Witaj Wesnothańczyku
Zobacz temat
 Drukuj temat
Skąd wiesz o BfW?
Elensefar
W tym temacie chcę się dowiedzieć skąd wiecie o BfW i o tej stronie.
Ja BfW kupiłem w jakiejś gazecie (Click),jak miałem chyba 7 lub 8 lat Pfft,była to jakaś stara wersja (pamiętam że było tylko chyba 6 lub 5 kampanii),a o stronie dowiedziałem się szukając kodów do BfW,ponieważ nie mogłem przejść jednej z misji kampanii. Grin

PS: Wiem, nadużywam słowo "chyba".
Edytowane przez Elensefar dnia 26-04-2014 21:51

"Głupota ludzka jest jak wyobraźnia- nie zna granic"

Elensefar
 
adriano
bfw mam z gazetki nie wiem jakiej a o stronce dowiedziałem się bo czegoś tam szukałem xD
 
PuebloPL
O BfW dowiedziałem się od brata, który dowiedział się o nim z linuxa.
O stronie dowiedziałem się szukając w necie, jak przejść ostatnią misje kampanii "Zejście w Mrok".Wink
Ain't a DJ gonna save my soul
I sold it long ago for rock 'n' roll

My Cemical Romance - Party Poison


Zapraszam na bloga: KLIK

My Anime List - moja lista anime obejrzanych/oglądanych/tych, które mam w planach.
 
AxeFighter
Ja dowiedziałem się od kumpla, który swego czasu namiętnie w nią grał. a stronę znalazłem szukając jakiegoś dobrego poradnika taktycznego.
Ja zaczynałem jako zwykły, napalony user, pisałem często newsy. Bach! Redaktor! Więc niebywale uradowany, pisałem jeszcze więcej, dodatkowo artykuły. Nie ma co, byłem nadpobudliwy wtedy... A jak zostałem mianowany adminem, to z początku w ogóle nie chciałem nim być! Byłem przestraszony odpowiedzialnością. Bo mnie nie kręciły tytuły, tylko Wesnoth. - Sagez

https://www.youtu...QuObfTx6Cg - link zaktualizowany!
 
http://wesnoth.com.pl
Holozon
Ja się też dowiedziałem od kolegi który ją miał i mi ją pożyczył na zainstalowanie, a stronę odkryłem przypadkiem , szukając nowszej wersji gry ( ta pożyczona - 1.8.3, teraz mam 1.10 ).
 
Guurahk
Uncle Google helped me ;D
"Jest niewiele cnót, których Polacy nie posiadają, i niewiele pomyłek, których udało im się uniknąć." - Winston Churchill
 
jozio
Ja zrobiłem tak - nudziło mi się, więc włączyłem Centrum Oprogramowania Ubuntu (jeszcze w starej wersji, z 11.10) i zobaczyłem w grach na 1 miejscu The Battle for Wesnoth, pobrałem, zacząłem grać, i mi się spodobało Grin Potem namówiłem kilku kolegów, którzy czasem ze mną grają, chociaż ja gram najwięcej Wink Potem pobrałem nową wersję, ale 1.8.x dalej trzymam, żeby pograć w niektóre kampanie których nie ma na nowszą wersję.
 
Axtman
A ja szczerze mówiąc nie wiem. Piłem z kolegami na umór, budzę się rano patrzę a w stracie mam skrót do BfW.Smile
kontakt:
axtman5@o2.pl
 
Roges
Ja o BFW się od kumpla dowiedziałem Smile
Edytowane przez Roges dnia 11-07-2012 08:14
 
Lord Memik
Wszystko przez linux.
 
MrComet
O tej grze dowiedziałem się z cd action. W zestawie były heroes V dzikie chordy i nail'd . Cool
Patataj siema Patataj
Moje gg- 31979701
 
Adramos
Od kumpla. Spodobała mi się a forum znalazłem, bo szukałem (obecnie wciąż szukam) odpowiedzi, jak się skończyła kampania Odrodzenie Północy. Prawdę mówiąc to cieszę się z tego obrotu spraw.
Standardowy strój Amazonki: szpiczasty hełm, zbroja typu kolczuga, skórzane nogawce i płytowe podpaski...
 
Pan Faun
Witajcie,
to mój pierwszy post na tym forum, znalazłem Was wpisując nazwę gry w Google.
A skąd się dowiedziałem o samym BfW?
Jestem użytkownikiem linuksa, bardzo sobie cenimy tę grę Smile

Ucieszyłem się jak zobaczyłem, że istnieje oficjalna strona BfW w ojczystym języku. Od dłuższego czasu tu zaglądałem, teraz postanowiłem się przywitać. Uważam, że to świetna inicjatywa i cieszę się, że będę mógł wziąć czynny udział w tworzeniu tej społeczności.
Edytowane przez Pan Faun dnia 30-01-2013 01:30
 
Nuke
Grę znalazłem na cda.pl
Natomiast stronkę przeglądając net.
 
pawko11
Ja się dowiedziałem jak starszy brat grał w BFW.
Miałem w tedy 5-6 latPatataj
 
ZergKamikaze
Ja BfW znalazłem w Enterze.
A stronę, jak w menu głównym zauważyłem kopertę, i był link.
 
Poiuy2010_2011
Mi o BFW powiedział kuzyn, a jemu, jego kolega.
 
hozern
Hmm, myślę, że ten temat będzie dobry do mojego pierwszego posta. Grin
O BfW dowiedziałem się z "Centrum oprogramowania Ubuntu" szukając jakiejś gierki. O stronie dowiedziałem się szukając tej gry w internecie po przejściu z Ubuntu na Debiana, gdzie już centrum oprogramowania nie ma.
 
AssasinTee
dla mojego też Grin
ja też wiem o tym z centrum oprogramowania Grin
hozern, to do kitu tam macie na tym debianie Wink

-reklama brutalnie zlikwidowana-
 
MatemXV
Ja się dowiedziałem o tej grze z Komputer Świata którego regularnie kupowałem. W tym numerze było akurat dużo gier ale chcialem ta zainstalowac bo spodobal mi sie obrazek jak Delfador strzelił błyskawicą i opis tej gry.
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.27
9,992,350 unikalne wizyty