Witaj Wesnothańczyku
Zobacz temat
 Drukuj temat
TURNIEJ MOCY UKRYTEJ W KAMIENIACH - rok 2015.
Druid
"W czasach gdy zapomniane moce zostały obudzone magicznym dotknięciem, przedwieczni z Akłoisaj poczuli zapomniane tchnienie. To z otchłani czarownic pradawne kamienie mocy przypomniały przedwiecznym o swoim istnieniu. Magiczne runy w nich zaklęte wzywają śmiałków godnych otrzymania mocy w nich ukrytej do turnieju mistrzów. Zbliża się czas, w którym poznamy trzech powierników mocy ukrytej w kamieniach. Co to jest ? Weź udział w turnieju i sam się przekonaj. Sprawdź czy magia zapulsuje w twoich żyłach podczas toczonych pojedynków. Sprawdź czy aby nie Ty jesteś tym jedynym, którego kamień wybrał i pragnie przekazać mu swoje tajemnice."

[img]http://www.rankinggraczybfw.republika.pl/3t/tmuwk-600x200.jpg[/img] is not a valid Image.


Przeżyj wielką turniejową przygodę i stań w szranki w organizowanym turnieju. Czyli oficjalnie informuję, że od chwili obecnej do godz. 18:00 dnia 11 września 2015 r. będą przyjmowane zgłoszenia do "TURNIEJU MOCY UKRYTEJ W KAMIENIACH". Zgłoszenia należy dokonywać na łamach tego forum. W turnieju przewidziane są nagrody rzeczowe. Jakie dokładnie , dowiecie się przed rozpoczęciem turnieju. Jest kilka opcji i kilka propozycji więc zobaczymy. Na chwilę obecną do 15 zgłoszeń są to metalowe przypinki "zaklęte w kamieniu". Podglądowe zdjęcie zamieszczam poniżej. Jeżeli liczba zgłoszeń przekroczy 20 dojdą kolejne.

Nagrody dla zwycięzcy

[img]http://www.rankinggraczybfw.republika.pl/2r/tmuwk-2015-nagroda.JPG[/img] is not a valid Image.

[img]http://www.rankinggraczybfw.republika.pl/2r/nagrody1-tmuwk.jpg[/img] is not a valid Image.


Nagrody za zajęcie miejsc od 1 do 3.


[img]http://www.rankinggraczybfw.republika.pl/3t/przypinka+kamien.jpg[/img] is not a valid Image.


Zachęcam więc do szlifowania formy grając gry do naszego rankingu, gdyż zarówno przy tworzeniu grup jak i później w przypadku takiej samej ilości zdobytych punków turniejowych będzie to miało znaczenie. Wyniki gier turniejowych oczywiście zostaną uwzględnione w POLSKIM RANKINGU GRACZY BfW. Dlatego zgłoszenie udziału przez nowych graczy będzie traktowane jednocześnie jako zgoda na ujęcie ich w rankingu. Dodatkowo każdy z aktywnych uczestników turnieju otrzyma punkty chwały. W turnieju będzie też można wywalczyć „CZAR ZAPOMNIANEJ MOCY” (dla niewtajemniczonych informacje na jego temat szukajcie w AKADEMII RANKINGU).

[img]http://www.rankinggraczybfw.republika.pl/3t/rankingbaner600x40.jpg[/img] is not a valid Image.


Mając jednocześnie na uwadze, że jest jeszcze chwila do rozpoczęcia turnieju proszę zgłaszać sugestie i zapytania związane z zapisami w regulaminie.

REGULAMIN


ROZDZIAŁ I - podstawowe zasady.


1. Uczestników turnieju obowiązują szeroko pojęte zasady fair play.
2. Gramy na:
- stabilnej wersji gry BfW opatrzonej początkowym symbolem 1.12.
- erze domyślnej,
- oficjalnym serwerze (w przypadku problemów technicznych gracze na forum turnieju ustalają między sobą gdzie dokończą rozgrywkę).
2.1. Gramy z timerem ustawionym na 360 sekund (początkowy limit: 360 s / zapas: 360 s / premia tury: 300 s / premia akcji: wedle uznania) - chyba, że obaj gracze wyrażą zgodę na grę z innymi ustawieniami. W takim wypadku informację o tym fakcje należy zamieścić rozpoczynając rozgrywkę. Brak takiego wpisu może stanowić podstawę do nie uwzględnienia gry.
3. Po rozegranym meczu zwycięzca zgłasza informację o pojedynku na forum turnieju zamieszczając link do zapisu rozgrywki (powtórki można zamieszczać na zewnętrznym serwerze lub podlinkować bezpośrednio z http://replay.wes....org/1.12/ - tak aby można ją było bezproblemowo pobrać ). Informacja powinna zawierać nicki graczy, kto wygrał, która grupa lub, która faza (ćwierćfinał, półfinał, finał) rozgrywki.
4. W turnieju może wziąć udział każdy zarejestrowany użytkownik tego serwisu, jest tylko jedno ograniczenie z jednego adresu IP można dokonać tylko 1 zgłoszenia.
5. Tytuł gry turniejowej na lobby musi zawierać adres strony naszego serwisu czyli wesnoth.com.pl z dopiskiem tournament (przykład: Tournament - wesnoth.com.pl).
6. W przypadku, gdy nastąpi rozłączenie jednego z graczy, drugi zapisuje grę i czeka na powrót przeciwnika (minimalny czas oczekiwania pięć minuty). Jeśli przeciwnik nie wróci, zachowujemy zapis i grę należy dokończymy w późniejszym terminie. W przypadku, gdy gra nie zostanie dokończona w terminie podstawowym z pkt 11, zostaje uznana za przegraną przez zawodnika, który miał dc. Oczywiście należy o tym fakcie poinformować na forum. Szczególne przypadki będą rozpatrywane indywidualnie.

ROZDZIAŁ II - faza grupowa


7. Gracze, którzy zgłoszą chęć udziału w turnieju :
- zostaną podzieleni na dwie grupy A i B,
- w fazie grupowej będą toczyli pojedynki na losowo wybranej mapie z dodatku RBY Classic.
<<<UWAGA: Ponieważ jest problem z RBY, dlatego sami wybieramy mapy. Jedynie gdy nie ma zgody korzystamy z RBY. / Because there is a problem with RBY, so we choose the map. Only when there is no consensus on use of RBY. / Потому что есть проблема с RBY, выбираем карту сами. Только тогда, когда нет консенсуса используем c RBY.>>>
W grupach gramy każdy z każdym po jednym pojedynku. Z każdej grupy zostanie wyłonionych 4 graczy z największą ilością zgromadzonych punktów. Przejdą oni do następnej fazy. W przypadku, gdy po zakończeniu rozgrywek grupowych gracze będą posiadali taką samą ilość zdobytych punktów o tym, kto zajmie wyższą pozycje do awansu decyduje wynik bezpośredniego pojedynku rozegranego między tymi graczami w grupie. W przypadku, gdy powyższe rozwiązanie nie da rozstrzygnięcia (np. w grupie będzie trzech graczy z taką samą ilością punktów i ich bezpośrednie mecze nie pozwalają jasno stwierdzić, kto powinien wyjść z grupy, na której pozycji) zadecyduje o tym jego pozycja w rankingu. Tabela dostępna tutaj : http://www.rankin...nking.html .
7.1 Kto nie rozegra przynajmniej jednej gry w pierwszym tygodniu trwania turnieju, zostanie zdyskwalifikowany.
8. Faza grupowa punktacja:
a ) punktacja w podstawowym terminie (terminy ustalone bezpośrednio między graczami):
- 3 pkt za zwycięstwo,
- 1 pkt za przegraną,
b ) punktacja w dodatkowym terminie (terminy wyznaczone przez organizatora):
- pojedynki odbyte zostaną punktowane jak w pkt 8a,
- pojedynki, które nie zostaną rozegrane będą potraktowane jako walkower. Punktacja w takim przypadku 3 pkt. dla gracza, który stawił się w wyznaczonym terminie gotowy do rozegrania gry i minus 1 pkt. dla gracza (graczy), którzy nie stawili się na pojedynek. Czas oczekiwania na zgłoszenie graczy w dodatkowym terminie wynosi 10 minut licząc od wyznaczonej przez organizatora godziny. (Uwaga walkowery nie będą uwzględniane w rankingu, a jedynie w punktacji turniejowej).
Nadzór nad prawidłowym przebiegiem pojedynków wyznaczonych w dodatkowym terminie będzie sprawował organizator lub osoba wyznaczona przez niego. Informacja na ten temat zostanie zamieszczona na forum turnieju.

ROZDZIAŁ III - ćwierć finały, półfinały i finały.


9. Ćwierćfinały, półfinały i finały gramy na mapach: Ruiny Sulli, Pustkowia Wyjących Upiorów, Przeprawa Silverhead, Jezioro Spadającej Gwiazdy, Delta Sablestone - wybrane na przemian przez finalistów. W chwili, gdy będzie konieczne rozegranie trzeciego rozstrzygającego pojedynku mapa powinna zostać wybrana w sposób losowy (RBY Classic).
9.1 Pary ćwierćfinałowe zostaną utworzone na zasadzie "największa liczba punktów w grupie A/B - najmniejsza liczba punktów w grupie B/A" (czyli: A1-B4, B1-A4, A2-B3, B2-A3).
9.2 Zestawienie w półfinałach zostanie ustalone przez organizatora.
10. Ćwierćfinały, półfinały a następnie finały gramy do 2 zwycięstw.

ROZDZIAŁ IV - terminy.


11. Terminy :
- zapisy trwają od dnia dzisiejszego do godziny 18:00 do dnia 11 września 2015 r. (w okolicy godziny 20:00 powinny pokazać się zestawienia grup i od tego czasu posiadacze CZM będą mogli czarować ),
- mecze fazy grupowej powinny być rozegrane w przedziale czasowym od dnia 12 września do dnia 7 października 2015 r. Uwaga zawodnicy między sobą ustalają pojedynki w terminie do 3 października 2015 r. (termin podstawowy). W terminie dodatkowym tj. 4 – 7 października 2015 r. godzinę pojedynku ustala organizator. Nie stawienie się w tym terminie skutkuje przyznaniem punktów ujemnych (patrz pkt 8 regulaminu).
- mecze ćwierćfinałowe powinny być rozegrane w przedziale czasowym od dnia 7 października 2015 r. do dnia 21 października 2015 r. (termin podstawowy do 18.10.2015 r. termin dodatkowy 19-21.10.2015r.)
- mecze półfinałowe powinny być rozegrane w przedziale czasowym od dnia 13 października 2015 r. do dnia 3 listopada 2015 r. (termin podstawowy do 01.11.2015 r. termin dodatkowy 2-3.11.2015r.)
- mecze finałowe będą rozgrywane od dnia 4 listopada 2015 r. do 15 listopada 2015 r.
12.Terminy mogą ulec skróceniu w przypadku sprawnego przebiegu turnieju.


Wyjaśnienie: W pierwszych tygodniach gracze umawiają się miedzy sobą na pojedynki. W drugim tygodniu zostaną rozpisane mecze, które nie został jeszcze rozegrane. Nadal jednak będzie można grać i umawiać się miedzy sobą do końca terminu podstawowego. Odbyte spotkania wyznaczone na termin dodatkowy (3 tydzień) zostaną wykreślane po zgłoszeniu rozegranego pojedynku. Jedynie nieobyte pojedynki będą punktowane w sposób opisany powyżej w punkcie 8b.

ROZDZIAŁ V - informacje końcowe.


13. Nieprzestrzeganie którejkolwiek z zasad grozi usunięciem z turnieju. Może to jednak nastąpić, dopiero po uprzednim udzieleniu graczowi ostrzeżenia przez organizatora i przeprowadzeniu na forum dyskusji, której celem będzie poznanie zdania uczestników turnieju w tym temacie.
14. Organizator turnieju może zmodyfikować powyższe zasady w zależności od okoliczności. Informacje o ewentualnych modyfikacjach zostaną zamieszczone na forum.
15. Organizator posiada prawo do rozstrzygania wszelkich wątpliwości w całym turnieju, a jego decyzje są ostateczne.
16. Zapisanie się do turnieju jest jednoznaczne z zaakceptowaniem wyżej wymienionych zasad.

-----------------------------------------------------------
INFORMACJE TURNIEJOWE

Aktualizacja na dzień 12.11.2015r. godz. 22:00
-----------------------------------------------------------


[img]http://www.rankinggraczybfw.republika.pl/3t/pucharyBfW200.jpg[/img] is not a valid Image.


Klasyfikacja końcowa :

1 miejsce - Caritas
2 miejsce - Scaramush
3 miejsce - sordan


-----------------------------------------------------------
ROZGRYWKI FINAŁOWE:
(final)
[img]http://www.rankinggraczybfw.republika.pl/3t/2nd.gif[/img] is not a valid Image.[img]http://www.rankinggraczybfw.republika.pl/3t/1st.gif[/img] is not a valid Image.[img]http://www.rankinggraczybfw.republika.pl/3t/3rd.gif[/img] is not a valid Image.
-----------------------------------------------------------


Rozgrywka o I miejsce:
Caritas vs Scaramush (2 : 1)

Rozgrywka o III miejsce:
sordan vs vandal (2 : 0) - walkower - vandal nie odpisuje na wysłane zapytania i nie stawił się na wyznaczony pojedynek.

-----------------------------------------------------------
ROZGRYWKI PÓŁFINAŁOWE:
(semi-final)
-----------------------------------------------------------


Caritas vs sordan (2 : 1) do rozgrywek finałowych o 1 miejsce przechodzi Caritas, pojedynki o 3 miejsce stoczy sordan.
Scaramush vs vandal (2 : 1)do rozgrywek finałowych o 1 miejsce przechodzi Scaramush, pojedynki o 3 miejsce stoczy vandal.

-----------------------------------------------------------
ROZGRYWKI ĆWIERĆFINAŁOWE:
(quarterfinals)
-----------------------------------------------------------


Caritas vs Poliuks (2 : 0) do rozgrywek półfinałowych przechodzi Caritas
Scaramush vs pe_em (2 : 0) do rozgrywek półfinałowych przechodzi Scaramush
Modrzew vs Sordan (0 : 2) do rozgrywek półfinałowych przechodzi Sordan
vandal vs Ariu (2 : 1) do rozgrywek półfinałowych przechodzi vandal

-----------------------------------------------------------
SKŁADY GRUP TURNIEJOWYCH
-----------------------------------------------------------


GRUPA A
1. Caritas - 28 punktów (rozegrane 9 gier - 1 gra wygrana przez walkower)
2. Modrzew - 24 punktów (rozegrane 8 gier - 2 gry wygrane przez walkower)
3. Ariu - 24 punkty (rozegrane 8 gier - 2 gry wygrane przez walkower)
4. pe_em - 22 punkty (rozegrane 10 gier)

5. Sobieski - 22 punktów (rozegrane 9 gier - 1 gra wygrana przez walkower)
6. Deidara - 20 punktów (rozegrane 6 gier - 3 gry wygrane przez walkower - 1 gra przegrana przez walkower)
7. Dragon_Blade - 16 punktów (rozegrane 6 gier - 3 gry wygrane przez walkower, 1 gra przegrana przez walkower)
8. Jarom - 13 punktów (rozegrane 9 gier - 1 gra przegrana przez walkower )
9. Hejnewar - 0 punktów (rozegrane 4 gry - 6 gier przegranych przez walkower)
10. Kuki1537 - 0 punktów (rozegrane 4 gry - 6 gier przegrane przez walkower)
11. MrTree - (-4) punkty (rozegrane 3 gry - 7 gier przegranych przez walkower)
-. Placek070 - zdyskwalifikowany - regulamin pkt 7.1 (disqualified - дисквалифицированный)

GRUPA B
1. Scaramush - 24 punktów (rozegrane 10 gier)
2. vandal - 24 punktów (rozegrane 9 gier - 1 gra wygrana przez walkower)
3. Sordan - 22 punkty (rozegrane 10 gier)
4. Poliuks - 22 punkty (rozegrane 9 gier - 1 gra wygrana przez walkower)

5. ElderofZion - 22 punktów (rozegrane 10 gier)
6. Mr_Gray - 20 punktów (rozegrane 9 gier - 1 gra wygrana przez walkower)
7. Igorbat99 - 20 punktów (rozegrane 10 gier)
8. MasterBao - 16 punktów (rozegrane 9 gier - 1 gra przegrana przez walkower)
9. bpawel10 - 12 punktów (rozegrane 10 gier)
10. Codename - 12 punktów (rozegrane 8 gier - 2 gry przegrane przez walkowery)
11. Dunno - 8 punktów (rozegrane 6 gier - 4 gry przegrane przez walkower)


-----------------------------------------------------------------------
LISTA UCZESTNIKÓW :
Mieszkańcy: Polski, Irlandii, Białorusi, Rosji, Kazachstanu.
-----------------------------------------------------------------------

1. Dragon_Blade
2. pe_em
3. Sobieski
4. Hejnewar
5. Kuki1537
6. Dunno
7. Scaramush
8. ElderofZion
9. MrTree
10. Ariu
11. Caritas
12. Deidara
13. igorbat99
14. bpawel10
15. Poliuks
16. Modrzew
17. Placek070
18. sordan
19. Jarom
20. MasterBao
21. vandal
22. Mr_Gray
23. Codename

[img]http://www.rankinggraczybfw.republika.pl/3t/elfka200.jpg[/img] is not a valid Image.


-----------------------------------------------------------------------
INFORMACJE DODATKOWE :
-----------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------


GRY W TERMINIE DODATKOWYM

Mecze rozegrane zostaną usunięte z listy. / Игры играют будут удалены из списка.


4 października 2015 r.
Ariu (3 pkt) vs Hejnewar (- 1 pkt) dnia 04.10.2015 r. godz. 10:00 (GRUPA A )
Kuki1537 (- 1 pkt) vs Jarom (- 1 pkt) 04.10.2015 r. godz. 10:00 (GRUPA A )
Deidara (3 pkt) vs Dragon_Blade (- 1 pkt) dnia 04.10.2015 r. godz. 10:00 (GRUPA A )
MasterBao (- 1 pkt) vs Dunno (- 1 pkt) dnia 04.10.2015 r. godz. 10:00 (GRUPA B )

Kuki1537 (- 1 pkt) vs Modrzew (3 pkt) 04.10.2015 r. godz. 14:00 (GRUPA A )
Deidara (- 1 pkt) vs Mr-Tree (- 1 pkt) dnia 04.10.2015 r. godz. 14:00 (GRUPA A )

Ariu (3 pkt) vs MrTree (- 1 pkt) dnia 04.10.2015 r. godz. 20:00 (GRUPA A )
Dragon_Blade (3 pkt) vs Hejnewar (- 1 pkt) dnia 04.10.2015 r. godz. 20:00 (GRUPA A )
Kuki1537 (- 1 pkt) vs Deidara (3 pkt) 04.10.2015 r. godz. 20:00 (GRUPA A )
vandal (3 pkt) vs Dunno (- 1 pkt) dnia 04.10.2015 r. godz. 20:00 (GRUPA B )

Hejneware (- 1 pkt) vs Mr.Tree (- 1 pkt) 04.10.2015 r. godz. 22:00 (GRUPA A )

5 października 2015 r.
Sobieski (3 pkt) vs MrTree (- 1 pkt) dnia 05.10.2015 r. godz. 20:00 (GRUPA A )
Hejnewar (- 1 pkt) vs Deidara (3 pkt) 04.10.2015 r. godz. 20:00 (GRUPA A )
Codename (- 1 pkt) vs Dunno (- 1 pkt) dnia 05.10.2015 r. godz. 20:00 (GRUPA B )

6 października 2015 r.
Hejnewar (- 1 pkt) vs Kuki1537 (- 1 pkt) 06.10.2015 r. godz. 8:00 (GRUPA A )
MrTree (- 1 pkt) vs Dragon_Blade (3 pkt) dnia 04.10.2015 r. godz. 8:00 (GRUPA A )

Hejneware (- 1 pkt) vs Modrzew (3 pkt) 06.10.2015 r. godz. 16:00 (GRUPA A )
Kuki1537 (- 1 pkt) vs Dragon_Blade (3 pkt) dnia 04.10.2015 r. godz. 16:00 (GRUPA A )

Caritas (3 pkt) vs MrTree (- 1 pkt) dnia 04.10.2015 r. godz. 20:00 (GRUPA A )
Poliuks (3 pkt) vs Dunno (- 1 pkt) dnia 06.10.2015 r. godz. 20:00 (GRUPA B )
Codename (- 1 pkt) vs Mr_Gray (3 pkt) dnia 06.10.2015 r. godz. 20:00 (GRUPA B )

Kuki1537 (- 1 pkt) vs MrTree (- 1 pkt) dnia 04.10.2015 r. godz. 22:00 (GRUPA A )


Oczywiście rozegrane przed terminami wyznaczonymi pojedynki zostaną uwzględnione, a mecze wykreślone z terminów dodatkowych. Dokładniejszy opis jak będzie wyglądało sprawdzanie listy zamieszczę w późniejszym terminie.

-----------------------------------------------------------------------


Ilości przyznanych po zakończeniu turnieju punktów chwały:

1 pkt dla każdego gracza, który :
- zgłosił się do turnieju i rozegrał przynajmniej trzy pojedynki.
- przeszedł do gier ćwierćfinałowych.
- przeszedł do gier półfinałowych.
- zajął 3 miejsce w turnieju.
2 pkt dla gracza który zajął 2 miejsce w turnieju.
3 pkt dla gracza który zajął 1 miejsce w turnieju.
Edytowane przez Druid dnia 12-11-2015 23:11
Dingo napisał:

Postaram się ignorować wszelkie możliwości do offtopowej dyskusji, ale może nawet lepiej by w ogóle już nigdy z wami nie wchodzić w dyskusję. Grin (<- pozwoliłem sobie dodać z własnej inwencji Wink)
 
www.rankinggraczybfw.republika.pl/ranking.html
Dragon_Blade
Zgłaszam chęć do wzięcia udziału w turnieju. Smile
Bóg, Honor i Ojczyzna, to te rzeczy które mają wartość.
 
ForPeace
Niech to, uprzedziłeś mnie, Dragon_Blade. Dobra, koniec marudzenia Grin

Zgłaszam się do turnieju. Już na otwarciu życzę powodzenia uczestnikom turnieju, jak również liczę na to, że ten turniej przyniesie - po raz kolejny - dużo dobrej zabawy. Smile

Ps. Liczyłem jednak na to, że weźmiesz pod uwagę moje sugestie z ostatniego turnieju...http://www.wesnot...post_27380. Chodzi głównie o timer.
Edytowane przez ForPeace dnia 28-08-2015 23:20
Mój ladderowy profil

Zarządzam polskim tłumaczeniem Bitwy o Wesnoth. Jeżeli chcesz pomóc, pisz tutaj.

"10 lat mówisz? Jak ja mówię że gram 10 lat to przychodzą ludzie i mówią że grali 15 i nic się nie znam na tej grze bo nie grałem jak PRAWDZIWI prosi grali. xD" ~Hejnewar
 
Druid
pe_em napisał(a):
.... Liczyłem jednak na to, że weźmiesz pod uwagę moje sugestie z ostatniego turnieju...http://www.wesnot...post_27380. Chodzi głównie o timer.


Spokojnie naniosę je. Wink Po prostu, po info od Jaroma postanowiłem trochę szybciej wystartować z zapisami, żeby on mógł zakosztować organizacyjnych przyjemności w listopadzie i nie ze wszystkim się wyrobiłem. Ale dobrze, że przypominasz. Wink
Edytowane przez Druid dnia 29-08-2015 02:12
Dingo napisał:

Postaram się ignorować wszelkie możliwości do offtopowej dyskusji, ale może nawet lepiej by w ogóle już nigdy z wami nie wchodzić w dyskusję. Grin (<- pozwoliłem sobie dodać z własnej inwencji Wink)
 
www.rankinggraczybfw.republika.pl/ranking.html
Druid
Panowie dziękuję za tak szybką reakcję. Pfft To ja może już zacznę przygotowywać te dodatkowe nagrody. Wink Będą to koszulki z husarią. Dlatego pytanko jakie rozmiary będą potrzebne ? Cool

@pe_em Możesz zerknąć na regulamin turnieju - czy jeszcze coś nie wypatrzysz ? Wink Naniesiono zmiany w pkt 2.1 i dodano pkt 9.1-2 (według Twoich sugestii).
Edytowane przez Druid dnia 30-08-2015 10:17
Dingo napisał:

Postaram się ignorować wszelkie możliwości do offtopowej dyskusji, ale może nawet lepiej by w ogóle już nigdy z wami nie wchodzić w dyskusję. Grin (<- pozwoliłem sobie dodać z własnej inwencji Wink)
 
www.rankinggraczybfw.republika.pl/ranking.html
Kuki1537
Zgłaszam się.
 
Dunno
Co mi tam, zgłaszam się.
Już czwarty rok bez podpisu!
 
Scaramush
add me please 2 cup also. If i understood correctly, registretion will be up to 11 september and then cup will start?
 
Druid
Scaramush napisał(a):
... registretion will be up to 11 september and then cup will start?

Yes.
My English is very poor. You know the rulet ? Regulations will only Polish.
Dingo napisał:

Postaram się ignorować wszelkie możliwości do offtopowej dyskusji, ale może nawet lepiej by w ogóle już nigdy z wami nie wchodzić w dyskusję. Grin (<- pozwoliłem sobie dodać z własnej inwencji Wink)
 
www.rankinggraczybfw.republika.pl/ranking.html
ForPeace
Druid napisał/a:
My English is very poor. You know the rulet ? Regulations will only Polish.


Scaramush is Belarussian, so he's able to understand some of our rules. And if he needs some help, I am ready to do it.

@pe_em Możesz zerknąć na regulamin turnieju - czy jeszcze coś nie wypatrzysz ? Wink Naniesiono zmiany w pkt 2.1 i dodano pkt 9.1-2 (według Twoich sugestii).


Dziękuję serdecznie.

"9. Ćwierćfinały, półfinały i finały gramy na mapach: Ruiny Sulli, Pustkowia Wyjących Upiorów, Przeprawa Silverhead, Jezioro Spadającej Gwiazdy, Delta Sablestone - wybrane na przemian przez finalistów. W chwili, gdy będzie konieczne rozegranie trzeciego rozstrzygającego pojedynku mapa powinna zostać wybrana w sposób losowy (RBY Classik). "

Classic, a nie Classik. Cała przyjemność po mojej stronie. Wink
Edytowane przez ForPeace dnia 30-08-2015 17:04
Mój ladderowy profil

Zarządzam polskim tłumaczeniem Bitwy o Wesnoth. Jeżeli chcesz pomóc, pisz tutaj.

"10 lat mówisz? Jak ja mówię że gram 10 lat to przychodzą ludzie i mówią że grali 15 i nic się nie znam na tej grze bo nie grałem jak PRAWDZIWI prosi grali. xD" ~Hejnewar
 
Druid
Turniej przekroczył granicę. Scaramush potwierdził na PW, że rozumie regulamin. Panowie wiecie co to znaczy ? Mogą pojawić się i inni a ja nie wiem czy na to mój angielski jest przygotowany. Grin Liczę na waszą pomoc jbc.
@pe_em Dzięki za deklaracje i korektę. Jak strasznie namieszam, to tłumacz z druidzenia na zrozumiałe. Grin
Dingo napisał:

Postaram się ignorować wszelkie możliwości do offtopowej dyskusji, ale może nawet lepiej by w ogóle już nigdy z wami nie wchodzić w dyskusję. Grin (<- pozwoliłem sobie dodać z własnej inwencji Wink)
 
www.rankinggraczybfw.republika.pl/ranking.html
MrTree
Oczywiście że się zgłaszam Grin
 
Ariu
Podobno dobra zabawa znowu wzywa. Pfft Zgłaszam się.
Ariu
 
Scaramush
Hello. I just now wrote a topic about ur cup at russian forum.
http://forum.wesnothlife.ru/index.php?topic=1602.msg30376#msg30376 - if smb understand rusiian. So, i hope soon more players will join. And i have some notes: 1. u have rather strange timer, 300-300-300-0(5 minutes) - on my opinion - will be better. 2. i almost sure that i made some mistakes when i wrote about cup on WesnothLife, so be better if smb will watch for our games and correct it. Also i want to say that not all maps in rby classic are balans, pacticularly Sablestone, Aethermaw, den of onis, hornshark, freelands, stings garrison. So, i want to recomend u allow 1-2 restart of game(if both players are agree). Also. This topic - is topic where everybody can register and later put replays(am i understood correctly?)More. in group step bo1, in others - bo2? thx for answers
 
igorbat99
Add me please to cup.^-^
 
Caritas
Pisze się!
Edytowane przez Caritas dnia 31-08-2015 19:54
 
Deidara
Jeszcze mnie tutaj nie było... Też się zgłaszam, jednocześnie wykazując chęć zapisania się do Rankingu Pfft
„Zniszczmy doszczętnie ten żałosny świat i przejdźmy do kolejnego.”
~ Chara
 
Druid
igorbat99 napisał(a):
Add me please to cup.^-^


@igorbat99 You know the rulet ? Regulations will only Polish.

Scaramush napisał(a):
Hello. I just now wrote a topic about ur cup at russian forum.
http://forum.wesnothlife.ru/index.php?topic=1602.msg30376#msg30376 - if smb understand rusiian. So, i hope soon more players will join. And i have some notes: 1. u have rather strange timer, 300-300-300-0(5 minutes) - on my opinion - will be better. 2. i almost sure that i made some mistakes when i wrote about cup on WesnothLife, so be better if smb will watch for our games and correct it. Also i want to say that not all maps in rby classic are balans, pacticularly Sablestone, Aethermaw, den of onis, hornshark, freelands, stings garrison. So, i want to recomend u allow 1-2 restart of game(if both players are agree). Also. This topic - is topic where everybody can register and later put replays(am i understood correctly?)More. in group step bo1, in others - bo2? thx for answers


@ Scaramush Thank you for http://forum.wesn...6#msg30376 Wink And you said that you give advice in Polish. Therefore :
1. Timer zostaje 360/300/360. Na ten temat była dyskusja u nas na forum dwa lata temu. Ty nie wiesz co moi przyjaciele potrafią robić podczas gry (pozdrowienia dla sordana Grin).
2. Poprawiać regulamin po rosyjsku, chyba przeceniasz moje zdolności do języków.
3. Balans RBY Classic – tak masz rację nie widzę problemu na restart jeśli obaj gracze wyrażą zgodę.
4. Tak tutaj na forum dokonujemy zgłoszenia do turnieju, a w trakcie jego trwania zgłaszamy powtórki. Widziałem, że moi koledzy pracują już nad angielską wersja regulaminu. Chyba Cie polubili więc nie popsuj tego. Wink

@Deidara Do rankingu po zgłoszeniu w tym temacie zostaniesz zapisany po rozegraniu 1 gry turniejowej. Jak chcesz wcześniej to wiesz co robić. Wink
Edytowane przez Druid dnia 01-09-2015 21:00
Dingo napisał:

Postaram się ignorować wszelkie możliwości do offtopowej dyskusji, ale może nawet lepiej by w ogóle już nigdy z wami nie wchodzić w dyskusję. Grin (<- pozwoliłem sobie dodać z własnej inwencji Wink)
 
www.rankinggraczybfw.republika.pl/ranking.html
bpawel10
Ja też się zgłaszam Smile
 
igorbat99
I know rules.
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.71
9,986,465 unikalne wizyty