiająca pewne niedociągnięcia ale przede wszystkim zawierająca polskie tłumacznie! Tak więc od tej pory możecie cieszyć się polską wersją językową Ku Nieznanym Krainom.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
 
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

21/07/2017 17:22
Wyjdzie, ściągniesz, pograsz i ocenisz Cool

21/07/2017 15:55
Liczę że nowa wersja EEaW będzie naprawdę wspaniała

21/07/2017 15:35
Kończymy nową, wspaniałą wersję EEaW. Donoście nam o zbyt mocnych jednostkach, bo przebudowujemy znacznie erę. Będzie mniej losowa.

20/07/2017 20:24
W sumie pewnie prędzej miną 3 dni niż zbiorą się wszystkie głosy jak teraz myślę.

20/07/2017 20:21
Napisałem gdyby nikt nie miał nic przeciwko. Więc wszyscy którzy nie ukończyli / zrezygnowali jeszcze turnieju musieli by się zgodzić.

20/07/2017 20:19
W sumie to nie jest taka duża różnica. Eeaw korzysta z 4 typów ataków i ma mocno zunifikowane resy. Przy eomie to nic w kwestii balansu.

20/07/2017 20:14
No i tym oto sposobem rozegrałem swoje mecze w turnieju, bo EoZa nie mam zamiaru zmuszać jak nie chce grać. Pfft Dzięki za grę kalfat i sry za nieczytanie czatu. Wink

20/07/2017 20:12
Chyba że inferno jest piekielnym trollem.

20/07/2017 20:11
@Hejne obawiam się że akurat ta nowość (fr) popsuje nieco balans.

20/07/2017 17:28
@Modrzew - jak tylko będziesz w stanie grać pisz pw na forum albo szukaj mnie w grze. Btw odpisz na pw Pfft

 
Wygenerowano w sekund: 0.01
4,940,968 unikalnych wizyt