Witaj Wesnothańczyku
Zobacz temat
 Drukuj temat
Słowniczek
krasnoludpogromca
Dziś grając w EEaW wpadłem na pomysł napisania słowniczka do tejże ery z najśmiejniejszymi, najbardziej przydatnymi czy najbardziej widowiskowymi zagraniami. Podaje 2 pierwsze przykłady:
Zagranie Sageza - rosyjski banita przy pomocy bersekra-pięści niszczy statek.
Szwedzki Spam lub Wioskowa Armia - manewr polegający na kupowaniu samych tanich i silnych szwedzkich chłopów.
Taktyka kazika, niewolnicy do broni -polega ona na rekrutowaniu niewolników (9 golda)mają 60%obrony i zalaniu nimi przeciwnika.Następnie rekrutować lepsze jednostki i ustawić je za niewolnikami , ataki przeciwnika rozbiją się na niewolnikach a resztę dobiją janczary i mameluki.
Kamienna fala - rekrutowanie masy Rosyjskich Chłopów i atakowanie nimi na dystans.
Niewidzialna armia - taktyka Tatarów, czyli doprowadzanie przeciwnika do manii prześladowczej - w nocy wszędzie widzi ukrytych Zwiadowców.
Edytowane przez krasnoludpogromca dnia 30-12-2010 17:34
,,Chcę iść do piekła, nie do nieba. W piekle będę miał towarzystwo papieży, królów i książąt, a w niebie są sami żebracy, mnisi, pustelnicy i apostołowie.''

Filar
Może lepiej "Armia wieśniaków" Pfft

Poliuks
Kamienna fala, czyli wczorajsze zagranie Sageza - rekrutowanie masy Rosyjskich Chłopów i atakowanie nimi na dystans.
Niewidzialna armia - taktyka Tatarów, czyli doprowadzanie przeciwnika do manii prześladowczej - w nocy wszędzie widzi ukrytych Zwiadowców.

Elensefar
Taktyka Dawida-zasadzka dział- polega na budowaniu rajtarów, a potem dział 2 poziomowych, jest to bardzo przydatne jeżeli jesteś w środku/obok twierdzy wroga Smile rajtarami otaczam wroga, potem gdy działa dojdą do wroga odsuwam rajtarów i atakuje wroga działami Grin
tak pokonałem mojego brata, gdy spamował husarią Pfft
Edytowane przez Elensefar dnia 30-03-2011 23:08

"Głupota ludzka jest jak wyobraźnia- nie zna granic"

Elensefar

Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.08
8,164,797 unikalne wizyty