Witaj Wesnothańczyku
Zobacz temat
 Drukuj temat
Pierwsza kampania EEaW - szukamy programisty
Sagez
Po tym wielkim spojlerze w tytule już chyba nikogo bardziej nie zaskoczę, prawda?
Kampania i tak prawie na pewno powstanie, szukamy tylko programisty, dzięki któremu powstanie szybciej, może nawet na gwiazdkę. Jest ktoś chętny?

Mamy mapy, mamy dialogi, mamy bohaterów i połowę fabuły... Uwaga, spojlery!

DRAMATIS PERSONAE (osoby dramatu)

Jan Waśń - Mieszka samotnie w szałasie nad zarośniętym stawem bo zbyt często bił innych chłopów, czasem na zlecenie [wycięte]. Oficjalnie pochodzi ze szlachty zagrodowej, nieoficjalnie z gołoty, a praktycznie to wszystko bujda. Niezbyt rozgarnięty rębajło uzależniony od bitki i adrenaliny. Co gorsza, jest całkiem niezły w szabli, którą odziedziczył po pradziadku walczącym pod królem Batorym. Poza wywijaniem batorówką i piciem wódki talentów brak.

Jerzy Potocki - Mieszka w [wycięte]. Szlachetny i ideowy, pragnie z całych sił ratować ojczyznę, niestety musi to robić z [wycięte], choć jest porucznikiem koronnym. Stracił konia i szablę, czego się niezmiernie wstydzi. Poznajemy go w chwili, kiedy [wycięte].

Maciej Wola - Mieszka w ostatnim domu we wsi. [wycięte], z lekka megaloman, sprytny i chciwy. Robi dobrze, ale nie wie, że robi dobrze. Cynicznie wykorzystuje innych plebejuszy. Dzięki jego [wycięte] wydarzenia często wymykają się spod kontroli.

Stefan Kowalski - Mieszka w zrujnowanym dworku nad przeprawą. Majątek jest zrujnowany częściowo z powodu wydatków Kowalskiego na proch oraz materiały łatwopalne. Innym powodem są częste eksplozje, Kowalski wysadził już swój most, którego resztki sterczą z wody. Jest fanem broni palnej i zawsze ma przy sobie nabite pistolety. Nienawidzi [wycięte] ponieważ ten [wycięte]. Polityka jest mu obojętna, chce dowieść wyższości pistoletu nad szlachecką szablą.

Koniec, więcej nie zdradzę!
***

Interesują nas tylko poważne oferty. Dajemy sobie dowolny czas na wybranie osoby, której powierzymy prace nad kampanią od strony technicznej. Oczywiście na ochotnika czekają creditsy, sława oraz wdzięczność fanów EEaW.
Napiszę jeszcze tylko, że kampania nie będzie zbyt długa, ale będzie bardzo wypełniona akcją, bez najbardziej oklepanych i uciążliwych zadań, jakie znamy z innych kampanii.
Demo kampanii chętnie wypuścilibyśmy jak najszybciej.
''I śmieszna impotencja słów wobec życia!'' - Witold Gombrowicz, Dzienniki
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.04
8,164,795 unikalne wizyty