|
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
sierpnia 04 2015 16:54:12
Do której wersji?
sierpnia 04 2015 16:11:23
Nosz kur...czę, od początku mojej obecnuści tutaj miałem zamiar zaktualizować wesa i cały czas zapominałem 
Teraz pobieram.
sierpnia 04 2015 15:01:56
Tak bardzo morning.  Gdyby ktoś pytał to dalej jestem na serwerze, tylko zajęty jestem więc mogę nie reagować.
sierpnia 04 2015 14:59:48
Dzień dobry wszystkim!/Good morning everyone! 
sierpnia 04 2015 14:58:09
Ja moge zagrać 
sierpnia 04 2015 13:45:30
Tłoczno.
sierpnia 04 2015 13:16:33
Ktoś chętny na rundkę w Wesa?
sierpnia 04 2015 12:13:21
Już się zbliża... 
sierpnia 04 2015 06:43:14
Dzień Dobry
sierpnia 03 2015 22:10:33
Ale na razie bez potworów, tj. same elfy i tubylcy.
sierpnia 03 2015 22:09:28
Trwa szkicowanie, wczoraj i dziś zrobiłem chyba z 8. Jutro wrzucę skończony szkic krwawych i tubylców.
sierpnia 03 2015 21:23:27
Dingo jak tam grafiki do FLa?
sierpnia 03 2015 20:37:29
No, no niezłe, zastanawiam się czy tego węża nie wziąć do kampanii ^^
sierpnia 03 2015 19:49:14
sierpnia 03 2015 16:26:56
Tak, ale dozwolony plagiat.
sierpnia 03 2015 15:38:12
sierpnia 03 2015 15:36:31
To lands Unknown
sierpnia 03 2015 15:28:39
mam pytanko sa jakies polskie fajne kampanie? bo znam tylko a new order
sierpnia 03 2015 10:52:51
dobry
sierpnia 02 2015 20:37:34
Firehusarz, czy ty mnie stalkujesz na reddicie? :0
|