Witaj Wesnothańczyku
Zobacz temat
 Drukuj temat
Age pod 1.10 - dyskusja
medalikarz
Wersja dzialajaca pod BfW 1.10.x

Wersja dzialajaca na nowszych BfW.
medalikarz dodał/a następującą plik:
age_7.rar [2.46MB / 183 Pobrane]

Edytowane przez AxeFighter dnia 02-12-2014 16:48

Sulik
Dziwne, że nikt się na temat Age jeszcze nie wypowiedział.

Po jednej grze w Age trudno mi się za bardzo na jej temat wypowiedzieć, gdyż rozgrywka w niej znacząco odbiega od tego co proponują nam inne ery. Age jest czymś pomiędzy defaultem a Infinity z możliwością rozwoju w czasie (przechodzenie do innych epok).

Widziałem tylko 2 pierwsze epoki, z których największą uwagę przykuła mi ta pierwsza ze względu na swoją ekstrawagancję.

Przechodzenie do następnych epok odbywa się na zasadzie: rekrutowanie daje expa liderowi, który awansując, ma możliowsc rekrutacji zupełnie nowych jednostek.

Era jest naprawdę ciekawa, ma jednak trochę wad w obecnym stadium.

Prawie wszystkie jednostki nie maja dźwięków podczas ataku i obrony, sprawia to wrażenie, że gramy w próżni. Sam tego doświadczyłem wydając szybko wersję Races of Irdya. Dźwieki naprawdę dają różnicę.

Balans na pewno kuleje patrząc na ceny i statystyki jednostek.

Jednostki awansują chyba zbyt szybko. Ten problem dotyczy tych jednostek co całkowicie uleczają sie po awansie, nie tych co mają ulepszenia do wyboru.

Ktoś chętny na grę?

medalikarz
Dzięki, największą bolączką jest to że w sale mroku są daleko i nie każdy zjeżdża tak nisko Wink. Jeśli chodzi o dźwięki to najpierw chciałem zająć się balansem, trochę zmieniłem jednak kuleje on nadal i to bardzo Wink. Jeśli ktoś chętny na rozgrywkę to pisał bym się z miłą chęcią w celach balansu z użytkownikami tego forum Wink

p.s.
Sobieski napisał/a:
Jak dla mnie erę tę należy uznać za przełomową obok EoMy ExE itp.

Era była tam umieszczona, jednak przez zaniedbanie z mojej strony spadła, do czego uniżenie się przyznaję Wink
medalikarz dodał/a następującą plik:
age_3.rar [2.46MB / 171 Pobrane]

Edytowane przez medalikarz dnia 16-11-2014 03:05

AxeFighter
Ta wersja działa pod 1.12. Trzeba jednak zmienić nieco formatowanie opisów umiejętności, gdyż wywala mnóstwo errorów w czasie gry.
Ja zaczynałem jako zwykły, napalony user, pisałem często newsy. Bach! Redaktor! Więc niebywale uradowany, pisałem jeszcze więcej, dodatkowo artykuły. Nie ma co, byłem nadpobudliwy wtedy... A jak zostałem mianowany adminem, to z początku w ogóle nie chciałem nim być! Byłem przestraszony odpowiedzialnością. Bo mnie nie kręciły tytuły, tylko Wesnoth. - Sagez

https://www.youtu...QuObfTx6Cg - link zaktualizowany!

http://wesnoth.com.pl
ForPeace
Kiedy AGE pojawi się na serwerze 1.12?
Mój ladderowy profil

Zarządzam polskim tłumaczeniem Bitwy o Wesnoth. Jeżeli chcesz pomóc, pisz tutaj.

"10 lat mówisz? Jak ja mówię że gram 10 lat to przychodzą ludzie i mówią że grali 15 i nic się nie znam na tej grze bo nie grałem jak PRAWDZIWI prosi grali. xD" ~Hejnewar

Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.09
7,965,879 unikalne wizyty