Witaj Wesnothańczyku
Zobacz temat
 Drukuj temat
MIĘDZYNARODOWY SMOCZY TURNIEJ "THE BATTLE FOR WESNOTH" - POLSKA EDYCJA 2017 ROK.
Druid
Zapraszam do udziału w turnieju.

I invite on the tournament.

English - forums.wesnoth.org

[img]http://www.rankinggraczybfw.republika.pl/banery/smoki-baner-600x200.png[/img] is not a valid Image.

i.imgur.com/WgdQLwQ.png


Witam wszystkich miłośników gry „The Battle for Wesnoth” na stronach Smoczego Turnieju. Został on zorganizowany przy POLSKIM RANKINGU GRACZY BfW, a co za tym idzie, wszystkie rozegrane i zweryfikowane pozytywnie gry turniejowe, zostaną w nim uwzględnione. Podobnie jak w poprzednim turnieju, podczas zapisów, faworyzowani będą gracze posiadający już swoją „historię multiplayer”. Zaznaczę, że nie chodzi mi tutaj o to czy i jak potrafią grać, ale o pewien poziom zachowań fair play oraz wywiązywania się z tego, na co sami się decydują (czyli jak zgłaszam chęć uczestnictwo w turnieju, to potem robię wszystko co w moje mocy aby rozegrać swoje gry - nawet gdy już nie mam szans na awans).
Osoby, które brały udział we wcześniejszych turniejach (których byłem organizatorem) i oddały więcej niż 2 gry walkowerem w jednym z nich, będą mogły brać udział w obecnym jedynie przy niskiej frekwencji. Przy zgłoszeniu zostaną one ujęte na liście rezerwowej i z niej według kolejności zgłoszeń dopiero będą mogły znaleźć się na liście podstawowej uczestników (tutaj kolejność zgłoszeń może mieć duże znaczenie).
Podczas zapisów uczestników na listę podstawową będzie brane kryterium związane z miejscem w rankingu (brane pod uwagę będą takie rankingi jak LADDER czy nasz POLSKI). Na „nowych” graczy (tj. tych którzy nie mają tzw. „historii multiplayer”) będzie czekała „smocza kwalifikacja”.

[img]http://www.rankinggraczybfw.republika.pl/test/DT-kwalifikacje-2017.jpg[/img] is not a valid Image.


Na czym będzie ona polegała ? To proste, potrzeba wytrwać o jedną turę dłużej niż pozostali biorący w niej udział. Nie będzie to klasyczna gra 1 na 1 ale smoczy survival. Gry związane ze smoczą kwalifikacją będą zakładane przez organizatora (lub osobę wyznaczoną przez niego), na ogólnym serwerze, o wyznaczonej porze. Przewiduję kilka terminów z tym związanych. W przypadku gdy chętnych do wzięcia w niej udziału o wyznaczonej porze będzie więcej niż miejsc, o uczestnictwie zadecyduje kolejność zgłoszeń do turnieju. Pozostali będą musieli poczekać na kolejny termin. Jeżeli cała grupa dotrwa do końca „smoczej kwalifikacji”, to oczywiście każdy z nich znajdzie się na liście uczestników. Osoby, które nie przebrną „smoczej kwalifikacji” (może się i tak zdarzyć że cała grupa nie przebrnie), zostaną umieszczone na końcu listy rezerwowej i będą miały szansę wzięcia udział w turnieju jedynie przy bardzo niskiej frekwencji. Dodam, że w mojej ocenia „smocza kwalifikacja” nie będzie łatwa – będzie timer, będzie mało złota na start i oczywiście będą smoki. Wink

Na chwilę obecną (do wyjaśnień) przyjmuję, że uczestników turnieju będzie około 20, więc nawet jeżeli na podstawowej liście będzie 16 to z rezerwowej i tak 4 pierwsze zgłoszenia się załapią do udziału w turnieju. Ostateczną ilość uczestników turnieju podam przed końcem zapisów, gdy coś więcej będzie można powiedzieć o zainteresowaniu.

Gracze, którzy posiadają kartę „CZAR ZAPOMNIANEJ MOCY” w przypadku dokonania zgłoszenia i ulokowaniu ich na liście rezerwowej (np. z powodu gier oddanych walkowerem), mogą ją wykorzystać do 5 dni przed zakończeniem zapisów. Ewentualne informacje z tym związane proszę zamieścić na forum turnieju. W przypadku wykorzystania CZM z automatu zostają ulokowani na liście uczestników. Niestety tym razem nie będzie innych profitów z racji jej posiadania (mowa o możliwość zamiany w grupach).

Uwaga aby dokonać kompletnego zgłoszenia do turnieju należy posiadać również konto (nick) z hasłem do logowania na serwer multiplayer (dalej nazwany laddernick). Jak coś nie jest dla Was jasne piszcie. Mam nadzieję, że wprowadzone zmiany związane z kwalifikowaniem do turnieju wpłyną pozytywnie na poziom toczonych pojedynków i zabawa będzie przednia - czego wszystkim serdecznie życzę.

Teraz już do konkretów, czyli oficjalnie informuję, że od chwili obecnej do godz. 18:00 dnia 28 listopada 2017 r. będą przyjmowane zgłoszenia do Międzynarodowego Smoczego Turnieju „The Battle for Wesnoth” – Polska edycja 2017. Dla osób bez tzw. . „historii multiplayer” termin zapisów upływa 24.11.2017 r. o godz. 18:00. Aby wziąć udział w turniej będą one musiały przejść „smoczą kwalifikację”, która zostanie przeprowadzona w dniach od 25.11.2017 r. do 27.11.2017 r. . Zgłoszenia można dokonywać na łamach tego forum. Dokonując zgłoszenia należy jasno stwierdzić chęć uczestnictwa w turnieju. W zgłoszeniu należy podać również swój laddernick oraz narodowość.

Dla zwycięzcy przewidziano nagrody. Na chwilę obecną są to :

[img]http://www.rankinggraczybfw.republika.pl/test/DT-rzezba-2017.jpg[/img] is not a valid Image.

[img]http://www.rankinggraczybfw.republika.pl/test/DT-szklanka-2017.jpg[/img] is not a valid Image.


REGULAMIN


ROZDZIAŁ I - podstawowe zasady.


1. Uczestników turnieju obowiązują szeroko pojęte zasady fair play.
2. Gramy na:
- stabilnej wersji gry BfW opatrzonej początkowym symbolem 1.12.x
- erze domyślnej (losowy wybór nacji, w przypadku gdy zostanie wylosowana taka sama frakcja, grę należy założyć od nowa - chyba, że obaj gracze postanowią ją kontynuować),
- oficjalnym serwerze (w przypadku problemów technicznych gracze na forum turnieju ustalają między sobą gdzie dokończą rozgrywkę).
2.1. Gramy z timerem ustawionym na 360 sekund (początkowy limit: 360 s / zapas: 360 s / premia tury: 300 s / premia akcji: wedle uznania).
3. Po rozegranym meczu zwycięzca zgłasza informację o pojedynku na forum turnieju zamieszczając link do zapisu rozgrywki (powtórki można zamieszczać na zewnętrznym serwerze lub podlinkować bezpośrednio z http://replay.wes....org/1.12/ - tak aby można ją było bezproblemowo pobrać ). Informacja powinna zawierać nicki graczy, kto wygrał, która grupa lub, która faza (ćwierćfinał, półfinał, finał) rozgrywki.
4. W turnieju obowiązuje czas środkowoeuropejski (UTC + 1). Może to być ważne zawłaszcz dla gości z innych stref czasowych, przy zgłoszeniu udziału oraz gdy dojdzie do wyznaczania terminów gier.
5. Tytuł gry turniejowej na lobby musi zawierać skróconą nazwę turnieju w wersji anglojęzycznej (przykład: Dragon Tournament 2017 lub DT 2017 ).
6. W przypadku, gdy nastąpi rozłączenie jednego z graczy, drugi zapisuje grę i czeka na powrót przeciwnika (minimalny czas oczekiwania 10 minuty). Jeśli przeciwnik nie wróci, zachowujemy zapis i grę należy dokończymy w późniejszym terminie. W przypadku, gdy gra nie zostanie dokończona w terminie podstawowym z pkt 11, zostaje uznana za przegraną przez zawodnika, który miał dc. Oczywiście należy o tym fakcie poinformować na forum. Szczególne przypadki będą rozpatrywane indywidualnie. W przypadku problemów przy ustaleniu ponownego terminu, można zwrócić się z tym do organizatora.

ROZDZIAŁ II - faza grupowa


7. Gracze, którzy zgłoszą chęć udziału w turnieju :
- zostaną podzieleni na czter grupy A, B, C i D,
- w fazie grupowej będą toczyli pojedynki na losowo wybranej mapie (dodatek: International Tournament: Polish Edition).
W grupach gramy każdy z każdym po jednym pojedynku. Z każdej grupy zostanie wyłonionych 4 graczy z największą ilością zgromadzonych punktów (łącznie 16 graczy). Przejdą oni do następnej fazy. W przypadku, gdy po zakończeniu rozgrywek grupowych gracze będą posiadali taką samą ilość zdobytych punktów o tym, kto zajmie wyższą pozycje do awansu decyduje wynik bezpośredniego pojedynku rozegranego między tymi graczami w grupie. W przypadku, gdy powyższe rozwiązanie nie da rozstrzygnięcia (np. w grupie będzie trzech graczy z taką samą ilością punktów i ich bezpośrednie mecze nie pozwalają jasno stwierdzić, kto powinien wyjść z grupy, na której pozycji) zadecyduje o tym jego pozycja w rankingu. Tabela dostępna tutaj : http://rankingbfw...nking.html .
7.1 Kto nie rozegra przynajmniej jednej gry w pierwszym tygodniu trwania turnieju, zostanie zdyskwalifikowany.
8. Faza grupowa punktacja:
a ) punktacja w podstawowym terminie (terminy ustalone bezpośrednio między graczami):
- 3 pkt za zwycięstwo,
- 1 pkt za przegraną,
b ) punktacja w dodatkowym terminie (terminy wyznaczone przez organizatora):
- pojedynki odbyte zostaną punktowane jak w pkt 8a,
- pojedynki, które nie zostaną rozegrane będą potraktowane jako walkower. Punktacja w takim przypadku 3 pkt. dla gracza, który stawił się w wyznaczonym terminie gotowy do rozegrania gry i minus 1 pkt. dla gracza (graczy), którzy nie stawili się na pojedynek. Czas oczekiwania na zgłoszenie graczy w dodatkowym terminie wynosi 5 minut licząc od wyznaczonej przez organizatora godziny. (Uwaga walkowery nie będą uwzględniane w rankingu, a jedynie w punktacji turniejowej).
Nadzór nad prawidłowym przebiegiem pojedynków wyznaczonych w dodatkowym terminie będzie sprawował organizator lub osoba wyznaczona przez niego. Informacja na ten temat zostanie zamieszczona na forum turnieju.

ROZDZIAŁ III – faza gier ćwierćfinałowych


9. Będą dwie grupy ćwierćfinałowe E i F.
Trafią do nich gracze z pozycji od 1 do 4 z grup eliminacyjnych.
GRUPA E: A1, C1, B2, D2, A3, C3, B4, D4,
GRUPA F: B1, D1, A2, C2, B3, D3, A4, C4.
Gdzie litera oznacza grupę z fazy eliminacji, a liczba oznacza pozycję w danej grupie.
9.1 W fazie ćwierćfinałowej pojedynki będą rozgrywane na losowo wybranej mapie (dodatek: International Tournament: Polish Edition).
W grupach gramy każdy z każdym po jednym pojedynku. Z każdej grupy zostanie wyłonionych 4 graczy z największą ilością zgromadzonych punktów (łącznie 8 graczy). Przejdą oni do następnej fazy (czyli półfinałów). W przypadku, gdy po zakończeniu rozgrywek grupowych gracze będą posiadali taką samą ilość zdobytych punktów o tym, kto zajmie wyższą pozycje do awansu decyduje wynik bezpośredniego pojedynku rozegranego między tymi graczami w grupie. W przypadku, gdy powyższe rozwiązanie nie da rozstrzygnięcia (np. w grupie będzie trzech graczy z taką samą ilością punktów i ich bezpośrednie mecze nie pozwalają jasno stwierdzić, kto powinien wyjść z grupy, na której pozycji) zadecyduje o tym jego pozycja w rankingu. Tabela dostępna tutaj : http://rankingbfw...nking.html .
10. Ćwierćfinały punktacja:
a ) punktacja w podstawowym terminie (terminy ustalone bezpośrednio między graczami):
- 3 pkt za zwycięstwo,
- 1 pkt za przegraną,
b ) punktacja w dodatkowym terminie (terminy wyznaczone przez organizatora):
- pojedynki odbyte zostaną punktowane jak w pkt 10a,
- pojedynki, które nie zostaną rozegrane będą potraktowane jako walkower. Punktacja w takim przypadku 3 pkt. dla gracza, który stawił się w wyznaczonym terminie gotowy do rozegrania gry i minus 1 pkt. dla gracza (graczy), którzy nie stawili się na pojedynek. Czas oczekiwania na zgłoszenie graczy w dodatkowym terminie wynosi 5 minut licząc od wyznaczonej przez organizatora godziny. (Uwaga walkowery nie będą uwzględniane w rankingu, a jedynie w punktacji turniejowej).
Nadzór nad prawidłowym przebiegiem pojedynków wyznaczonych w dodatkowym terminie będzie sprawował organizator lub osoba wyznaczona przez niego. Informacja na ten temat zostanie zamieszczona na forum turnieju.

ROZDZIAŁ IV - półfinały i finały.


11. Półfinały i finały gramy na mapach: Ruiny Sulli, Pustkowia Wyjących Upiorów, Przeprawa Silverhead, Jezioro Spadającej Gwiazdy, Delta Sablestone, Cytadela Arcanclave i Garnizon Tysiąca Żądeł - wybrane na przemian przez finalistów. W chwili, gdy będzie konieczne rozegranie trzeciego rozstrzygającego pojedynku mapa powinna zostać wybrana w sposób losowy (dodatek: International Tournament: Polish Edition).
11.1 Pary półfinałowe zostaną utworzone na zasadzie "największa liczba punktów w grupie E/F - najmniejsza liczba punktów w grupie F/E" (czyli: E1-F4, F1-E4, E2-F3, F2-E3).
11.2 Finały - pary finałowe zostaną rozlosowane. Losowanie odbędzie się na głównym serwerze. Data losowania zostanie podana przed końcem półfinałów.
12. Półfinały a następnie finały gramy do 2 zwycięstw.

ROZDZIAŁ V - terminy.


13. Terminy :
- zapisy trwają od dnia dzisiejszego do godziny 18:00 do dnia 28 listopada 2017 r. ( dla osób bez tzw. . „historii multiplayer” termin upływa 24.11.2017 r. o godz. 18:00. ),
– składy grup zostaną podane 30.11.2017 r. ,
- mecze fazy grupowej powinny być rozegrane w przedziale czasowym od dnia 1 grudnia 2017 r. do dnia 12 stycznia 2018 r. Uwaga zawodnicy między sobą ustalają terminy pojedynków w terminie do 31 grudnia 2017 r. (termin podstawowy). W terminie dodatkowym tj. 1 – 12 stycznia 2018 r. godzinę pojedynku ustala organizator. Nie stawienie się w tym terminie skutkuje przyznaniem punktów ujemnych (patrz pkt 8 regulaminu).
- mecze ćwierćfinałowe powinny być rozegrane w przedziale czasowym od dnia 13 styczeń 2018 r. do dnia 11 lutego 2018 r. (termin podstawowy do 04.02.2018 r. termin dodatkowy 05.02 – 11.02.2018 r.),
- mecze półfinałowe powinny być rozegrane w przedziale czasowym od dnia 12 lutego 2018 r. do dnia 28 lutego 2018 r. (termin podstawowy do 25.02.2018 r. termin dodatkowy 26-28.02.2018 r.),
- mecze finałowe będą rozgrywane od dnia 1 marca 2018 r. do dnia 31 marca 2018 r. . (termin podstawowy do 28.03.2018 r. termin dodatkowy 29-31.03.2018 r. wydłużono termin do 10 kwietnia 2018 r.).
14.Terminy mogą ulec skróceniu w przypadku sprawnego przebiegu turnieju.

Wyjaśnienie: W pierwszych tygodniach gracze umawiają się miedzy sobą na pojedynki. W drugim miesiącu zostaną rozpisane mecze, które nie został jeszcze rozegrane. Nadal jednak będzie można grać i umawiać się miedzy sobą. Odbyte spotkania wyznaczone na termin dodatkowy zostaną wykreślane po zgłoszeniu rozegranego pojedynku. Jedynie nieobyte pojedynki będą punktowane w sposób opisany powyżej w punkcie 8b.

ROZDZIAŁ V - informacje końcowe.


15. Nieprzestrzeganie którejkolwiek z zasad grozi usunięciem z turnieju. Może to jednak nastąpić, dopiero po uprzednim udzieleniu graczowi ostrzeżenia przez organizatora i przeprowadzeniu na forum dyskusji, której celem będzie poznanie zdania uczestników turnieju w tym temacie.
16. Organizator turnieju może zmodyfikować powyższe zasady w zależności od okoliczności. Informacje o ewentualnych modyfikacjach zostaną zamieszczone na forum.
17. Organizator posiada prawo do rozstrzygania wszelkich wątpliwości w całym turnieju, a jego decyzje są ostateczne.
18. Zapisanie się do turnieju jest jednoznaczne z zaakceptowaniem wyżej wymienionych zasad.

[img]http://www.rankinggraczybfw.republika.pl/3t/rankingbaner600x40.jpg[/img] is not a valid Image.

Mając na uwadze, że jest jeszcze chwila do rozpoczęcia turnieju (zapisy), proszę zgłaszać sugestie i zapytania związane z zapisami w regulaminie.

-----------------------------------------------------------
INFORMACJE TURNIEJOWE

Aktualizacja na dzień 11.04.2018 r. godz. 9:00


[img]http://www.rankinggraczybfw.republika.pl/test/koszulka-350.png[/img] is not a valid Image.


------------------------------------------------------------------------------
ROZGRYWKI FINAŁOWE
------------------------------------------------------------------------------

Klasyfikacja końcowa :

1 miejsce - Dauntless (Czech Republic)
2 miejsce - Mint (Australia)
3 miejsce - nie wyłoniono zwycięzcy

Gry o pierwsze miejsce:
Mint (Australia) vs Dauntless (Czech Republic) ( 0 : 1 )

Gry o trzecie miejsce:
ElderofZion (Poland) vs Solymos-HUN (Hungary) ( 1 : 1 )

ETAP PIERWSZY (grany do 2 zwycięstw)
Mint (Australia) vs ElderofZion (Poland) ( 2 : 0 )
do gier o pierwsze miejsce przechodzi Mint (Australia). ElderofZion (Polska) powalczy o trzecie miejsce.

Dauntless (Czech Republic) vs Solymos-HUN (Hungary) ( 2 : 1 )
do gier o pierwsze miejsce przechodzi Dauntless (Czech Republic). Solymos-HUN (Hungary) powalczy o trzecie miejsce.------------------------------------------------------------------------------
ROZGRYWKI PÓŁFINAŁOWE
------------------------------------------------------------------------------

Krogen (Hungary) vs ElderofZion (Poland) ( 1 : 2 )
do rozgrywek finałowych awansował ElderofZion (Poland).


Waifu (Germany) vs Solymos-HUN (Hungary) ( 0 : 2 )
do rozgrywek finałowych awansował Solymos-HUN (Hungary).


igorbat99 (Russia) vs Mint (Australia) ( 1 : 2 )
do rozgrywek finałowych awansował Mint (Australia).

Dauntless (Czech Republic) vs Oook (United Kingdom) ( 2 : 0 )
do rozgrywek finałowych awansował Dauntless (Czech Republic).


------------------------------------------------------------------------------
ROZGRYWKI ĆWIERĆFINAŁOWE:
------------------------------------------------------------------------------


GROUP E
1. Krogen - points 22 (played games 8 )
2. igorbat99 - points 20 (played games 7 + 1 winning w/o )
3. Oook - points 20 (played games 7 + 1 winning w/o )
4. Solymos-HUN - points 16 (played games 6 + 2 winning w/o )

5. plk2 - points 16 (played games 8 )
6. Ariu - points 14 (played games 7 + 1 winning w/o )
7. pe_em - points 10 (played games 6 + 1 winning w/o + 1 w/o - he did not appear on the appointed match)
8. abhijit - points 10 (played games 7 + 1 w/o - he did not appear on the appointed match)
9. Weiming_Liu - points 0 (played games 2 + 6 w/o - he did not appear on the appointed match)

GROUP F
1. Waifu - points 22 (played games 8 )
2. Dauntless - points 20 (played games 7 + 1 winning w/o )
3. Mint - points 18 (played games 8 )
4. ElderofZion - points 18 (played games 8 )

5. Maboul - points 18 (played games 6 + 2 winning w/o )
6. Danniel_BR - points 4 (played games 5 + 3 w/o - he did not appear on the appointed match)
7. shortcat - points 4 (played games 6 + 2 w/o - he did not appear on the appointed match )
8. MasterBao - points 4 (played games 5 + 3 w/o - he did not appear on the appointed match)
9. Ammazzalepri - points 0 (played games 3 + 5 w/o - he did not appear on the appointed match)

-----------------------------------------------------------
Gry wyznaczone w terminie dodatkowym (quarter-finals)
-----------------------------------------------------------


9 February, 2018 - Friday
9:00 (UTC + 1)
Solymos-HUN ( 3 point) vs Weiming_Liu ( -1 point)
MasterBao ( -1 point) vs Ammazzalepri ( -1 point)
19:00 (UTC + 1)
pe_em ( 3 point) vs Weiming_Liu ( -1 point)
Maboul ( 3 point) vs Ammazzalepri ( -1 point)
MasterBao ( -1 point) vs Danniel_BR ( -1 point)

10 February, 2018 - Saturday
9:00 (UTC + 1)
Ariu ( 3 point) vs Weiming_Liu ( -1 point)
shortcat ( -1 point) vs Ammazzalepri ( -1 point)
19:00 (UTC + 1)
Oook ( 3 point) vs Weiming_Liu ( -1 point)

11 February, 2018 - Sunday
9:00 (UTC + 1)
abhijit ( -1 point) vs Weiming_Liu ( -1 point)
Danniel_BR ( -1 point) vs Ammazzalepri ( -1 point)
19:00 (UTC + 1)
igorbat99 ( 3 point) vs Weiming_Liu ( -1 point)
Dauntless ( 3 point) vs Ammazzalepri ( -1 point)
Solymos-HUN ( 3 point) vs pe_em ( -1 point)
MasterBao ( -1 point) vs Maboul ( 3 point)
Danniel_BR ( -1 point) vs shortcat ( -1 point)

-----------------------------------------------------------------------
GRUPY TURNIEJOWE (ELIMINACJE)
-----------------------------------------------------------------------


GROUP A
1. igorbat99 - points 22 (played games 8 )
2. Maboul - points 20 (played games 7 + 1 winning w/o )
3. Solymos-HUN (laddernick: Solymoska) - points 18 (played games 7 + 1 w/o - he did not appear on the appointed match)
4. Dauntless - points 16 (played games 7 + 1 w/o - he did not appear on the appointed match )

5. Semler - points 12 (played games 7 + 1 w/o - he did not appear on the appointed match )
6. Zap-Zarap - points 10 (played games 6 + 1 winning w/o + 1 w/o - he did not appear on the appointed match )
7. gnidaoL - points 10 (played games 8 )
8. potyi-HUN - points 6 (played games 6 + 2 w/o - he did not appear on the appointed match )
9. glonstons (laddernick: GLOnek123) - points 0 (played games 2 + 6 w/o - he did not appear on the appointed match)

GROUP B
1. Mint (laddernick: Bonobo) - points 20 (played games 6 + 1 winning w/o + 1 w/o - he did not appear on the appointed match)
2. Ariu - points 18 (played games 6 + 2 winning w/o )
3. shortcat - points 18 (played games 6 + 2 winning w/o )
4. Oook - points 16 (played games 6 + 2 winning w/o )

5. MYFH - points 16 (played games 6 + 1 winning w/o + 1 w/o - he did not appear on the appointed match)
6. Ammazzalepri - points 16 (played games 7 + 1 winning w/o )
7. NanRage (laddernick: NanRoig) - points 4 (played games 5 + 3 w/o - he did not appear on the appointed match)
8. yanosz - points 0 (played games 1 + 7 w/o - he did not appear on the appointed match)
9. kalfat - points 0 (played games 1 + 7 w/o - he did not appear on the appointed match )

GROUP C
1. abhijit - points 19 (played games 6 + 1 winning w/o )
2. Waifu - points 17 (played games 7 )
3. Krogen - points 15 (played games 6 + 1 winning w/o )
4. MasterBao - points 15 (played games 6 + 1 winning w/o )

5. plk2 - points 15 (played games 6 + 1 winning w/o )
6. Ephraim - points 13 (played games 6 + 1 winning w/o )
7. Jarom- points 7 (played games 5 + + 1 winning w/o + 1 w/o - he did not appear on the appointed match )
8. diomed - points 1 (played games 3 + 4 w/o - he did not appear on the appointed match )
X. craken1 (laddernick: craken) - points 0 (played games 0 ) - Disqualification (RULES 7.1)

GROUP D
1. Danniel_BR - points 17 (played games 6 + 1 w/o - he did not appear on the appointed match )
2. pe_em (laddernick: ForPeace) - points 17 (played games 7 )
3. ElderofZion - points 17 (played games 6 + 1 winning w/o)
4. Weiming_Liu - points 15 (played games 6 + 1 w/o - he did not appear on the appointed match )

5. Haldiel - points 13 (played games 7 )
6. clmates - points 11 (played games 7 )
7. bpawel10 - points 11 (played games 5 + 2 winning w/o )
8. amir - points 5 (played games 6 + 1 w/o - he did not appear on the appointed match )
X. Rigor - points 0 (played games 0 ) - Disqualification (RULES 7.1)

----------------------------------------------------------
Gry w terminie wyznaczonym przez organizatora
Nazwa gry "Dragon Tournament - the list ". Hasło: DT 2017
----------------------------------------------------------


2 January, 2018 - Tuesday
9:00 (UTC + 1)
Ariu ( 3 poin) vs yanosz ( -1 poin)
Ammazzalepri ( 3 poin) vs kalfat ( -1 poin)
diomed ( -1 poin) vs Ephraim ( 3 poin)
Danniel_BR ( -1 poin) vs bpawel10 ( 3 poin)

19:00 (UTC + 1)
Solymoska ( -1 poin) vs GLOnek123 ( -1 poin)
potyi-HUN ( -1 poin) vs Zap-Zarap ( 3 poin)
NanRoig ( -1 poin) vs kalfat ( -1 poin)
yanosz ( -1 poin) vs shortcat ( 3 poin)

3 January, 2018 - Wednesday
19:00 (UTC + 1)
Maboul ( 3 poin) vs GLOnek123 ( -1 poin)
Mint ( 3 poin) vs kalfat ( -1 poin)
MYFH ( 3 poin) vs yanosz ( -1 poin)
Ariu ( 3 poin) vs NanRoig ( -1 poin)

4 January, 2018 - Thursday
19:00 (UTC + 1)
potyi-HUN ( -1 poin) vs GLOnek123 ( -1 poin)
MYFH ( -1 poin) vs kalfat ( -1 poin)
Mint ( -1 poin) vs yanosz ( -1 poin)
diomed ( -1 poin) vs abhijit ( 3 poin)

5 January, 2018 - Friday
19:00 (UTC + 1)
Zap-Zarap ( -1 point) vs GLOnek123 ( -1 point)
NanRoig ( -1 point) vs yanosz ( -1 point)
plk2 ( 3 point) vs diomed ( -1 point)
Krogen ( 3 poin) vs Jarom ( -1 poin)

6 January, 2018 - Saturday
9:00 (UTC + 1)
Oook ( 3 point) vs kalfat ( -1 point)

19:00 (UTC + 1)
Semler ( -1 point) vs GLOnek123 ( -1 point)
yanosz ( -1 point) vs kalfat ( -1 point)
diomed ( +1 point) vs MasterBao ( +3 point) - explanation on the forum
ElderofZion ( 3 point) vs Weiming_Liu ( -1 point)

7 January, 2018 - Sunday
9:00 (UTC + 1)
Oook ( +3 point) vs yanosz ( -1 point)
shortcat ( +3 point) vs kalfat ( -1 point)

19:00 (UTC + 1)
Dauntless ( -1 point) vs GLOnek123 ( -1 point)
Oook vs MYFH game in progress
diomed ( -1 point) vs Jarom ( +3 point)
amir ( -1 point) vs bpawel10 ( +3 point)

Gry o 2 dzikie karty:
Ammazzalepri vs MYFH won Ammazzalepri
Ammazzalepri vs plk2 won plk2
MYFH vs plk2 won plk2
Awansowali : plk2 oraz Ammazzalepri.

-----------------------------------------------------------------------
LISTA UCZESTNIKÓW :
-----------------------------------------------------------------------


1. Ariu - Poland (laddernick: Ariu, historia multiplayer: Polski Ranking 67 gier, Ladder 426 gier),
2. Ammazzalepri - Italy (laddernick: Ammazzalepri, historia multiplayer: Ladder 210 gier),
3. gnidaoL - Italy (laddernick: gnidaoL, historia multiplayer: Ladder 73 gry),
4. craken1 - Poland (laddernick: craken, historia multiplayer: Polski Ranking 10 gier, Ladder 154 gier),
5. Zap-Zarap - Germany (laddernick: Zap-Zarap, historia multiplayer: Polski Ranking 9 gier),
6. NanRage - Catalunya (laddernick: NanRoig, historia multiplayer: Ladder 923 gry),
7. Krogen - Hungary (laddernick: Krogen, historia multiplayer: Polski Ranking 18 gier, Ladder 155 gier),
8. shortcat - Ukraine (ladernick: shortcat, historia multiplayer: Polski Ranking 11 gier),
9. Oook - United Kingdom (laddernick: Oook, historia multiplayer: Polski Ranking 12 gier, Ladder 774 gier),
10. ElderofZion - Poland (laddernick: ElderofZion, historia multiplayer: Polski Ranking 43 gier, Ladder 523 gier),
11. Maboul - France (laddernick: Maboul, historia multiplayer: Polski Ranking 11 gier, Ladder 66 gier),
12. plk2 - Austria (laddernick: plk2, historia multiplayer: Ladder 1103 gry),
13. Dauntless - Czech Republic (laddernick: Dauntless, historia multiplayer: Ladder 1031 gier),
14. Mint - Australia (laddernick: Bonobo, historia multiplayer: Ladder 1398 gier),
15. kalfat - Poland (laddernick: kalfat, historia multiplayer: Polski Ranking 16 gier),
16. diomed - Russia (laddernick: diomed, historia multiplayer: Ladder 119 gier),
17. MasterBao - Russia (laddernick: MasterBao, historia multiplayer: Polski Ranking 20 gier, Ladder 558 gier),
18. Danniel_BR - Brasil (laddernick: Danniel_BR, historia multiplayer: Polski Ranking 18 gier, Ladder 452 gier),
19. Haldiel - Argentina (laddernick: Haldiel, historia multiplayer: Ladder 517 gier),
20. Rigor - United Kingdom (laddernick: Rigor, historia multiplayer: Ladder 574 gier),
21. Solymos-HUN - Hungary (laddernick: Solymoska, historia multiplayer: Polski Ranking 18 gier, Ladder 903 gry),
22. Waifu - Germany (laddernick: Waifu, historia multiplayer: Ladder 33 gry),
23. igorbat99 - Russia (laddernick: igorbat99, historia multiplayer: Polski Ranking 11 gier, Ladder 217 gier),
24. bpawel10 - Poland (laddernick: bpawel10, historia multiplayer: Polski Ranking 37 gier, Ladder 2 gry),
25. abhijit - India (laddernick: abhijit, historia multiplayer: Ladder 506 gier),
26. yanosz - Hungary (laddernick: yanosz, historia multiplayer: Ladder 11 gier),
27. Weiming_Liu - China (laddernick: Weiming_Liu, historia multiplayer: Ladder 69 gier),
28. MYFH - China (laddernick: MYFH historia multiplayer: Ladder 87 gier),
29. Ephraim - Catalunya (laddernick: Ephraim, historia multiplayer: zwycięzca pierwszych smoczych kwalifikacji)
30. amir - Australia (laddernick: amir, historia multiplayer: Ladder 12 gier),
31. Semler - China (laddernick: Semler, historia multiplayer: Ladder 526 gier),
32. clmates - Spain (laddernick: clmates, historia multiplayer: Ladder 26 gier),
33. pe_em - Poland (laddernick: ForPeace, historia multiplayer: Polski Ranking 54 gry, Ladder 194 gry),
34. Jarom - Poland (laddernick: Jarom, historia multiplayer: Polski Ranking 10 gier),
35. glonstons - Poland (laddernick: GLOnek123, historia multiplayer: Polski Ranking 30 gier, Ladder 34 gry),
36. potyi-HUN - Hungary (laddernick: potyi-HUN, historia multiplayer: Polski Ranking 11 gier, Ladder 157 gier).

Koniec przyjmowania zgłoszeń do turnieju.

-----------------------------------------------------------------------
LISTA REZERWOWA :
-----------------------------------------------------------------------

1. BadHatHarry - Greenlandic Inuit (laddernick: BadHatHarry, historia multiplayer: 2 miejsce w smoczych kwalifikacjach)
2. _Queen_ - France (laddernick: _Queen_, historia multiplayer: 3 miejsce w smoczych kwalifikacjach).

[img]http://www.rankinggraczybfw.republika.pl/test/DT-kwalifikacje-2017.jpg[/img] is not a valid Image.

Termin: Niedziela, 26 listopada 2017 r. godzina 19:00
Czas oczekiwania: 5 minut
Hasło do założonej na serwerze gry: DT 2017
-----------------------------------------------------------------------
SMOCZE KWALIFIKACJE:
wygrał: Ephraim
-----------------------------------------------------------------------

1. Ephraim - Catalunya (laddernick: Ephraim . Brak historii multiplayer),
2. _Queen_ - France (laddernick: _Queen_. Brak historii multiplayer),
3. BadHatHarry - Greenlandic Inuit (laddernick: BadHatHarry. Brak historii multiplayer)

-----------------------------------------------------------------------
ZGŁOSZENIA KTÓRE NIE ZOSTAŁY PRZYJĘTE:
(wyjaśnienia na forach, tam gdzie dokonano zgłoszenia)
-----------------------------------------------------------------------

1. Smerfetka,
2. Hardkorowy-koks,
3. Aoba17,
4. Megac1.
5. SlawW.


Ilości przyznanych po zakończeniu turnieju punktów chwały:

1 pkt dla każdego gracza, który :
- rozegrał ponad połowę swoich gier turniejowych,
- przeszedł do gier ćwierćfinałowych,
- przeszedł do gier półfinałowych,
- zajął 3 miejsce w turnieju.
2 pkt dla gracza który zajął 2 miejsce w turnieju.
3 pkt dla gracza który zajął 1 miejsce w turnieju.
Edytowane przez Druid dnia 11-04-2018 16:09
Dingo napisał:

Postaram się ignorować wszelkie możliwości do offtopowej dyskusji, ale może nawet lepiej by w ogóle już nigdy z wami nie wchodzić w dyskusję. Grin (<- pozwoliłem sobie dodać z własnej inwencji Wink)
 
www.rankinggraczybfw.republika.pl/ranking.html
Smerfetka BAN
Spróbuje , może przejdę kwalifikację.
 
Hardkorowy-koks BAN
Zapiszcie mnie , pobierałem nauki u Luka Skywarkera zobaczycie jak mnie wyszkolił.
 
Druid
Smerfetka napisał(a):
Spróbuje , może przejdę kwalifikację.


Hardkorowy-koks napisał(a):
Zapiszcie mnie , pobierałem nauki u Luka Skywarkera zobaczycie jak mnie wyszkolił.


Dziękuję za zgłoszenie ale nie mogę go przyjąć. Z wiedzy jaką posiadam, a którą zwykle publicznie nie ujawniam (jak nie muszę) "Smerfetka" i "Hardkorowy-koks" to jedna i ta sama osoba. Tropienie multikont, to nie moje hobby, ale nie mogę pozwolić na to w turnieju nad którym trzymam pieczę. Co z tym Sagez zrobi nie wiem, ja zgłoszeń nie przyjmuję i proszę na przyszłość startuj najwyżej z jednego konta.
Dingo napisał:

Postaram się ignorować wszelkie możliwości do offtopowej dyskusji, ale może nawet lepiej by w ogóle już nigdy z wami nie wchodzić w dyskusję. Grin (<- pozwoliłem sobie dodać z własnej inwencji Wink)
 
www.rankinggraczybfw.republika.pl/ranking.html
craken1
Boziu. Otwieram temat turnieju i co widzę? Shock Pierwszy falstart. Grin No Hardkorowa-smerfetko Grin, tego się po Tobie nie spodziewałem Sad Miało "nie być lipy" a jest i to okorowana, bez liści, gałęzi na dodatek Pfft Miej tam sobie multikont ile tam chcesz (podobno każdy je ma Shock ), ale próba uczestniczenia w turnieju z dwoma nikami to jest zwykła próba oszustwa, a co z tym zrobi Sagez jak wróci z "urlopu" nie trzeba iść do wróżki, ani parzyć herbaty żeby fusów do wróżb odzyskać (Mój crakenowy nos mówi, że inferno jego chyba szybciej "wyręczy/ł" ) Wink

Kilka dni temu widziałem się z sordanem na serwerze (dzięki sordan za pogawędkę Wink ) i nie ukrywam, że wypatruję jego złoszenia, a moje być może pojawi się jak przestudiuję cały ten regulamin. Na "szybkiego" timer: "premia akcji wedle uznania" hmm...@Druid szczerze? Cały ten "timer" to jest kwestia umowna, a nie tylko "premia akcji". Działa to na każdym turnieju i taki zapis mógłby już teraz znaleźć się w tym punkcie. Cool Cdn... Wink
Edytowane przez craken1 dnia 03-11-2017 02:40
-,, W miarę starzenia się mężczyznom rośnie broda, a kobietom język,, - Pierre Beaumarchais.
 
Ariu
Wygląda na to że będę nr 1. I oby tak już do końca turnieju. Grin
Zgłaszam chęć udziału.
Laddernick : Ariu.
Narodowość : była, jest i mam nadzieję będzie Polska.
Ariu
 
inferno8
Potwierdzam, że zarówno Smerfetka i Hardokorowy-koks to multikonto. Jest to definitywne złamanie kodeksu strony, więc jestem zmuszony trwale zbanować osobę, która te konta posiada.
 
Druid
@Ariu Witam pierwszego na liście i nie mam nic przeciwko, żeby 1 na pudle. Wink

Wchodzę, patrzę a tu na forum turnieju wpis inferno8. Myślę w końcu po tylu latach stanie w szranki i pokaże klasę, a tu Facepalm masz babo placek. Grin

Prośba, możecie sprawdzić czy w tekście nie ma jakiś nieścisłości i co ewentualnie poprawić w polskiej i angielskiej wersji. Wiem, wiem sam to czytałem, ale człowiek zwykle swoich błędów nie widzi. Cool
Edytowane przez Druid dnia 03-11-2017 21:08
Dingo napisał:

Postaram się ignorować wszelkie możliwości do offtopowej dyskusji, ale może nawet lepiej by w ogóle już nigdy z wami nie wchodzić w dyskusję. Grin (<- pozwoliłem sobie dodać z własnej inwencji Wink)
 
www.rankinggraczybfw.republika.pl/ranking.html
craken1
Nie martw się Druid, bo może następnym razem się zgłosi. Wink Hmm, tak, tylko kto nam dodatki będzie tworzył jak inferno zacznie grać? Grin Dobrze jest jak jest. Cool

Zgłaszam chęć ( mało powiedziane Grin ) uczestniczenia w turnieju.
Nick serwerowy i ladderowy craken. Kraj Polska.
-,, W miarę starzenia się mężczyznom rośnie broda, a kobietom język,, - Pierre Beaumarchais.
 
Druid
craken1 napisał(a):
...Zgłaszam chęć ( mało powiedziane Grin ) uczestniczenia w turnieju.
Nick serwerowy i ladderowy craken. Kraj Polska.

Jest mi niezwykle przyjemnie dopisać Ciebie do listy uczestników. Smile Powodzenia w turnieju Wink - pozycja nr 4.
Dingo napisał:

Postaram się ignorować wszelkie możliwości do offtopowej dyskusji, ale może nawet lepiej by w ogóle już nigdy z wami nie wchodzić w dyskusję. Grin (<- pozwoliłem sobie dodać z własnej inwencji Wink)
 
www.rankinggraczybfw.republika.pl/ranking.html
Ariu
No pięknie przy takich uczestnikach, zapowiada się uczta dla fanów na serwerze. Druid jeżeli dalej w takim tempie będzie przybywać zgłoszeń, to może szybciej zakończysz zapisy i dasz więcej czasu na gry w grupach? Mecze elit zwykle trochę trwają.
Pograć z takimi graczami jak Dauntless i spółka, na sama myśl się cieplej robi. Proszę daj mnie do grupy z Duntem. Pe_em, sordan gdzie jesteście ? Takiej okazji chyba nie przepuścicie - druga może się już nie nadarzyć. Wink
Ariu
 
craken1
@Ariu granica między "ciepło" a "mokro" jest cienka. Grin Opanuj się, nie szalej, bo damy radę Wink. Nie ma na serwerze graczy nie do pokonania i nie chce się chwalić, ale każdy z tych graczy co się zgłosili kiedyś tam "leżał na dechach" vs craken Shock Jestem optymistą. Cool Właśnie, a gdzie pe_em i sordan? Shock Panowie czekamy na Was! Smile
Edytowane przez craken1 dnia 06-11-2017 12:13
-,, W miarę starzenia się mężczyznom rośnie broda, a kobietom język,, - Pierre Beaumarchais.
 
kalfat
Też jestem chętny! Grin
LadderNick | kalfat
Narodowość | Polska
D Y E D M Λ G E N T Λ
 
Druid
kalfat napisał(a):
Też jestem chętny! Grin

Zawsze mile widziany. Smile Pozycja nr 15.
Co do terminów, odpowiedź pod newsem. Wink
Edytowane przez Druid dnia 06-11-2017 21:47
Dingo napisał:

Postaram się ignorować wszelkie możliwości do offtopowej dyskusji, ale może nawet lepiej by w ogóle już nigdy z wami nie wchodzić w dyskusję. Grin (<- pozwoliłem sobie dodać z własnej inwencji Wink)
 
www.rankinggraczybfw.republika.pl/ranking.html
Ariu
craken1 napisał(a):
... Opanuj się, nie szalej, bo damy radę Wink. Nie ma na serwerze graczy nie do pokonania i nie chce się chwalić, ale każdy z tych graczy co się zgłosili kiedyś tam "leżał na dechach" vs craken Shock Jestem optymistą. ...

Gdzie Ty tam widzisz szaleństwo ? Nigdzie też nie napisałem, że nie damy rady. I z każdym mówisz, hym nie pamiętam meczu Craken vs Ariu w którym bym „leżał na dechach”. Ale podoba mi się Twój optymizm. Grin
Edytowane przez Ariu dnia 07-11-2017 10:46
Ariu
 
craken1
No i pytanie brzmi dlaczego nie ma jeszcze meczu craken vs Ariu? Shock Odpowiedź jest banalnie prosta, ano dlatego, ponieważ Ariu pojawia się teraz tak często na serwerze jak np. Rowan Atkinson Grin , a przy takiej "grywalności" gracza Ariu, to bardziej prawdopodobne jest np. to, że raper Popek nagra wspólnie z Marilynem Mansonem płytę z kolędami na 2017 rok Grin, niż dojdzie do ladderowego meczu craken vs Ariu. Grin
Uuuufff, na szczęście jest turniej Druida i kaprysy losu mogą skorygować ten szczególik. Wink
@Ariu trenuj tam, trenuj, bo w pokuszę się znów o "crakenową teorię" Wink i napiszę, że nigdy, ale to nigdy turniej Druida nie miał w historii swojego istnienia tak mocnej obsady jak w tym roku... Cool Powodzenia. Będę trzymał kciuki za Twoje mecze vs "brygada nobów z zagranicy" i liczę po cichu na to samo z Twojej strony. Smile Pozdro! Grin
-,, W miarę starzenia się mężczyznom rośnie broda, a kobietom język,, - Pierre Beaumarchais.
 
Ariu
craken1 napisał(a):
No i pytanie brzmi dlaczego nie ma jeszcze meczu craken vs Ariu? Shock Odpowiedź jest banalnie prosta, ano dlatego, ponieważ Ariu pojawia się teraz tak często na serwerze jak np. Rowan Atkinson Grin , a przy takiej "grywalności" gracza Ariu, to bardziej prawdopodobne jest np. to, że raper Popek nagra wspólnie z Marilynem Mansonem płytę z kolędami na 2017 rok Grin, niż dojdzie do ladderowego meczu craken vs Ariu. Grin ...

Odpowiedź jest o wiele prostsza, jak ja już przechodziłem na "ladderowa emeryturę" to o crakenie jeszcze nikt tam nic nie słyszał nawet. Grin Oczywiście, że będę trzymał kciuki za Ciebie. Widzę, że niewielu zostało graczy związanych z wesnoth.com a szkoda.
Ariu
 
craken1
No nie wiem Ariu. Pfft Ja zaczynałem swoją zabawę na serwerze gdzieś od 2010roku, a ponadto już przed wejściem na online łupałem wszystkie podstawowe kampanie na offie. Grin O "crakenie nikt nie słyszał nawet?" Shock Hmm o crakenie może nie (bo jest to dość świeży nick, kto tam lata temu myślał o rejestracji jakiegoś tam nicku i że "ugrzęźnie" w tej grze na dobre) Grin Idąc Twoim tropem na tej stronie www jestem też "świeżakiem" Grin A inne nicki serwerowe? Hmm, kto tam to pamięta. Grin Przed jakąkolwiek i gdziekolwiek rejestracją grałem dużo z obcokrajowcami, Polakami się wcale nie interesowałem, a lat i gier na samej tylko isar mapie nie pamiętam. Grin Plusy tego wszystkiego są, bo moje "marudznie" jest dość słyszalne w różnych społecznościach na serwerze kiedy sprawa tego wymaga Wink , a gdyby nie Druid, to wcale nie dowiedziałbym się o istnieniu tej strony, o użytkownikach tej strony, o polskich dodatkach, kampaniach ect. Cool --- skrót historii mojego grania w Wesa za Free. Grin @Ariu, także na emeryturę to chyba ja szybciej pójdę jbc. Wink @Druid, wiem wiem, że to nie jest temat forum na takie dyskusje Grin, ale nie chciałem sobie odmówić tej polemiki z Ariu. Grin Pozdro Cool
-,, W miarę starzenia się mężczyznom rośnie broda, a kobietom język,, - Pierre Beaumarchais.
 
Druid
craken1 napisał(a):
... A inne nicki serwerowe? Hmm, kto tam to pamięta. ...

Ja. Grin
Dingo napisał:

Postaram się ignorować wszelkie możliwości do offtopowej dyskusji, ale może nawet lepiej by w ogóle już nigdy z wami nie wchodzić w dyskusję. Grin (<- pozwoliłem sobie dodać z własnej inwencji Wink)
 
www.rankinggraczybfw.republika.pl/ranking.html
Ariu
craken1 napisał(a):
No nie wiem Ariu. Pfft Ja zaczynałem swoją zabawę na serwerze gdzieś od 2010roku, a ponadto już przed wejściem na online łupałem wszystkie podstawowe kampanie na offie. Grin O "crakenie nikt nie słyszał nawet?" Shock Hmm o crakenie może nie (bo jest to dość świeży nick, kto tam lata temu myślał o rejestracji jakiegoś tam nicku i że "ugrzęźnie" w tej grze na dobre) Grin Idąc Twoim tropem na tej stronie www jestem też "świeżakiem" Grin A inne nicki serwerowe? Hmm, kto tam to pamięta. Grin Przed jakąkolwiek i gdziekolwiek rejestracją grałem dużo z obcokrajowcami, Polakami się wcale nie interesowałem, a lat i gier na samej tylko isar mapie nie pamiętam. Grin Plusy tego wszystkiego są, bo moje "marudznie" jest dość słyszalne w różnych społecznościach na serwerze kiedy sprawa tego wymaga Wink , a gdyby nie Druid, to wcale nie dowiedziałbym się o istnieniu tej strony, o użytkownikach tej strony, o polskich dodatkach, kampaniach ect. Cool --- skrót historii mojego grania w Wesa za Free. Grin @Ariu, także na emeryturę to chyba ja szybciej pójdę jbc. Wink @Druid, wiem wiem, że to nie jest temat forum na takie dyskusje Grin, ale nie chciałem sobie odmówić tej polemiki z Ariu. Grin Pozdro Cool

Od 2010 mówisz, jak u mnie na liczniku było jakieś 300 gier lader. No to faktycznie jest się czym chwalić. Grin A tak z ciekawości zapytam w ten 2010 rok, to tak na słowo każesz uwierzyć czy możesz jakoś potrafisz to uwiarygodnić ? Bo wiesz dopiero zaczynam Cię poznawać i jakoś specjalnie łatwowierny to nie jestem, a w wypowiedzianych przez Ciebie frazesach widzę sporo nieścisłości i to nie tylko tych skierowanych w moją stronę. Zapytasz jak uwiarygodnić np. tak : http://www.miasto...13510.html. Co prawda to akurat z 2009 r. Piękne czasy razem z Janitorem jako laderowcy sprawdzaliśmy polską scenę graczy BfW. Pamiętam wesnoth.com wtedy wystawiło mocną ekipę, ja w grupie miałem Sageza, którego gorąco pozdrawiam. Brakowało tam z naszej ekipy lederowej sordana (który był na fochu), tbala (któremu podobno żona nie pozwoliła) – to tak w kwestii pamiętania nicków. Piękne czasy to były. No ale przy Twoim marudzeniu to faktycznie co ja tam mogę wiedzieć czy pamiętać. Fajnie się z Tobą polemizuje – tak merytorycznie. Grin
Edytowane przez Ariu dnia 08-11-2017 10:18
Ariu
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 1.48
7,520,644 unikalne wizyty