|
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
grudnia 24 2013 12:05:55
Druid, i co z twoim wszechpojmowaniem? Nadal jesteś pewien, że daleko ci do tego? Bo jak to skomentowałem, to raczej skupiałeś się na nieistotnym łapaniu mnie za słowa. Szkoda, że tylko na tym skupiał
grudnia 24 2013 12:00:31
Wesołych Świąt! 
grudnia 24 2013 12:00:14
Od strony fałszu? Uruchomić myślenie powiadasz...  No cóż, widzę wpisy na poziomie o którym wspominałem nie dawno. Więc pozwól, że będę sobą. 
grudnia 24 2013 11:38:44
To ja też się dołączę: Wesołych Świąt dla wyszystkich, w tym Dingo, Druida i Czarnej Chmury! 
grudnia 24 2013 10:58:51
Chciabłym życzyć wszystkim zdrowych, pogodnych Świąt, dużo szczęścia, zdrowia i samych sukcesów we wszystkim. 
grudnia 24 2013 10:50:23
Druid żadnemu nie odpuści.  Chyba lepiej jest mu nie podpadać.
grudnia 24 2013 09:56:14
AF masz rację. Na usprawiedliwienie dodam, że nie lubię fałszu a od tej strony dane mi było poznać Dingo. Więc jak mnie wywołuje do tablicy palę na dyg.  Również Wesołych Świąt nawet dla Dingo. 
grudnia 24 2013 09:39:45
Może i mnie tu za często nie ma, ale chciałbym wam życzyć Zdrowych i Wesołych Świąt 
grudnia 24 2013 00:59:07
Druid, czy aby nie przesadzasz? 
grudnia 23 2013 23:45:57
I już nawet potrafi mnie cytować. Bardzo mi się to podoba  Tak dalej i myślenie własne też się uruchomi.  Trzymam kciuki za to Dingo. 
grudnia 23 2013 22:34:04
"Koniec świata" płynące z klawiatury Druid, koniec świata? 
grudnia 23 2013 20:48:15
Piko, robimy drużynę? 
Elensefar, może zagrasz razem z Kopernikiem?
grudnia 23 2013 20:28:27
"Druidzisz?" płynące z klawiatury Dingo, koniec świata. 
grudnia 23 2013 18:47:34
Guurahk z axtmanem? Nikt nie ma szans  No chyba, że Guru dostanie Al-Kamiję 
grudnia 23 2013 18:01:37
grudnia 23 2013 17:53:59
@sordan dzięki już sprawdzam.
grudnia 23 2013 17:49:12
Turniej dwóch złotych sejmitarów? Lol, Deidara, taką nazwę wymyśliłeś.  Druidzisz? 
grudnia 23 2013 17:48:52
Ariu: chyba cos ci nie poszlo jesli chodzi o punktowanie mnie  Gry rozegrane - 42, Gry wygrane - 36, Gry przegrane - 11. 36 + 11 nie rowna sie 42. Chyba ma byc punkty - 42, a gry rozegrane 47.
grudnia 23 2013 17:43:32
Prawdopodobnie nikt.
Guurahk gramy?
grudnia 23 2013 17:28:26
AF, nie dam ci się przegonić w postach, wybacz.  A tak w ogóle, kto chciałby być ze mną w drużynie w turnieju?
|