Witaj Wesnothańczyku
Zobacz temat
 Drukuj temat
Tower Terrain Pack
Jarom
Stworzyłem niewielki dodatek dodający do gry wieże. Są to budowle z grafikami twierdz, ale mające inne właściwości: są wioskami z obniżonym leczeniem do +4, ale poza tym zachowują się jak zwykły zamek, można na nich rekrutować jeżeli są połączone z twierdzą, ale nie mają funkcji twierdzy. Wrzucam wersję z 2 wieżami, czekam na opinie i testy. Nie denerwujcie się jeżeli coś jest nie tak, to moja pierwsza próba grzebania przy terenie
Jarom dodał/a następującą plik:
tower_terrain_pack_0-1.zip [1.09kB / 397 Pobrane]

 
szpiczek
Gdzie go umieścić żeby to było widać ?
 
Jarom
W add-ons, wtedy powinny pojawić się w edytorze w zakładkach 'zamki' i 'wioski'
Nowa wersja:
-dodano prostą mapkę do testów (3p - Siege), zbudowana pod EEaW ale bez balansu
-dodano ikonkę klapy na wieżę, żeby odróżniała się od twierdzy
Jarom dodał/a następującą plik:
tower_terrain_pack_0-2.zip [6kB / 389 Pobrane]

Edytowane przez Jarom dnia 28-10-2014 16:57
 
mylife55
Mi nie działa nwm może coś źle wgrałem ale wrzuciłem do add-ons.Nie pokazuję się w edytorze.
 
http://google.pl
Jarom
Niemal finalna wersja:
-dodano nowe wieże: elficka,śnieżna ludzi,zruinowana ludzi,orcza,śnieżna orków,pustynna,zruinowana pustynna
-usunięto wieże z kategorii wiosek i zamków
-dodano nakładkę wieży.

! Uwaga, niektóre nowe wieże generują nieprawidłowe przejścia do innych wież i twierdz.
Jarom dodał/a następującą plik:
tower_terrain_pack_0-3.zip [7.53kB / 389 Pobrane]

Edytowane przez AxeFighter dnia 16-03-2015 19:47
 
ForPeace
Jutro przetestuję, jak to wygląda w praktyce. Może zrobię jakąś mapę? Grin Mapa do Tales z wieżami - to jest to! Smile

Tylko obawiam się, że obydwaj gracze grający w mapę wykorzystującą TTP musieliby go zainstalować...
Mój ladderowy profil

"10 lat mówisz? Jak ja mówię że gram 10 lat to przychodzą ludzie i mówią że grali 15 i nic się nie znam na tej grze bo nie grałem jak PRAWDZIWI prosi grali. xD" ~Hejnewar
 
Jarom
26.03.2015
Tower Terrain Pack w oficjalnej wersji wyszedł na serwery 1.10 i 1.12 z polskim tłumaczeniem. Zapraszam do pobierania i użytkowania. Projekt zakończony, ale możliwe że kiedyś jeszcze go rozwinę.

Zgadłeś, musieliby.
Tu przeniosłem dubla.

 
ForPeace
No więc robię mapkę z TTP
Sugestie:
1) Przestaw te klapy na wieżach do góry, bo ich niemal nie widać.
Edytowane przez ForPeace dnia 29-03-2015 14:39
Mój ladderowy profil

"10 lat mówisz? Jak ja mówię że gram 10 lat to przychodzą ludzie i mówią że grali 15 i nic się nie znam na tej grze bo nie grałem jak PRAWDZIWI prosi grali. xD" ~Hejnewar
 
Jarom
Path wrzucony na serwery. Wersja 1.0.1 dodaje poprawki błędów przejść pomiędzy wieżami, przynajmniej jeżeli chodzi o ten sam lub podobny typ, oraz zgodnie z powyższą sugestią przeniosłem klapę trochę wyżej (zmodyfikowałem obrazek hehe)
 
Jarom
Wypuściłem wersję 1.0.3 działającą na Wesnoth 1.14 na tamtejszy serwer dodatków. Niektóre grafiki się zepsuły i nie łączą się jak powinny, ale nakładka działa prawidłowo, więc można używać.
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.21
10,023,522 unikalne wizyty