|
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
kwietnia 10 2015 15:15:39
Roki, no wybacz, ale mnie to zaciekawi, jak będzie bardziej grywalny od WA... na razie mam inne rzeczy do grania. Chociaż jak przeczytałem tego posta to chyba się zaciekawiłem. Może dziś zagram.
kwietnia 10 2015 15:09:56
AF zagramy turniej o 16? Od 15:15 jestem na serwerze. Hejne, możecie ciut później? Bo mogę tylko do 17:00
kwietnia 10 2015 14:35:00
Ten RPG obchodzi mnie tyle co zeszłoroczny śnieg, niestety.
kwietnia 10 2015 11:47:17
Poza tym będę dziś na serwerze z przerwami od 16 aż do 1 nad ranem.
kwietnia 10 2015 11:46:03
Ja nie czekałem.
kwietnia 10 2015 09:13:28
@kdwww no to poprzeczkę ustawiłeś nie ma co. 
kwietnia 09 2015 22:13:45
@pe_em no tak Sulik zwiewa, axtman przeprasza.  To się nazywa mieć respekt przed wojownikiem. 
kwietnia 09 2015 22:02:20
Szpiczek skrzynka (wyczyść)
kwietnia 09 2015 21:56:01
to zagramy w następny weekend
kwietnia 09 2015 21:49:05
pe_em przepraszam, dziś nie dam rady . Naprawdę dziś nie dałem rady ale w weekendy bd od 22 do 2 na serwach na pewno a od 17 jak się uda z szefem ugadać.
kwietnia 09 2015 21:45:54
Zabawne: jak zapytałem się Sulika, czy chce zagrać, wyszedł z lobby 
kwietnia 09 2015 21:34:04
chyba się nie doczekam...
kwietnia 09 2015 20:02:40
Czekam na axtmana.
kwietnia 09 2015 19:58:20
@Ariu Jak widzisz nie jesteś jedyny. 
kwietnia 09 2015 18:57:20
Lol-era z peltastami.
kwietnia 09 2015 16:56:36
Spoko, ja niemal zawsze jestem zalatany. Wolałbym skończyć nie później niż o 21
kwietnia 09 2015 16:20:37
pe_em wstępnie tak ale nie obraź się o obsunięcie z 30 minut bo dziś jestem zalatany.
kwietnia 09 2015 15:57:35
Axtman gramy dziś o 19? Termin niezagrożony u mnie 
kwietnia 09 2015 10:08:29
@kdwww A mi się wydawało, że to ja sobie lubię pograć. 
kwietnia 09 2015 00:26:03
Postaramy się w te 2 tygodnie wyrobić. 
|