Już jakiś czas temu pojowaiła się kolejna wersja BfW z gałęzi rozwojowej oznaczona numerkiem 1.11.15. Wprowadza ona kilka zmian, o ktorych możecie się dowiedieć w tym angielskim changelogu tutaj. Wersja 1.11.14 została z pewnych powodów pominięta. Linki do pobrania tutaj. Ciekawe, kiedy wreszcie zostanie wypuszczone 1.12.x, coś długo im to zajmuje. :)
Zaktualizowane zostały również obydwa poradniki do EEaW. Dodanych zostało kilka ciekawych taktyk, które każdy gracz powinien przetestować.
Na sam koniec Jarom uraczył nas kolejną porcja makr, które możemy wykorzystać podczas tworzenia własnych scenariuszy. Tym razem odnoszą się one do muzyki i efektow dźwiękowych. Link do artykułu znajdziecie tutaj. Życzymy miłej lektury.
Administracja wesnoth.com.pl
|