Witaj Wesnothańczyku
Zobacz temat
 Drukuj temat
TURNIEJU POSZUKIWACZA - rok 2013 pierwsza edycja
Druid
sordan napisał/a:
Dawac mi tu tego cieniasa


He he chyba o mnie mowa Grin. Czy Ty nie za długo z Sulikiem przebywałaś ? Grin Mnie namawiać na grę na pewno nie będziesz musiał. To kiedy Ci pasuje ? I odwdzięczę się komplementem mi z liderem rankingu będzie niezwykle przyjemnie zagrać. Wink
Dingo napisał:

Postaram się ignorować wszelkie możliwości do offtopowej dyskusji, ale może nawet lepiej by w ogóle już nigdy z wami nie wchodzić w dyskusję. Grin (<- pozwoliłem sobie dodać z własnej inwencji Wink)
 
www.rankinggraczybfw.republika.pl/ranking.html
Ariu
Czyli oficjalnie fazę półfinałową ogłaszam za zakończoną.


Przed nami finały


[img]http://www.rankinggraczybfw.republika.pl/3t/pucharyBfW200.jpg[/img] is not a valid Image.


Pojedynki o pierwsze miejsce stoczą :
sordan z Druidem

Pojedynki o miejsce trzecie stoczą :
Przebudzony z Sulikiem


Życzę dobrej zabawy. Wink
Ariu
 
Kuki1537
Koniec turnieju coraz bliżej... Chyba dużo mnie nie ominęło? Życzę powodzenia grającym! Wink
 
AxeFighter
Powodzenia życzę Wink Choć skład pierwszej czwórki turnieju mnie zbytnio nie dziwi Smile
Ja zaczynałem jako zwykły, napalony user, pisałem często newsy. Bach! Redaktor! Więc niebywale uradowany, pisałem jeszcze więcej, dodatkowo artykuły. Nie ma co, byłem nadpobudliwy wtedy... A jak zostałem mianowany adminem, to z początku w ogóle nie chciałem nim być! Byłem przestraszony odpowiedzialnością. Bo mnie nie kręciły tytuły, tylko Wesnoth. - Sagez

https://www.youtu...QuObfTx6Cg - link zaktualizowany!
 
http://wesnoth.com.pl
sordan
1 gra finalowa:
sordan VS Druid - wygral sordan
http://speedy.sh/...ej19dec.gz

Dzieki za gre i niebawem jedziemy dalej Smile
Edytowane przez sordan dnia 19-12-2013 22:42
 
Druid
Moje smoki kontra lojaliści sordana czyli kasyka nie dał mi wiele pograć. Grin Gratuluję i liczę na szybki rewanż. Wink
Dingo napisał:

Postaram się ignorować wszelkie możliwości do offtopowej dyskusji, ale może nawet lepiej by w ogóle już nigdy z wami nie wchodzić w dyskusję. Grin (<- pozwoliłem sobie dodać z własnej inwencji Wink)
 
www.rankinggraczybfw.republika.pl/ranking.html
Przebudzony
Gra o 3 miejsce Przebudzony vs Sulik (stan 2 : 0)
Pojedynek nr 1 wygrał Przebudzony
link: http://speedy.sh/...sulik-1.gz

Pojedynek nr 2 wygrał Przebudzony
link: http://speedy.sh/...l-2-gra.gz

Turniej powoli dobiega końca dziękuję więc organizatorom i wszystkim z którymi miałem przyjemność sobie trochę pograć. NAGRODA Smile miło jest mieć świadomość bycia jednym z trzech stojących na pudle i to mi wystarcza. Dlatego proszę żeby moją nagrodę przelać na utrzymanie serwera z dopiskiem "od Przebudzonego wygrana za zajęcie 3 miejsca w Turnieju Poszukiwacza". Wink
Edytowane przez Przebudzony dnia 21-12-2013 12:17
 
sordan
Niestety, ale nie oddalem Druidowi w finale ani jednej gry Smile
Druga gra finalowa:
sordan VS Druid - wygral sordan
http://speedy.sh/...

Dzieki wszystkim za wszystkie gry i za jak zwykle dobra organizacje turnieju.

Druid i Przebudzony oddaja swoje nagrody pieniezne na utrzymanie serwera. Ja swoja nagrode zatrzymuje dla siebie Smile
Gdzie lac pieniadze?
Łukasz Duda
43-100 Tychy
ul.Skotnica 13
Numer konta: 20 1050 1399 1000 0023 2247 7320 (ING Bank Śląski)
tutaj?
 
Druid
Jeszcze raz gratuluję sordanowi wygranej i dziękuję za jego wkład w ufundowanie nagród pieniężnych. Jutro postaram się z Ariu zamieścić informację o przyznanych punktach chwały i napisać newsa na główną. Proszę sprawdźcie wieczorkiem czy nie będzie błędów. Dzisiaj idę świętować 2 miejsce. Pfft Jeszcze tylko podziękowanie dla wszystkich graczy, którzy brali czynny udział w turnieju. Wielkie dzięki, było naprawdę wielką przyjemnością toczyć z Wami pojedynki. Aaaa jeszcze moja nagroda pieniężna Pfft proszę sordana żeby podobnie jak w przypadku Przebudzonego przekazał ją na utrzymanie serwerka, koniecznie z dopiskiem "wpłata od organizatorów Turnieju Poszukiwacza tj. Druid, sordan, Ariu". Wink Z góry dziękuję.

PS. Sordan wyślij na PW adres pod jaki wysłać kubeczek.
Co do konta to będzie to:
Łukasz Duda
43-100 Tychy
ul.Skotnica 13
Numer konta: 20 1050 1399 1000 0023 2247 7320 (ING Bank Śląski)


Werian mam nadzieję, że nie zmieniałeś Wink
Dingo napisał:

Postaram się ignorować wszelkie możliwości do offtopowej dyskusji, ale może nawet lepiej by w ogóle już nigdy z wami nie wchodzić w dyskusję. Grin (<- pozwoliłem sobie dodać z własnej inwencji Wink)
 
www.rankinggraczybfw.republika.pl/ranking.html
sordan
Przelew na kwote 70.00 zl zostal wlasnie zrealizowany. Pieniadza sa juz w tym momencie na koncie jako, ze moj bank to rowniez ING.
Edytowane przez sordan dnia 22-12-2013 22:46
 
Ariu
Gratuluję zwycięzcom i informuję, że zgodnie z zapowiedziami zostają przyznane punkty chwały (widoczne poniżej). Jak możecie to sprawdźcie czy gdzieś się nie wkradły jakieś błędy.

Punkty chwały przyznane po Turnieju Poszukiwacza:

1. sordan - 6 pkt (1 + 1 + 1 + 3 - za uczestnictwo + awans do ćwierćfinału + awans do półfinału + za zajęcie 1 miejsca)
2. Druid - 5 pkt (1 + 1 + 1 + 2 - za uczestnictwo + awans do ćwierćfinału + awans do półfinału + za zajęcie 2 miejsca)
3. Przebudzony - 4 pkt (1 + 1 + 1 + 1 - za uczestnictwo + awans do ćwierćfinału + awans do półfinału + za zajęcie 3 miejsca)
4. Sulik - 3 pkt (1 + 1 + 1 - za uczestnictwo + awans do ćwierćfinału + awans do półfinału)

5. Rene - 2 pkt (1 + 1 - za uczestnictwo + awans do ćwierćfinału)
6. Guurahk - 2 pkt (1 + 1 - za uczestnictwo + awans do ćwierćfinału)
7. Cerber24- 2 pkt (1 + 1 - za uczestnictwo + awans do ćwierćfinału)
8. Kegah - 2 pkt (1 + 1 - za uczestnictwo + awans do ćwierćfinału)

9. AxeFighter - 1 pkt (1 - za uczestnictwo)
10. Piko - 1 pkt (1 - za uczestnictwo)
11. StagiestTooth - 1 pkt (1 - za uczestnictwo)
12. misiek10000 - 1 pkt (1 - za uczestnictwo)
13. Czarna chmura - 1 pkt (1 - za uczestnictwo)
14. Kawira - 1 pkt (1 - za uczestnictwo)
15. axtman - 1 pkt (1 - za uczestnictwo)
16. damian97 - 1 pkt (1 - za uczestnictwo)
17. Norbert_xD - 1 pkt (1 - za uczestnictwo)

18. Lisinio - 0 pkt (nie rozegrał żadnego pojedynku)
19. Vetach - 0 pkt (nie rozegrał żadnego pojedynku)
20. kravios - 0 pkt (nie rozegrał żadnego pojedynku)

Sordan gratulacje adresik do wysyłki dotarł. Już pakuję kubeczek i postaram się go jeszcze dzisiaj wysłać. Czyli co, kończy się kolejny rozdział w historii gier turniejowych związanych z naszym rankingiem. Mamy nowego zwycięzcę i zarazem nowego lidera w naszym rankingu. Nic tylko pozazdrościć. Wink To do zobaczyska na lobby. Koniecznie muszę sprawdzić czy miałbym jakieś szanse. Grin
Ariu
 
Druid
I to by było na tyle. Dziękuję jeszcze raz wszystkim, tym którzy wnieśli swój wkład przy organizacji turnieju i zamykam forum turnieju.
Dingo napisał:

Postaram się ignorować wszelkie możliwości do offtopowej dyskusji, ale może nawet lepiej by w ogóle już nigdy z wami nie wchodzić w dyskusję. Grin (<- pozwoliłem sobie dodać z własnej inwencji Wink)
 
www.rankinggraczybfw.republika.pl/ranking.html
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.30
10,004,693 unikalne wizyty