Witaj Wesnothańczyku
Zobacz temat
 Drukuj temat
Miejsce pojedynków
Axtman
Oto temat w którym zamieszczamy swoje chęci do gry.
Po prostu zakładane co chwila tematy "szukam przeciwnika" są zbyt mozolne do sprawdzania aktywności tematu, dlatego utworzyłem ten temat.
Lepiej utworzyć jeden temat dla wszystkich.
Mogę nawet podać wam wzór aby nie było chaosu.
Proponowany wzór podania:
termin

godziny

era

tekst wolny

podpis


Kocham naszych moderatorów <3 (opcjonalne)


Tak więc bez dłuższego rozwijania się,proszę o pisanie tutaj.

Wasz znienawidzony Axtman <3
Edytowane przez AxeFighter dnia 02-11-2014 20:14
kontakt:
axtman5@o2.pl
 
nordol
Witam, jako że to mój pierwszy post na tym forum pozdrawiam wszystkich z tego miejsca! Smile

Dopiero niedawno odkryłem perełkę jaką jest Wesnoth i chciałbym pograć z kimś komu nie przeszkadza, że jestem beginnerem w temacie.

Teraz czas na właściwą treść ogłoszenia:

Termin - Niemal codziennie, najlepiej dogadać się dzień wcześniej.

Godziny - po 18

Typ gry - Ageless Era (nie wiem czy to o to chodziło)

Tekst wolny - był na górze Smile


Pozdrawiam
 
kosmaty
Witam wszystkich, też jestem "nowym członkiem". Zarejestrowałem się po to, żeby znaleźć ludzi do niezobowiązującej gry w multi. Myślę, że to coś dla mnie - fajnie byłoby mieć stałą ekipę ludzi - razem grać, dawać sobie rady, porozmawiać też offowo. Ogólnie szukam ludzi casualowych, a nie wymiataczy oficjalnych turniejów Wink

termin
kiedy tam się umówimy

godziny
raczej wieczorne - 21-22

typ gry
? klasyczne bitwy? nie ogarniam pytania, jestem noob

kosmaty
 
szpiczek
termin
Kiedy ktoś będzie mógł grać

godziny
7:00-8:00

typ gry
Battle of westfront, Age of Trials, EEAW

tekst wolny
Edytowane przez szpiczek dnia 13-11-2014 20:47
 
ForPeace
No więc:
ZGŁASZAM CHĘĆ
Termin - jutro, 15:15-17:00
Tryb gry - mecz do rankingu
Podpis - czarny koń
Edytowane przez ForPeace dnia 23-04-2015 22:00
Mój ladderowy profil

Zarządzam polskim tłumaczeniem Bitwy o Wesnoth. Jeżeli chcesz pomóc, pisz tutaj.

"10 lat mówisz? Jak ja mówię że gram 10 lat to przychodzą ludzie i mówią że grali 15 i nic się nie znam na tej grze bo nie grałem jak PRAWDZIWI prosi grali. xD" ~Hejnewar
 
Tr3ter
Cześć! to będzie mój pierwszy mecz w multi w BfW.
Chętnych zapraszam na polski serwer
Termin- 05.06.2015r w godzinach 18-19
proszę również o kontakt ze mną pw dzień wcześniej zapraszam!!!

Everybody's so infatuated
Everybody's so completely sure of what we are
Everybody defamates from miles away
But face to face, they haven't got a thing to say
Slipknot~~Heretic Anthem
 
Gamdur
Teraz mam trochę czasu.
Pograłbym 1-1.
Pisać na gg: 45649252.
 
kosmaty
Dawno nie grałem, pograłbym pojedynki.
Najchętniej z kimś na średnim poziomie - kto ogarnia taktykę, pamięta o gospodarce i porach dnia, ale czasem się w tym gubi i popełnia deb... niemądre błędy Wink - to też mniej więcej mój poziom. Z chęcią też zagram z kimś lepszym, żeby się poduczyć.

Jestem dostępny wieczorami (tak koło 21 najlepiej) i w ciągu dnia w sobotę lub niedzielę. Dokładny termin do ustalenia - jestem w miarę możliwości elastyczny
 
Druid
Chyba tutaj lepiej to pasuje. Wink
Queen napisał(a):
Witam wszystkich!~

W związku z tym, że wkrótce rozpocznie się le turnoi, w którym zamierzam uczestniczyć, chciałabym zwiększyć swoje szanse na wygraną.~ Postanowiłam zatem częściej pojawiać się na serwerze.

Stwierdziłam jednak, że byłoby dużo zabawniej gdybym grała z kimś znajomym, kto prawdopodobnie pojawi się na turnieju, dlatego chciałabym oznajmić, że szukam sparing partnera. Może to być każdy, nie ma żadnych wymogów poza chęcią do gry.~

Jestem dostępna na grę w weekendy z rana ok. 9-10 do południa. W ciągu tygodnia wolałabym się umówić na konkretna godzinę, najlepiej wieczorną.

Merci i do usłyszenia!~

Edytowane przez Druid dnia 23-10-2017 21:31
Dingo napisał:

Postaram się ignorować wszelkie możliwości do offtopowej dyskusji, ale może nawet lepiej by w ogóle już nigdy z wami nie wchodzić w dyskusję. Grin (<- pozwoliłem sobie dodać z własnej inwencji Wink)
 
www.rankinggraczybfw.republika.pl/ranking.html
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.13
9,952,493 unikalne wizyty